» »

Samsung galaxy S4

Samsung galaxy S4

««
2 / 15
»»

FlyingBee ::

če ne bo FHD AMOLED, bo samo še en top dog

francek1 ::

denabiker je izjavil:

to se vse z namenom zavira, itak so že precej let nazaj razvijali ful hude baterije, ampak to ne sme iti na trg, drugače se obrne ves ta sistem. Naftni lobij press...obvladujejo skoraj ves svet.

In kaj ima naftni lobi s tem, da meni ob petih baterije zmanjka? Preveč Slovenske novice bereš...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

d4vid ::

francek1 je izjavil:

denabiker je izjavil:

to se vse z namenom zavira, itak so že precej let nazaj razvijali ful hude baterije, ampak to ne sme iti na trg, drugače se obrne ves ta sistem. Naftni lobij press...obvladujejo skoraj ves svet.

In kaj ima naftni lobi s tem, da meni ob petih baterije zmanjka? Preveč Slovenske novice bereš...


Če bi lahko dal ven ful močne baterije, potem bi se vozili na elektriko, tako pa to zavirajo...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

FlyingBee ::

pri baterijah je probelm, ker je to zaprt sistem, gorivo pa lahko dotakaš (sicer je tudi to omejeno, ampak vedno z istim pretokom)

greenmen ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: greenmen ()

Bananovec ::

keitai je izjavil:

Sej nima 8jedrnika, 4 a15 jedra bodo delovala, ko bo to potrebno, drugače bodo delovala 4 a7 jedra. Preklop med njimi se zgodi v 30-50ms. Vseh 8 jedr ne bo delovalo skupaj nikoli. Ali 4 a15 ali 4 a7. Zakaj temu tako? Zato, da bo baterija zdržala vsaj 1 dan.

Sej ni problema glede S2ke kot take, ampak cm10.1 (ali cm10) bi bil boljši, če bi cepci pri samsungu izdali source kodo, ki bi jo lahko potem implementirali v cm10.1.

Dolpotegneš aplikacijo "vrhunske" kvalitete, ki bo ves čas preklapljala med a7 in a15 pa imaš lagfest.
Upam, da bo vsaj štirica lag-free, če že vsaj predhodni trije niso bili (kar je sicer omejitev sw, ampak samsung to deloma rešuje z boljšim hw)
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

greenmen ::

katera je ta aplikacija?

greenmen ::

 sgs4

sgs4

LuGi ::

klasicen look ala note2, če bo res taksen.

greenmen ::

to je še vedno ugibanje počakmo še dva dni in nam bo vse razkrizo.

LuGi ::

couldn't care less, še ena plastična igračka od samsunga

bdoxx ::

ki bo spet podirala rekorde?

LuGi ::

pa jih naj ;)

bdoxx ::

za drago plastično igračo kar vredu a?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

s1m0n ::

Rekorde bo podiral samo v prodaji.

Specifikacije so čist normalne za telefon visokega cenovnega ranga.

FlyingBee ::

to je za Kitajski trg z dvema SIM

francek1 ::

LuGi je izjavil:

couldn't care less, še ena plastična igračka od samsunga

Zate in podobne bodo okvire iz vinkelajzna delali....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

DeeJay ::



greenmen ::

prenos v živo sgs4

xyz007 ::

Meni je samo žal, da so se uresničile napovedi, da rumored matrica ni RGB matrica kot na Note 2... Čakimo reviewe, no... :)

Razlika med S3 in N2 sploh v najslabsem segmentu - beli je ogromna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyz007 ()

M-XXXX ::

xyz007 je izjavil:

Meni je samo žal, da so se uresničile napovedi, da rumored matrica ni RGB matrica kot na Note 2... Čakimo reviewe, no... :)

Razlika med S3 in N2 sploh v najslabsem segmentu - beli je ogromna.

Od kje tole? saj še niti ni predstavljen...

xyz007 ::

M-XXXX je izjavil:

xyz007 je izjavil:

Meni je samo žal, da so se uresničile napovedi, da rumored matrica ni RGB matrica kot na Note 2... Čakimo reviewe, no... :)

Razlika med S3 in N2 sploh v najslabsem segmentu - beli je ogromna.

Od kje tole? saj še niti ni predstavljen...


gledam u zivo :) frik sm :P Pa še pravnik po izobrazbi... in mam dela še... :)


http://www.gsmarena.com/the_5_super_amo...

M-XXXX je izjavil:

xyz007 je izjavil:

Meni je samo žal, da so se uresničile napovedi, da rumored matrica ni RGB matrica kot na Note 2... Čakimo reviewe, no... :)

Razlika med S3 in N2 sploh v najslabsem segmentu - beli je ogromna.

Od kje tole? saj še niti ni predstavljen...


karkoli da bo je črna napram XZ nenormalna razlika... Ampak lahk bi dal nek normaln panel, like HTCjev... :)



Začelo se... :D

ma ga je res Note 2 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyz007 ()

FlyingBee ::

rumor renderji so bili dosti boljši, ampak v živo zadeva sigurno ne bo razočarala

xyz007 ::

hehe, marketing, nimas kej... :)

Zihr bo ql... Matrica me se zmeraj zanima. :P

lahk bi blo kej več o HW, ampak ocitno se to ze ve... ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyz007 ()

s1m0n ::

Kakšna matrica ?

Nič posebnega ni! Procesor bo nekje v rangu snapdragon 600, kamera bo enako dobra kot je na xperia Z (itak, da od sonya). Oblika je enaka kot na S3 (nimam nič proti a lahko bi jo že enkrat spremenli)

xyz007 ::

s1m0n je izjavil:

Kakšna matrica ?

Nič posebnega ni! Procesor bo nekje v rangu snapdragon 600, kamera bo enako dobra kot je na xperia Z (itak, da od sonya). Oblika je enaka kot na S3 (nimam nič proti a lahko bi jo že enkrat spremenli)


sej to pravim, da so premalo povedali o HW, vse o SW... In smart stay in to da zaslon ostane isto obrnjen je akon... samo vseeno... niso predstavili detajle...

matrica ce pogledas moj prejsnji post naj nebi bila RGB kot na note2, ampak neki interpolirano spet...

ce ne ves zakaj se gre si preberi razliko med S3 in N2...

Mam cuden obcutek da je ratal zadnje leto S serija neki OK, ampak šele Note serija da vrhunec vsega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyz007 ()

M-XXXX ::

Sam softwere ima par odličnih idej: smart gesture top of top...

Nič posebnega ni! Procesor bo nekje v rangu snapdragon 600, kamera bo enako dobra kot je na xperia Z (itak, da od sonya). Oblika je enaka kot na S3 (nimam nič proti a lahko bi jo že enkrat spremenli)

Lol? Octacore (4xA15 ni nič posebnega??)

xyz007 ::

M-XXXX je izjavil:

Sam softwere ima par odličnih idej: smart gesture top of top...

Nič posebnega ni! Procesor bo nekje v rangu snapdragon 600, kamera bo enako dobra kot je na xperia Z (itak, da od sonya). Oblika je enaka kot na S3 (nimam nič proti a lahko bi jo že enkrat spremenli)

Lol? Octacore (4xA15 ni nič posebnega??)


Ma CPU bo top, samo dejansko glede na video sploh ne vemo uradno kaj bo...

Verjemi da ze Exynos u Note 2 je nor...

M-XXXX ::

Ma CPU bo top, samo dejansko glede na video sploh ne vemo uradno kaj bo...

will come with either a 1.6GHz Exynos Octa-core chip or a 1.9GHz quad-core Qualcomm, depending on your region. (Unfortunately, Samsung hasn't yet specified which Snapdragon we can expect, but we're guessing it's at least a 600 if not an 800.)

http://www.engadget.com/2013/03/14/sams...
http://www.slashgear.com/samsung-galaxy...

Tako da so kot kaže dali pri PR izjavi še ostale podrobnosti.

Da kot sem rekel: PR relese:

amsung GALAXY S 4 Product Specifications:

Network
2.5G (GSM/ GPRS/ EDGE): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G (HSPA+ 42Mbps): 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz
4G (LTE Cat 3 100/50Mbps) : up to 6 different band sets(Dependent on market)
Display
5 inch Full HD Super AMOLED (1920 x 1080) display, 441 ppi
AP
1.9 GHz Quad-Core Processor / 1.6 GHz Octa-Core Processor
The selection of AP will be differed by markets.
OS
Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Camera
Main(Rear): 13 Mega pixel Auto Focus camera with Flash & Zero Shutter Lag, BIS
Sub (Front): 2 Mega pixel camera, Full HD recording @30fps with Zero Shutter Lag, BIS
Video
Codec: MPEG4, H.264, H.263, DivX, DivX3.11, VC-1, VP8, WMV7/8, Sorenson Spark, HEVC
Recording & Playback: Full HD (1080p)
Audio
Codec: MP3, AMR-NB/WB, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, OGG, FLAC, AC-3, apt-X
Camera
Features
Dual Camera: Dual Shot / Dual Recording/ Dual Video Call
Drama Shot, Sound & Shot, 360 Photo, Cinema Photo, Eraser, Night, Best Photo, Best Face
Beauty Face, HDR (High Dynamic Range), Panorama, Sports
Additional
Features
Group Play: Share Music, Share Picture, Share Document, Play Games
Story Album, S Translator, Optical Reader
Samsung Smart Scroll, Samsung Smart Pause, Air Gesture, Air View,
Samsung Hub, ChatON (Voice/Video Call, Share screen, 3-way calling)
Samsung WatchON
S Travel (Trip Advisor), S Voice™ Drive, S Health
Samsung Adapt Display, Samsung Adapt Sound
Auto adjust touch sensitivity (Glove friendly)
Safety Assistance, Samsung Link, Screen Mirroring
Samsung KNOX (B2B only)
Google Mobile Services
Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude
Google Play Store, Google Plus, YouTube, Google Talk,
Google Places, Google Navigation, Google Downloads, Voice Search
Connectivity
WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (HT80)
GPS / GLONASS
NFC, BluetoothŸ 4.0 (LE)
IR LED (Remote Control), MHL 2.0
Sensor
Accelerometer, RGB light, Geomagnetic, Proximity, Gyro, Barometer
Temperature & Humidity, Gesture
Memory
16/ 32/ 64 GB User memory + microSD slot (up to 64GB)
2GB RAM
Dimension
136.6 x 69.8 x 7.9 mm, 130g
Battery
2,600 mAh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

xyz007 ::

M-XXXX je izjavil:

Ma CPU bo top, samo dejansko glede na video sploh ne vemo uradno kaj bo...

will come with either a 1.6GHz Exynos Octa-core chip or a 1.9GHz quad-core Qualcomm, depending on your region. (Unfortunately, Samsung hasn't yet specified which Snapdragon we can expect, but we're guessing it's at least a 600 if not an 800.)

http://www.engadget.com/2013/03/14/sams...
http://www.slashgear.com/samsung-galaxy...

Tako da so kot kaže dali pri PR izjavi še ostale podrobnosti.



hehe, res je, mislim da bo 1.8 exynos 5 dejansko gelde na prebrano... samo vseeno, lahko bi uradno potrdili... druga verzija bo seveda za LTE... Navadni snapdragon 600 za usa spet...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyz007 ()

M-XXXX ::

Beri zgoraj. Je uradno.

xyz007 ::

M-XXXX je izjavil:

Beri zgoraj. Je uradno.


ocitno imaš prav...

Bo zato N3 1.8 :)

Meni se zdi da ze zaradi predstavitve bo zadeva zasencila vse... Moti me da je to pač ratala gledaliska predstava in je bilo zelo malo rečeno o HW sposobnostih te naprave...

Recimo kera bo matrica? :)

FlyingBee ::

super amoled, brez plus pomeni da ni rgb, n2 tudi nima rgb, na s4 s 441ppi ne bo problem, ker je pentile

4x a15 je trenutno največ, qualcomm 600 ni čistokrvni arm a15, niti ni top, tegra4 in snapdragon 800 sta top

xyz007 ::

xyz007 je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Kakšna matrica ?

Nič posebnega ni! Procesor bo nekje v rangu snapdragon 600, kamera bo enako dobra kot je na xperia Z (itak, da od sonya). Oblika je enaka kot na S3 (nimam nič proti a lahko bi jo že enkrat spremenli)


sej to pravim, da so premalo povedali o HW, vse o SW... In smart stay in to da zaslon ostane isto obrnjen je akon... samo vseeno... niso predstavili detajle...

matrica ce pogledas moj prejsnji post naj nebi bila RGB kot na note2, ampak neki interpolirano spet...

ce ne ves zakaj se gre si preberi razliko med S3 in N2...

Mam cuden obcutek da je ratal zadnje leto S serija neki OK, ampak šele Note serija da vrhunec vsega...



Kamero na Xperia Z pa posekajo ze sedaj naslednji (na pamet): S3, N2, Lumia 920, IP 5...

FlyingBee je izjavil:

super amoled, brez plus pomeni da ni rgb, n2 tudi nima rgb, na s4 s 441ppi ne bo problem, ker je pentile

4x a15 je trenutno največ, qualcomm 600 ni čistokrvni arm a15, niti ni top, tegra4 in snapdragon 800 sta top


narobe:

Note 2 ima po S2 prvi HD full RGB matrico... (prvi link ki mi je prisel pod roko na google; je ogromno tega za brat in tudi razlika je nora)

http://www.oled-info.com/galaxy-note-2-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyz007 ()

xyz007 ::

http://www.androidcentral.com/quick-scr...

v beli je seveda pri tej ppi najvecja razlika... Full RGB matrica ma belo = belo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyz007 ()

xyz007 ::

Note 1: 402.7 "SPPI"

Galaxy S3: 432.6 "SPPI"

Note 2: 462.5 "SPPI"

Zato vsem zgleda Note 2 screen bolj crisp poleg barv.... Ampak pri FHD je to sekundarno. Bolj me skrbijo bele, če ni tech z note 2...

SPPI = sub pixels / inch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyz007 ()

xyz007 ::

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...

prvi hands-on

It even uses the same Hyperglaze finish, which while not as bad as many make it look, is hardly the most premium finish out there.

:) (moje mnenje v S3 temi)

The somewhat underwhelming first experience however all but changed when we switched on that oh-so-gorgeous 5" FullHD AMOLED display. The thing is absolutely stunning - every AMOLED fan will love it and even those who aren't too fond of the oversaturated colors will have to admit that it's a brilliant piece of engineering. And don't worry - as usual, Samsung has included a setting to tune the saturation down for a more natural look.

But the Samsung Galaxy S 4 screen's strengths do not end with the unrivaled contrast and extra punchy colors. It also offers viewing angles so wide that combined with the 441ppi pixel density, they make the screen look as if printed on paper. The impressively low-reflectivity also contributes to that effect and bodes very well for the outdoor performance of the display.

!!!SPOILER!!!

The Samsung Galaxy S 4 may look pretty similar to its predecessor on the outside, but the truth is it's a huge upgrade. You get a larger screen of more than twice the resolution, a chipset that offers twice the processing power, a larger batter and better camera in a shell that's actually more compact than the Galaxy S III.
And that's not even all - Samsung also invested quite a lot of effort in the software and made sure the Galaxy S 4 ships with the latest available Android release garnished with a boatload of exclusive software features. Sure some of them are mere gimmicks, but many are genuinely cool and/or useful and we can bet a huge portion of them will catch up.

Zdaj pa delat... :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyz007 ()

bdoxx ::

všečna stvar :), zdaj pa še NOTA3 na hitro skup spacajo pa je to to :)

denabiker ::

vauuu, zdaj pa se čimprej rešit S3, da nabavimo S4:)

Janac ::

Bolf3nk ::

hmm... fail? zleda enako kot s3. po testih je komaj pred s3....note 2 je še vedno win.

edino 1080 x 1920 resolucija je ql.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

lambda ::

Bolf3nk je izjavil:

hmm... fail? zleda enako kot s3. po testih je komaj pred s3....note 2 je še vedno win.

Note II je konkretno večji in težji. Major difference.

Bolf3nk ::

konkretno? lol pretiravat ni treba. 50g več in pol cole je konkretno?

VaeVictis ::

Meni je pa ful smešno ta (As)s health, (As)s translator, (As)s travel, (As)s voice... :D

Be ready for Samsung Galaxy (As)s 4... :D

lambda ::

Bolf3nk je izjavil:

konkretno? lol pretiravat ni treba. 50g več in pol cole je konkretno?

Aja. 15 % večjih dimenzij in 40 % višja teža ... zanemarljivo. Dej ne seri. Imam Notea in vem kakšna razlika je v handlingu napram S3.

Note 2 ime 5.5" ekran, torej 0.5" več, pa je 10mm širši(kar je IMO ogromno, že vsak mm širine se pozna) Torej slabo izkoriščena velikost ekrana glede na velikost mobitela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

FlyingBee ::

VaeVictis je izjavil:

Meni je pa ful smešno ta (As)s health, (As)s translator, (As)s travel, (As)s voice... :D

Be ready for Samsung Galaxy (As)s 4... :D


HTC je imel tudi podobne cvetke - Desire as(S), Incredible as(S)

xyz007 ::

Meni je zelo všeč da bo imel air view. To je must have pri veliko spletnih straneh, kjer je treba hoverat nad kakim menijem in sele takrat se pojavi meni v katerem treba nekak kliknit... ne vem kak boljs pojasnit... so videi na utube. :)

xyz007 ::

xyz007 je izjavil:

Meni je zelo všeč da bo imel air view. To je must have pri veliko spletnih straneh, kjer je treba hoverat nad kakim menijem in sele takrat se pojavi meni v katerem treba nekak kliknit... ne vem kak boljs pojasnit... so videi na utube. :)


To je to in zato se najvec uporabljam Spen...

Janac ::

Bolf3nk je izjavil:

hmm... fail? zleda enako kot s3. po testih je komaj pred s3....note 2 je še vedno win.

edino 1080 x 1920 resolucija je ql.


zgleda enako? si sploh pogledal mojo sliko up ???

Pro_moted ::

Janac je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

hmm... fail? zleda enako kot s3. po testih je komaj pred s3....note 2 je še vedno win.

edino 1080 x 1920 resolucija je ql.


zgleda enako? si sploh pogledal mojo sliko up ???



??? Verjetno je videl. Če pa ti ne vidiš da sta telefona zelo podobna potem pa mogoče gledamo različne telefone :D
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pro_moted ()
««
2 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy S4 se dobro prodaja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14928640 (23072) FlyingBee
»

Sony Xperia Z ali S4 ali ...

Oddelek: Mobilne tehnologije
343579 (2823) Halfdead987

Več podobnih tem