» »

Samsung galaxy S4

Samsung galaxy S4

««
9 / 15
»»

ivanuscha ::

Na bolhi se prodajajo po 480€...

kr?en ::

MacGyver141 je izjavil:

klinker je izjavil:

Imas prav, ja...na sestavi.si je S4 600EUR, N4 pa 365EUR, za 550EUR S4ke ne najdem, zal :)


Evo ga, 545€ NOV. http://goo.gl/cCLHG


Je tole kul trgovina? Imas kaksne izkusnje z njimi?

bdoxx ::

499€ wowangebote na ebay.de

x4en0n ::

Ima kdo izkušnje z nakupom "ponarejenih oz. fake" telefonov, replik oz. kitajske robe preko ebaya? Videl sem veliko replik prav na Samsung Galaxy S4 in me zanima kakšna je razlika?

mk818764 ::

Razlika po videzu ali kvaliteti? Če se bojiš da te kdo nasere z repliko...samo pogledaš nastavitve->info, pa mas podatke o telefonu.

x4en0n ::

mk818764 je izjavil:

Razlika po videzu ali kvaliteti? Če se bojiš da te kdo nasere z repliko...samo pogledaš nastavitve->info, pa mas podatke o telefonu.



Bolj me zanima razlika v funkcionalnosti in predvsem to, ali je stvar dobra in uporabna.

hojnikb ::

x4en0n je izjavil:

mk818764 je izjavil:

Razlika po videzu ali kvaliteti? Če se bojiš da te kdo nasere z repliko...samo pogledaš nastavitve->info, pa mas podatke o telefonu.



Bolj me zanima razlika v funkcionalnosti in predvsem to, ali je stvar dobra in uporabna.

Ne... če se hočeš važit pred frendi in če so le-ti neumni, potem je kul. Sicer pa tace stran od teh ponaredkov. Raje rabljeno iz bolhe (pa magar starejši model ali kej druga)
#brezpodpisa

ivanuscha ::

http://www.gsmarena.com/snapdragon_800_...

V Koreji je izšel S4 LTE-A, z Snapdragonom 800!

Dr_M ::

Cestitke korejcem.
Mi pa...bula?

x4en0n ::

hojnikb je izjavil:

x4en0n je izjavil:

mk818764 je izjavil:

Razlika po videzu ali kvaliteti? Če se bojiš da te kdo nasere z repliko...samo pogledaš nastavitve->info, pa mas podatke o telefonu.



Bolj me zanima razlika v funkcionalnosti in predvsem to, ali je stvar dobra in uporabna.

Ne... če se hočeš važit pred frendi in če so le-ti neumni, potem je kul. Sicer pa tace stran od teh ponaredkov. Raje rabljeno iz bolhe (pa magar starejši model ali kej druga)


Kaj pa je na njih tako slabega? Kakšna je sploh softverska razlika med ponaredkom in originalom? A ni Android enak?

hojnikb ::

razlika je v tem, kako je android spisan (oz driverji zanj), ker to ni univerzalno. In ti povem first hand, da na teh kitajskih jajčkah android ni glih zoptimiziran, ker to pač stane...

Tako da ja, nared si uslugo in če si na budgetu, kup rabljen original.
#brezpodpisa

FlyingBee ::

raje 2 leti star original kot nov ponaredek ... edino baterijo bo na 2 leti starem prej treba menjati ali pa tudi ne, ovisno

tehnicar12 ::

Ta telefon je vreden vsakega €, deluje kot je treba, baterija je vzdžljiva, skratka zadovoljen sem :)

francek1 ::

Pismo, še Aplovci so nehali "ceneno plastiko" omenjat...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

FlyingBee ::

norci, 10 mil na mesec je pa nekaj, v 3 ne bo 30, vendar v vsakem primeru WAU

http://www.phonearena.com/news/Samsung-...

Zgodovina sprememb…

kmetek ::

papki always papki do S5. :))

roCkY ::

Meni je po sedaj že skoraj 2 mesecih uporabe edini minus vzdržljivost baterije.
Brez polnenja prek dneva marsikdaj ne gre...

FlyingBee ::

zanimivo, ker ima relativno dobro

a2mmosky ::

Pravkar prejel Galaxy S4 SGP Neo Hybrid, zelo lep case, Priporočamo, da od tu. Dober izdelek ugodna cena

http://dx-box.com/oem-galaxy-s4-case-ne...

kr?en ::

Jaz sem svojega narocil pri nas: http://www.tehnet.si/spigen-sgp/galaxy-...

Zelo dobro ohisje, edino malo smotano je, ker redkokateri usb konektor, razen originalni, pase skozi odprtino in moras aparat jemat ven iz ohisja, ki pa je prav tako malo smotano. Se mi je ze zgodilo, da mi je se tisto zadnjo plastiko zraven odprlo in je ostala v ohisju. Sem se ze bal, da mi jo bo zlomilo, ker je res tanka kot papir.

Vajenc ::

a2mmosky je izjavil:

Pravkar prejel Galaxy S4 SGP Neo Hybrid, zelo lep case, Priporočamo, da od tu. Dober izdelek ugodna cena

http://dx-box.com/oem-galaxy-s4-case-ne...

Če je dobra kvaliteta se res splača. Original Spigen je namreč cenjen za štiri tvoje ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

tehnicar12 ::

kaj pa tole -> http://www.tehnet.si/spigen-sgp/galaxy-...
se splača ?

M-XXXX ::

tomaz- ::

kakšna razlika v ceni, hehe

Dr_M ::

Ja kr hude majo, cist zlatarske cene.

ivanuscha ::

http://www.gadgetconsumer.blogspot.com/

Zanimiv blog, pove minuse od S4 in One, ki jih navadne review strani ne omenjajo. Dejansko S4 lagira, to sem opazil tudi sam, ko sem ga malo sprobal pri simobilu, kar je za tako zmogljiv telefon enostavno nesprejemljivo.

Mavrik ::

Relevantne kritike so bile vse povedane v reviewih. Ta tip pa bluzi napolno.
The truth is rarely pure and never simple.

ivanuscha ::

Jaz sem opazil, da Touchwiz dostikrat zatrokira. Kaj pa kar je napisal za One, se ti zdi da tudi bluzi?

pharaon ::

Nikonja ::

meni je dovolj moja 16GB + 32GB micro SD kartica

francek1 ::

ivanuscha je izjavil:

http://www.gadgetconsumer.blogspot.com/

Zanimiv blog, pove minuse od S4 in One, ki jih navadne review strani ne omenjajo. Dejansko S4 lagira, to sem opazil tudi sam, ko sem ga malo sprobal pri simobilu, kar je za tako zmogljiv telefon enostavno nesprejemljivo.

Lagira le na Simobilovem romu.Ko ga menjaš je vse tekoče. Enako se je dogajalo na ženinem S3. Tudi Touchwiz je zablokiral.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

chucki ::

Mogoče ve kdo okvirno ceno za menjavo ohišja za sg4 ? Koliko računajo uro dela? ;((

Tudi moj je že zalagiral...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

tehnicar12 ::

Kdaj bo prišel android 4.3 za SG4 ?

zoot ::

Še za Nexus 4 ni, kaj šele za S4 ;((

Jerry000 ::

Nexus dobi cez par dni, samsung pa pomoje cez par mescu

chucki ::

Danes prišel novi update.. 357mb
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ivanuscha ::

In kaj naredi?

kr?en ::

Opazil sem, da je tista zgornja vrstica (ura, signal, baterija) zdaj transparentna :P

Rast ::

Gre za MEA posodobitev, bistveno je možnost prenosa aplikacij na SD kartico in malenkostno povečanje proste memorije (na 9,23 GB, mogoče pa še kaj....

Rast ::

Sem se malo igral s to novostjo premeščanja aplikacij na SD, pa je bolj tako, tako...Premesti nekaj aplikacij, ne pa vseh, nikakor pa ne premesti recimo kart za navigacijo, niti pri novi instalaciji ne vpraša, ali naj da karte na SD.

Ali jaz kaj ne znam, ne razumem, ali pa je ta novost skoraj neuporabna ravno za takšne namene, ko bi prišla najbolj prav !

Map ::

A kdo ve kak se nastavlja moč lučke? Ker če prižgem s tisto naloženo aplikacijo mi manj sveti, kot če jo prižgem z aplikacijo iz trgovine, ampak ja že naložena boljša, ker jo maš kot widget.

pi pawr ::

V trgovini je stotine aplikacij za lučko, tudi take z widgetom. Sam (pa ne na samsungu) uporabljam flashlight genius, ki jo lahko vklopiš tudi s tresenjem telefona v lock screenu. In ima widget

mk818764 ::

pi pawr je izjavil:

V trgovini je stotine aplikacij za lučko, tudi take z widgetom. Sam (pa ne na samsungu) uporabljam flashlight genius, ki jo lahko vklopiš tudi s tresenjem telefona v lock screenu. In ima widget


Zakaj pa se meni ne vklopi z tresenjem? Pod test deluje, drugače pa ne.

bobomar ::

No zdaj pa roko na srce in povejte iskreno: se splača kupit ta novi S4 ali ne? Ker ga imam namen kupit. Hvala.

Siddh ::

odvisno kateri telefon imaš zdaj


bobomar ::

Siddh je izjavil:

odvisno kateri telefon imaš zdaj


Zdaj imam Samsung Galaxy 5 GT-I5500. Gledal sem tudi Sony Experia Z, ampak me S4 nekako bolj privlači... Torej katerega naj potem izberem?

keitai ::

Vzemi S4, drugače bi priporočal Z ampak ima par problemov z ekrani z ekrani (vidni koti, bela/rumena, nekaterim poči steklo).

bobomar ::

keitai je izjavil:

Vzemi S4, drugače bi priporočal Z ampak ima par problemov z ekrani z ekrani (vidni koti, bela/rumena, nekaterim poči steklo).


Kaj pa pogled na ekran pri enem in pri drugem pri direktni osvetlitvi sonca na ekran? Ker pri mojem se skoraj nič ne vidi. Pa kateri ima boljši zvok iz slušalke pri pogovoru?

Map ::

Kje pa ga misliš kupit? Priporočam ti Majdiča v Avstriji, ker ima nižjo ceno brez vezave kot prinas z vezavo. Za zdaj je cena nižja 20€, če še malo počakaš bo še nižja, pa še z garancijo verjetno nimaš takih problemov kot pri nas.

mk818764 ::

Map je izjavil:

Kje pa ga misliš kupit? Priporočam ti Majdiča v Avstriji, ker ima nižjo ceno brez vezave kot prinas z vezavo. Za zdaj je cena nižja 20€, če še malo počakaš bo še nižja, pa še z garancijo verjetno nimaš takih problemov kot pri nas.


kak link do website ali kak naslov?
««
9 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy S4 se dobro prodaja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14928968 (23400) FlyingBee
»

Sony Xperia Z ali S4 ali ...

Oddelek: Mobilne tehnologije
343620 (2864) Halfdead987

Več podobnih tem