» »

Računalniška šola

Računalniška šola

Grobin7 ::

Zdravo!
Sam obiskujem 9.razred osnovne šole in me zanima kam naprej.Odločam se med računalniško in elektrotehnično,povprečje mam 4,4 lani sem meu povprečje 4,1 ampak nism nič gledu v zvezke tako kot letos ne pogledam samo bol osnovne predmete kot so fiz in mat.Zanima me kakšna je nadgradnja na računalniški šoli in strokovni predmeti.?

Mesar ::

Kaj če bi povedal katere šole imaš v mislih? Kolikor je meni znano imaš urnike in predmetnike objavljene na internetu... tako, da si lahko pogledaš.
Your turn to burn!

Grobin7 ::

šcc-srednja šola za računalništvo kemijo in elektrotehniko.

DamnYall ::

SŠTS Šiška ali Vegova. Lahko pa tudi SERŠ.
Nisi povedal iz kje si.

Grobin7 ::

iz celja

Mesar ::

Your turn to burn!

freesty ::

Urnike mas na netu. Ali gres racunalnisko ali elektro je cist od tebe odvisno, kaj imas raje. Kako se predmeti imenujejo itq nima veze. Pri racunalniski bos pac programiral v C programskem jeziku. Pri elektrotehniki pa bos imel povdarek na vezjih.

Nvm kaj bi se rad?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Mesar ::

Če hočeš po srednji še dalje it, pa lahko greš VS ali pa +1 leto, narediš splošno maturo pa greš pol dalje UNI.
Your turn to burn!

Janac ::

Na racunalnsiki tudi delamo z zahtevnejšimi vezji.

Mesar ::

Ja to sem jaz tut slišal, da je na omenjenem programu "tehnik računalništva" kr nekaj "dr*anja" z vezji.
Your turn to burn!

Grobin7 ::

zanima me nadgradnja predmetov kot so matematika itd. kaj nasplošno se jemlje pri strokovnih predmetih?

Mesar ::

Manj kot na gimnaziji. Najboljše, da poiščeš katere učbenike imajo pa greš skozi kazalo? Ali pa če napiše kdo, ki tja hodi...
Your turn to burn!

Janac ::

Zgodovina računalništva, informatike, številski sistemi, osnove elektrotehnike, ergonomija, svetloba, tok svetlobe, delovni pogoji. To je to približno kaj smo dosedaj jemali.

pa še avtorske pravice, varovanje javnih prireditev...

ta program je težji kot gimanzija!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Mesar ::

Janac> Zgodovina računalništva, informatike, številski sistemi, osnove elektrotehnike, ergonomija, svetloba, tok svetlobe, delovni pogoji. To je to približno kaj smo dosedaj jemali.

To ste jemali kje? Pri psihologiji? Lahko bi vsej po predmetih napisal...

Janac> pa še avtorske pravice, varovanje javnih prireditev...

Varovanje javnih prireditev? A to za lanpartye? Če boš tam radar?

Janac> ta program je težji kot gimanzija!

Resno? Ko ga boš končal pa ti nebo jasno kaj je limita... sicer pa je to zelo subjektivno, načeloma bi moral večino stvari narediti z levo roko, če te to veseli in delaš še kaj zraven tega kar delate v šoli.
Your turn to burn!

Janac ::

Ja pri strokovnih predmetih.

Grobin7 ::

kak zgledajo vaje?
kaj dejasnko se naučiš.. praktično

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grobin7 ()

Gregor5816 ::

Glede na povprečje in tvoje želje (elektro ali računalniška smer) bi ti priporočal tehniško gimnazijo, še posebej če misliš iti kasneje na faks. Tehniška gimnazija je odlična osnova za računalniški ali elektrotehniški faks.

99ghetto99 ::

a mogoče gdo ve kok so imeli prejšna leta spodjo mejo za vpis na Tehniška gimnazija vegova, saj sem v dilemi kam it al na gimnazijo al na sredno smer računalništvo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tehnik računalništva ali tehniška gimnazija

Oddelek: Šola
194494 (4070) TheKekec
»

Vegova

Oddelek: Šola
122929 (2586) nononono
»

Razlika med Tehnično gimnazijo in Gimnazijo

Oddelek: Šola
143660 (2954) PacificBlue
»

Mnenje o Vegovi

Oddelek: Šola
304367 (3425) 33blaz33
»

naprej za šolanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
13747786 (45268) Jan987

Več podobnih tem