» »

Samsung galaxy S4

Samsung galaxy S4

««
10 / 15
»»

bobomar ::

mk818764 je izjavil:

Map je izjavil:

Kje pa ga misliš kupit? Priporočam ti Majdiča v Avstriji, ker ima nižjo ceno brez vezave kot prinas z vezavo. Za zdaj je cena nižja 20€, če še malo počakaš bo še nižja, pa še z garancijo verjetno nimaš takih problemov kot pri nas.


kak link do website ali kak naslov?


http://www.majdic.at/handys-telefonie/h...

Map ::

bobomar je izjavil:

mk818764 je izjavil:

Map je izjavil:

Kje pa ga misliš kupit? Priporočam ti Majdiča v Avstriji, ker ima nižjo ceno brez vezave kot prinas z vezavo. Za zdaj je cena nižja 20EUR, če še malo počakaš bo še nižja, pa še z garancijo verjetno nimaš takih problemov kot pri nas.


kak link do website ali kak naslov?


http://www.majdic.at/handys-telefonie/h...


To, pa tole je tut, še mal cenej: http://www.electronic4you.si/handys-tel...

Pa malo barve poglej, zdej če bi rad črnega ok, če pa te barva ne zanima pa malo poglej različne barve ker so lahko razlike v ceni tut do 30EUR.

P.S.: Tole je pa link za avstrijo, kjer je cena še nižja, mislim pa, da ta cena velja le če greš ponj v Avstrijo: http://www.electronic4you.at/handys-tel...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Map ()

mk818764 ::

Eh, na bolhi ga dobis za 470€, čisto novega. Z malo sreče še kak € manj.
KLIK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mk818764 ()

Map ::

Stran ne obstaja. Sploh pa jaz takih stvari ne bi kupoval na bolhi oz. izven izven kake trgovine.

mk818764 ::

Map je izjavil:

Stran ne obstaja. Sploh pa jaz takih stvari ne bi kupoval na bolhi oz. izven izven kake trgovine.


Ne obstaja ker je prodal za 420€ kot keks :D

Zakaj ne bi kupoval, če ima vse papirje zraven in je iz papirjev vidno da je bil kupljen včeraj?!
Jaz sem do sedaj vedno kupil preko bolhe pa niti 1x nisem mimo vsekal. Pač preveriš papirje in telefon in je to to. Zakaj bi dal več dnara, če ni treba.

Dr_M ::

Bolha je kot loterija. Lahko zmagas, najveckrat pa popusis. :>

klinker ::

Ce osebno prevzames in vse preveris kot je treba nimas kaj popusit.
Jst sem tako Nexus Sko, kot marsikatero komponento za PC kupu na bolhi in do sedaj vse stimalo, pa sem razen ene grafe vse po povzetju kupu. Seveda osebno poklical prodajalca, ker ze po pogovoru se da ugotovit ce tip hoce nategnit al ne, ce znas malo poblebetat kot je treba.

Dr_M ::

Lepo zate, da se lahko peljes na drug konec slovenije, da prisparas par €. Sej, kakor ti pase.

Map ::

Sem vesel zate, da imaš dobre izkušnje, ampak me bolha nikakor ne vleče glede teh stvari. Trgovina je le trgovina, bolha pa mogoče za kak poceni sekundarni telefon.

klinker ::

Dr_M je izjavil:

Lepo zate, da se lahko peljes na drug konec slovenije, da prisparas par €. Sej, kakor ti pase.


Par €? Hja jst nisem kupoval stvari ki so ble 20€ cenejse kot v trgovini, ker v tem primeru grem raje po novo, ne pa da se cincam z budalami za teh par 10€.
Z obale do lj je mala malca. Ce grem lahko zurat gor, pa dve bejbe mel iz gor, ne vem kak problem se je zapeljat po 400€ vredno zadevo.

Map je izjavil:

Sem vesel zate, da imaš dobre izkušnje, ampak me bolha nikakor ne vleče glede teh stvari. Trgovina je le trgovina, bolha pa mogoče za kak poceni sekundarni telefon.


Kot sem ze reku, ce zadevo osebno prevzames in pregledas kot se zagre ne vem kje je problem ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

bobomar ::

Jaz tudi najbolj zaupam trgovini in pika do česar koli že pride imaš neko kritje! ;)

FlyingBee ::

trgovina nima nič s tem kritjem (recimo, da je artikel ponujen na Bolhi legalno bil pridobljen), gre se za garancijki list, ki je pravilno izpolnjen tudi brez računa veljaven na servisih

načelo, če dobiš račun in izpolnjen garancijski list je enako kot da bi kupil v trgovini

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

FlyingBee je izjavil:

trgovina nima nič s tem kritjem (recimo, da je artikel ponujen na Bolhi legalno bil pridobljen), gre se za garancijki list, ki je pravilno izpolnjen tudi brez računa veljaven na servisih

načelo, če dobiš račun in izpolnjen garancijski list je enako kot da bi kupil v trgovini



s tem da je lahko stvar padla na tla in dobila prasko/udolbino katere pa garancijski list ne krije...just saying. Js tut raj mal več plačam pa da je iz trgovine kot pa preko bolhe

klinker ::

Ja pa sej zato stvar pregledas, ne...jaooo :D
En usran gadget za 400€ vsekakor ne bi na lepe oci kupoval :))

FlyingBee ::

ja, vedno je pri nakupu rabljenega, kakšen dvom več

lahko da po 5 nakupih ni nič, lahko pa da že pri prvem kupiš s "varko"

mk818764 ::

Vi kar kupujte v trgovinah. Bo meni ostala večja izbira na bolhi. Še dobro da smo si ljudje različni.

Jerry000 ::

klinker je izjavil:

Ja pa sej zato stvar pregledas, ne...jaooo :D
En usran gadget za 400€ vsekakor ne bi na lepe oci kupoval :))



Sej pregledam...v trgovini:). Pač, mel sm že več slabih izkušenj prek bolhe, tko da odpade.

mk818764 je izjavil:

Vi kar kupujte v trgovinah. Bo meni ostala večja izbira na bolhi. Še dobro da smo si ljudje različni.



To je pa čist res:). Pač enim tko drugim drugač. Teb verjetno bolha leži, js sm že mel par sranja na bolhi. V trgovino pa grem, nabavim in mam frišno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Dr_M ::

Sej je kar zabavno brat teme o nategih preko bolhe.

Jerry000 ::

Dr_M je izjavil:

Sej je kar zabavno brat teme o nategih preko bolhe.



vrjamem

bobomar ::

Pa če to ni ena jeba ;( odločam se med Samsung galaxy S4 in Sony experia Z. Samsung po karakteristikah boljši pa slabše ohišje, Sony malenkost slabši pa boljše ohišje a oba sta mi blazno všeč in če odmislim tisto več kar ponuja S4 od Z... Samo en res pameten in tehten razlog potrebujem v prid enega ali drugega da se bom lažje in pravilneje odločil o nakupu...

M-XXXX ::

S4. Boljši zaslon, boljša kamera, boljši procesor... ma dejansko je vse boljše...

mk818764 ::

Še en glas za S4.
Ko sprobaš kako lovi wifi S4 v primerjavi z sonyjem....je odločitev lahka.

Dr_M ::

Xperia Z je ravno te dni dobila update, ki popravi precej softwerskih napak.

klinker ::

bobomar je izjavil:

Pa če to ni ena jeba ;( odločam se med Samsung galaxy S4 in Sony experia Z. Samsung po karakteristikah boljši pa slabše ohišje, Sony malenkost slabši pa boljše ohišje a oba sta mi blazno všeč in če odmislim tisto več kar ponuja S4 od Z... Samo en res pameten in tehten razlog potrebujem v prid enega ali drugega da se bom lažje in pravilneje odločil o nakupu...


Ne eno ne drugo. Vse to je precenjen "srot" ki bo po 1 letu ze zastarel :D

M-XXXX ::

Ne eno ne drugo. Vse to je precenjen "srot" ki bo po 1 letu ze zastarel :D

Definitivno res.

Vendar bosta oba telefona čez 1 leto in čez dve vseeno izjemno zmogljiva in poganjala vse kar se jima bo dalo. Kje je problem?

roCkY ::

Teli aparati so sedaj nekje na ravni Windovs XP. Zlepa se ne bo v vsakdanu potrebovalo več. Edino enerija jih hebe. Je pa zadnji upgrade (Mobitel) kar precej popravil požrešnost. Zgleda da precej bolje ubija slabo napisane aplikacije in še kaj.
No, če mi bo vlada pustila kaj € bom čez 2 leti menjal. Ker če drugega ne bo zaslon še nekoliko bolje berljiv na soncu. Ekran je definitvno največji napredek med S2 in S4.

Siddh ::

slabo napisane aplikacije so res največji hudič, sem na moji xperii go imel nek app lock program že kar od začetka naložen in je bila avtonomija nekje 1 dan normalne uporabe, ko sem tisti program zbrisal se je avtonomija podvojila


FlyingBee ::

Sammy je profesor v primerjavi z Sunny-jem, je pa slednji dober učenec in morebiti kmalu obrne stvari na glavo, upam

Map ::

Mogoče ti zna tole pomagat: http://tehnik.mobitel.si/kateri-izmed-t...

goldhorn ::

Moja Nokia 5800 po cca 3 letih počasi jemlje konec (ekran) in malo sem gledal tale S4. Novega brez obveznosti do operaterjev lahko dobim za 500 euro. To pomeni da vanj le vstavim Mobitelovo SIM in bo stvar funkcionirala? Sem namreč laik ne tem področju... Ne razumem kako pri mobitelu tako navijejo ceno, da je z dvoletno vezavo dražji 50 euro, brez vezave pa kar 180 euro?!?!

Dr_M ::

Taka je priporocena cena uvoznika, na katero nimajo vpliva. To velja za prosto prodajo, cene z vezavo so pa res zelo pretirane.

floyd1 ::

To pomeni da vanj le vstavim Mobitelovo SIM in bo stvar funkcionirala?

SIM kartico bo treba obrezati na "micro SIM", ali iti na Mobitel po zamenjavo.

ivanuscha ::

Na Simobilu ti jo obrežejo zastonj, pomoje na mobitelu isto. Sicer pa sem jaz šel iz 5800 na Lumio 620 in mi je zelo žal, sedaj jo prodajam, medtem sem nazaj na 5800, nabavil pa bom sedaj najverjetnje S4. WP8 je svetovni crap.

Dr_M ::

Ce ti je WP8 crap, me prav zanima, kaj bos sele o androidu reku.

goldhorn ::

Ali je pri tem obrezavanju veliko možnosti, da kartico uničiš in izgubiš vse podatke?

mcgeek ::

Mobitel ti SIM brezplačno zamenja, če pri njih kupiš telefon, ki potrebuje drugačno SIM. Sicer je cena 10€.

fireX88 ::

ivanuscha je izjavil:

Na Simobilu ti jo obrežejo zastonj, pomoje na mobitelu isto. Sicer pa sem jaz šel iz 5800 na Lumio 620 in mi je zelo žal, sedaj jo prodajam, medtem sem nazaj na 5800, nabavil pa bom sedaj najverjetnje S4. WP8 je svetovni crap.


Epic!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

FlyingBee ::

kdor je mislil, da bo wp že z 8 bil na ravni Androida/iOS -a se je veliko preveč zmotil

fireX88 ::

FlyingBee je izjavil:

kdor je mislil, da bo wp že z 8 bil na ravni Androida/iOS -a se je veliko preveč zmotil


jaz tega nisem nikoli pričakoval, pa tudi skoraj dvomim da bo kdaj wp na ravni androida. Point je v drugih rečeh, ki je za userja z resnimi potrebani po telefonu pomembna (stabilnost, tekoče delovanje - toliko z moje strani). Ne rečem, da android ni stabilen, ampak je sistem kot ruska releta. Pustil me je na cedilu takrat, ko nebi bilo to potrebno. Ampak to je pogovor za v drugo temo.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Map ::

Goldhorn - ko sem jaz kupil S4 so mi pri mobitelu brezplačno zamenjali SIM kartico, zaradi menjave paketa pa ni bila možna takojšnja uporaba in mi je to velko staro prijazna punca obrezala za tistih nekaj dni. Pravzaprav je ni obrezala, ampak jo je dala v nekaj podobnega luknjaču za papir, stisnila in kartica je pasala.

ivanuscha ::

fireX88 je izjavil:

ivanuscha je izjavil:

Na Simobilu ti jo obrežejo zastonj, pomoje na mobitelu isto. Sicer pa sem jaz šel iz 5800 na Lumio 620 in mi je zelo žal, sedaj jo prodajam, medtem sem nazaj na 5800, nabavil pa bom sedaj najverjetnje S4. WP8 je svetovni crap.


Epic!


Ja, WP8 je res epic. Prvič se mi je zgodilo, da budilka ni zvonila, telefon sem lahko prižgal samo tako, da sem najprej vzel baterijo ven. Večkrat se mi je zgodilo, da se je baterija izpraznila v nekaj urah čez noč in bila zjutraj na nuli. Brez razloga. Prvič se mi je tudi zgodilo, da sem odlaufal 5,5km s Sports trackerjem in da mi je na koncu celoten workout izbrisalo. Pri 5800 se mi v 4 letih to enkrat ni zgodilo. Da ne govorimo o tem, da imaš za nastavitev glasnosti eno samo nastavitev in če poslušaš glasbo bolj potihem, ti potem zvoni tudi (pre)potihem. Svetoven crap. Ali pa, da se ne da izklopiti avtomatske zaklenitve displaya, najdaljša nastavitev je pa 5 minut. In potem če uporabljaš kakšen app ala metronom, ti ga po največ 5 minutah ugasne. Ker v ozadju tudi ne zna delovat. Svetovni crap od sistema, symbian je za WP8 bog in batina. Android pa tudi, ne glede na kakšne felerje, vsaj 1000x bolj prilagodljiv je.

Dr_M ::

Vecina stvari ki si jih nastel, niti nima veze s samim sistemom.
Sicer pa imam obcutek, da ni kriv telefon, ampak bolj njegov ultra sposobni lastnik.

M-XXXX ::

Dr_M je izjavil:

Vecina stvari ki si jih nastel, niti nima veze s samim sistemom.
Sicer pa imam obcutek, da ni kriv telefon, ampak bolj njegov ultra sposobni lastnik.

No zdaj pa razloži kater od zgornjih simptomov (razen da sem odlaufal 5,5km s Sports trackerjem in da mi je na koncu celoten workout izbrisalo.) nima veze s sistemom? Da te slišimo pametnjakovič...

Dr_M ::

Recimo priziganje telefona.
Battery drain ima seveda tudi android in to prakticno vsak telefon. Celo pri ugasnjenem se baterija hitro sprazni. Recimo galaxy s, polnim ugasnjen telefon, odklopim iz polnilca, prizgem telefon in kaze 92%, seveda original baterija in original polnilec.
Aja, pa meni se tudi velikokrat zgodi, da budilka ne zvoni, ker jo preslisim. Ampak za to ne obtozujem androida.
A si zdej zadovoljen pamz?

M-XXXX ::

Recimo priziganje telefona.

Telefon zašteka. Kako je to krivda uporabnika?
Battery drain ima seveda tudi android in to prakticno vsak telefon. Celo pri ugasnjenem se baterija hitro sprazni.

Baterija čez noč? Ni normalno.
Recimo galaxy s, polnim ugasnjen telefon, odklopim iz polnilca, prizgem telefon in kaze 92%, seveda original baterija in original polnilec.

To nima nobene veze z drainom. Kalibracija baterije.

Še kaj?

FlyingBee ::

top android flag Note2 zdrži 2 dni mučenja in 5 do 7 dni na izi šlatanja

pepe33 ::

Pozdravljeni, imam samsung s4 in me nekaj zanima. kaj je potrebno storiti da se izbrise iz galerije slik mapa (spustno polje) ?? imam notri eno sliko katero bi rad zbrisal pa ne gre in ne gre.. hvala

freesty ::

Kako ste kaj zadovoljni s svojimi s4kami? Imam N4 pa imam moznost menjave za s4.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

;-) ::

mk818764 je izjavil:

Še en glas za S4.
Ko sprobaš kako lovi wifi S4 v primerjavi z sonyjem....je odločitev lahka.

Imam se eno iphone petico in galaxy s4 in samo in izkljucno v lovljenju wifija je telefon res dalec dalec najboljsi kar sem jih imel...se vedno pa se zatika, zapira aplikacijd kot vsak android.

ziga1990 ::

;-) je izjavil:

mk818764 je izjavil:

Še en glas za S4.
Ko sprobaš kako lovi wifi S4 v primerjavi z sonyjem....je odločitev lahka.

Imam se eno iphone petico in galaxy s4 in samo in izkljucno v lovljenju wifija je telefon res dalec dalec najboljsi kar sem jih imel...se vedno pa se zatika, zapira aplikacijd kot vsak android.


samsungov UI je tak ne android sicer jaz imam HTC one x brat pa S4 in se vidi razlika v tekočem delovanju se vidi da moj bolj tekoče deluje pa da u displaju sploh ne govorim
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900
««
10 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy S4 se dobro prodaja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14928640 (23072) FlyingBee
»

Sony Xperia Z ali S4 ali ...

Oddelek: Mobilne tehnologije
343579 (2823) Halfdead987

Več podobnih tem