» »

Samsung galaxy S4

Samsung galaxy S4

««
11 / 15
»»

Map ::

Meni se dopade, zaslon je super, fotoaparat je super, zvočniki so dobri, tudi kot daljinec in termometer pride včasih prav, odpri imaš lahko tudi dve aplikaciji naenkrat npr. internet in sporočila, tudi med igranjem igre, pisanjem sporočil, ko si na internetu lakho na kvadratku zraven gledaš kak posnetek, le včasih je prevelik za eno roko, pa radio še pogrešam. Je pa edini problem to, da kljub veliki procesorski moči in velikem spominu se kdaj zatakne ali zapre kako aplikacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Map ()

harmony ::

Map je izjavil:

Je pa edini problem to, da kljub veliki procesorski moči in velikem spominu se kdaj zatakne ali zapre kako aplikacijo.

Ja, samo to ni problem telefona.

Map ::

Vem, lahko je slaba aplikacija, ampak kdaj zapre tudi kako dobro zoptimizirano, tako, da je problem verjetno v androidu. Če ne bo imel custom roma, bo take težave verjetno imel tudi on.

tabl ::

Kje se najde termometer? Ali ga je potrebno naložiti iz trgovine?
lp

M-XXXX ::

Shealth

Milanista ::

Pozdravljeni mene pa zanima kakšna je razlika med samsung galaxy s4 GT- I9505 in GT-I9500? Imam pa prvega :)

FlyingBee ::

prvi ima qualcomm drugi pa exynos soc, torej procesor, grafična, lte čip oz. brez le tega

Map ::

Danes se mi je posodobil telefon, verjetno pa tudi vam. Je kdo odkril kaj dobrega?

Ura na domačem zaslonu je proti prejšnji meni grozno grda, na zaklenjenem zaslonu je ura manjša, malce drugačna pisava na tipkovnici, skratka do zdaj nič dobrega. Se da to kak nazaj nastavit na prejšnji update?

Pa še če kdo slučajno ve, a se da zbrisat že predhodno naložene aplikacije? Mislim na ChatON, Google+ in podobno.

ducky ::

Jaz mam že kak teden dni posodobitev in od takrat telefon deluje bolj tekoče z dosti manj zatikanj, sicer pa še vedno ne perfektno..

Map ::

Jaz bi lahko tudi prej posodobil, pa sem šele danes. Mogoče deluje bolj tekoče, ampak vizualno mi pa proti prej sploh ni všeč.

chucki ::

Če zbrišeš slike iz internal memory, se jih da recovat nazaj?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Alessio983 ::

Je komu uspelo weather widget dat na zaklenjen zaslon ??? Kot tu recimo

Alessio983 ::




če bo koga zanimalo ...

klinker ::

Alessio983 je izjavil:

Je komu uspelo weather widget dat na zaklenjen zaslon ??? Kot tu recimo


To je Chronus ;)
https://play.google.com/store/apps/deta...

Alessio983 ::

Mene pa zanima, zakaj mi noče updytati na 4.3 ? Mobitel sem kupil v soboto na Mobitelu.
,

AP:I9505XXUDMH6
CP:I9505XXUDMH6
CSC:I9505MOTDMH6

Zgodovina sprememb…

mk818764 ::

Alessio983 je izjavil:

Mene pa zanima, zakaj mi noče updytati na 4.3 ? Mobitel sem kupil v soboto na Mobitelu.
,

AP:I9505XXUDMH6
CP:I9505XXUDMH6
CSC:I9505MOTDMH6



http://www.racunalniske-novice.com/novi...

Alessio983 ::

Sem videl in bral ,a to je za S3 in ne S4, očitno so naredili enako

Alessio983 ::

Pozdrav,


na beležki imam zelo male črke. Komaj se da brati. Nevem kako se je to spremenilo, sedaj ne gre nazaj.

Zgodovina sprememb…

mailer ::

Kakšno steklo ima Galaxy S4? Od nošenja v etuiu se je kolegu pojavilo nekaj majnših motnih lis na steklu? Se splača to spolirat, kupit folijo ali zamenjat steklo?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Map ::

Naj b imel Gorilla Glass 3, ampak se mi zdi to steklo zanič, namreč prvič sem rise opazil, ko sem ekran obrisal z eno navadno denarnico, ne ravno iz blaga, nekaj podobnega. Pa tudi nisem ga ravno obrisal, samo črez sem potegnil. Od takrat sem nabral še nekaj risev in stekla verjetno ne bom menjal, ker se mi zdi brezveze.

Če kdo ve, s čim lahko spoliram, lahko probam, stekla pa ne bom menjal in tudi tvojemu kolegu tega ne priporočam, ker praske mimogrede stakneš.

Blinkys ::

Pozdrav, da ne odpiram nove teme bom vprašal kr tu.

Ali bi se sprožil knox če bi flasal S4 i9505 iz 4.3 mobitelov rom na 4.4 simobilov rom? Na xda eni pravijo da ja eni da ne.

Tadej

chucki ::

Tale kit kat občutno pohitri delovanje s4, upam da tako tudi ostane
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ivanuscha ::

Jaz ga še nisem inštaliral. Nekateri poročajo o težavah... je pri tebi vse vredu?

Map ::

Jaz se ga danes posodobil in zaenkrat ni težav, je pa nekaj malenkosti na izgledu spremenjenih in bom spet rabil en čas, da se navadim. Recimo bela baterija me zaenkrat še grozno živcira. :D

chucki ::

Nobenih težav nisem zaznal..
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

klinker ::

Map je izjavil:

Jaz se ga danes posodobil in zaenkrat ni težav, je pa nekaj malenkosti na izgledu spremenjenih in bom spet rabil en čas, da se navadim. Recimo bela baterija me zaenkrat še grozno živcira. :D


Meni je pa lih to v KK boljse. Ta plava vse in povsod je bla prav otrocja. Bela je precej bolj neutralna in resna barva, pa tudi pase k vsakem wallpaperju itd.

Map ::

Ma ja no, sej mi je že dobr. Mogoče mal presenetljivo hitro, ampak mi postaja všeč, ravno zaradi neutralnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Map ()

FlyingBee ::

katimm ::

FlyingBee je izjavil:

http://www.bolha.com/telefonija-gsm-apa...

kaj?



Sumljiva zgodba, da se folk pritegne :) po možnosti kje ukraden in se ga hoče hitro rešit...

blackbfm ::

ponaredek

FlyingBee ::

zgodba in vse ok, le aparat izgleda vse drugo kot top shit s line od sammyja, na zaslunu se vidi backlight leak značilen za low end tn zaslone, samsung napis na zadnji strani je nalepka s profilom, robovi so debeli kot na prvih galaxy telefonih ... hecno vse skupaj

mjolnir ::

To je spešl edišn, brez napisa samsung spredaj. Definitivno NI fejk :)):D

PINki ::

Dual sim. Kdo sploh bere naprej...

FlyingBee ::

ja, itak, ampak prodajalec je še vedno kao prepričan, da res prodaja s4

francek1 ::

On ja, njegova mladoletna hčerka pa je pogruntala, kako je ata škrt...:))
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

FlyingBee ::

heh, dobra

ivanuscha ::

Hja, sicer obstaja dual sim, mislim da za kitajsko tržišče.

Milanista ::

Mene pa zanima kako odpraviti problem, saj vsakič ko me kdo kliče mi napiše da je neznano?

katimm ::

a se komu dela res počasno tale kitkat in je opazno štekanje ali je to samo pri meni?

Er333 ::

katimm je izjavil:

a se komu dela res počasno tale kitkat in je opazno štekanje ali je to samo pri meni?

Po nadgradnji je močno priporočljiv factory reset. Tudi meni je svinjsko štekalo, po resetiranju pa dela 2x bolje kot pred nadgradnjo.

katimm ::

hvala bom probal sedajle pa poročam.. :)

Map ::

Kaj vse se zbriše pri factory resetu?

kr?en ::

http://support.vodafone.com.au/articles...

Za lene:
This wipes everything on your phone, so if you're not locked out try backing it up first. This won't wipe your SIM.

FlyingBee ::

pa so se pri S4 zmrdovali nad nenavdahnjenim dizajnom, kaj bodo rekli za gnilo petko?
unboxing by tmobile
http://www.androidcentral.com/t-mobile-...

katimm ::

narejen factory reset v telefonu in v biosu s tipkami. nic bolje, galerija zamrzne in se zapre tako da crasha. je tole za servis al kako? kasno sranje res

FlyingBee ::

katimm je izjavil:

a se komu dela res počasno tale kitkat in je opazno štekanje ali je to samo pri meni?

zastonj je, beta

ivanuscha ::

Meni zaenkrat deluje Kitkat dobro. Je pa potrebno opozoriti uporabnike Sygica, da po nadgradnji ne deluje več, popravka pa še ni. V primeru če imate mape na SD kartici. Zelo šalabajzersko od Sygica, sploh glede na to da je 4.4 zunaj že skoraj pol leta.
Kako pa naredite full backup? S Kiesom?

mjolnir ::

zastonj je, beta

What?

klinker ::

Kies je srot. Za Sammy-je se dela z Odin-om.
Tudi nadgradnjo iz JB na KK raje naredite rocno z Odinom.

Firmware dobis tu... http://www.sammobile.com/firmwares/

Navodila... http://forum.xda-developers.com/showthr...

Alessio983 ::

Po pomoti sem izbrisal vse slike iz telefona. Obstaja kak program da si vsaj kakšno pridobim nazaj ??
««
11 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy S4 se dobro prodaja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14928923 (23355) FlyingBee
»

Sony Xperia Z ali S4 ali ...

Oddelek: Mobilne tehnologije
343614 (2858) Halfdead987

Več podobnih tem