» »

#Top igre

#Top igre

pEACH ::

Lp.

Razmišlal sem katere igre so še drugim ljudjem všeč, kakšna je igralnost teh iger, kakšna je grafika ter kako se igra sploh razvija. zato sem ustvaril to temo, v katero vpišete ime igre ki ste jo igrali, kako vam je bila všeč ter kako bi jo ocenili v naslednjem kriteriju...:

IME IGRE:
Grafika: 1-10
Igralnost igre: mala/srednja/velika
Scenarij igre: 1-10
Dolžina igre: kratka/dolga
kompatibilnost z pc: slaba/dobra/ni kompatibilnosti
tvoje mnenje: (napiši kaj si misliš o igri)
Tvoje nastavitve grafike: low/medium/high/ultra ter tvoja resolucija..(npr 1920x1080)


GRAFIKA= (v tem kriteriju poveš kakšni so se ti zdeli grafični detajli, teksture, grafika okolja, ter grafika oseb.)
IGRALNOST IGRE= ( tuki poveš, kakšna je igralnost igre (če veš) če je mala to pomeni da maloo ljudi igra to igro kot npr: samp = velika igralnost, worms: mala igralnost.
SCENARIJ IGRE=( poveš kako se ti zdi ko si igral igro, je bila igra zanimiva, te je potegnila vase in je nisi mogu nehat špilat? al je bla brezvezna in si jo po 1 uri odstranil iz računalnika?)
DOLŽINA IGRE= ( poveš približno kako dolgo si igro igral da si jo obrnu, je bila igra dolga in je bilo veliko misij ter si za igro porabil veliko časa, ali pa si igro obrnil v parih dneh ?)
KOMPATIBILNOST Z RAČUNALNIKOM= (kot vemo je kar nekaj iger naretih samo za konzole ali pa so večinoma za konzole, tukaj določiš ali igra dela na računalniku SLABO ali DOBRO, to pomeni da če ima igra veliko bugov (napak) ali pa naravnost nemoreš igrati na pcju, izbereš slaba če nemoreš igrati na pcju te igre izbereš (ni kompatibilnosti).)


Upam da bomo tako lažje ugotovili katere igre se splača kupiti ali potegniti iz neta ali ne. Če česa iz kriterija ne veš, nerabiš napisat. Za primer pa dam eno igro ki sem jo pred kratkim obrnil.


Far cry 3
grafika: 9
igralnost: velika
scenarij igre: 10
dolžina igre: kratka
kompatibilnost z pc: dobra
moje mnenje: igra je super, priporočam špil, ko sem jo začel igrat, sem zelo težko končal, saj se skos dogaja nekaj novega, po otoku imaš veliko lokacij in imaš tudi dva otoka, na obeh otokih pa je tudi veliko skrinic, katere vsebujejo denar,other stuf..kar me je zmotilo pri igri je to, da je kratka, saj sem jo obrnil v 1 tednu in nisem igral po cel dan. všeč pa mi je tudi upgrejdanje pušk ter tokov.

nastavitve grafike: high , 1920x1080

Lep pozdrav :)
congrats, you fucked up everything.

Bolf3nk ::

igralnost: velika
scenarij igre: 10

a ti to resno

preveč je ponavljanja. Baze enake, nasprotniki enaki. umetna pamet na nulu, misije, katere dobiš na oni "tabli" so enake. vedno ubij šefa z nožom. 2-3x še je ql, pol pa dolgčas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Aston_11 ::

To je tema za vse, ki igrajo igrice, ali samo za tiste, ki so izgubili stik z realnostjo in realnim svetom?

Jaz sem igral Snow2 - igralnost odlična, scenarij odličen, posebej se mi je dopadel del, kjer mi avto na klancu ni nasedel in sem komot prišel na cesto. Da bi mi mulc v tem času igral igrce, bi odigral neslednji scenarij odpiranja okna in metanja kompjutra skozi okno v sneg. Scenarij odličen, igralnost tudi.

imaš tudi dva otoka, na obeh otokih pa je tudi veliko skrinic, katere vsebujejo denar,other stuf..kar me je zmotilo pri igri je to, da je kratka, saj sem jo obrnil v 1 tednu in nisem igral po cel dan. všeč pa mi je tudi upgrejdanje pušk ter tokov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Magic1 ::

Glede scenarija je po mojem mnenju mass effect serija top, pravtako igralnost. Grafika je pa tko kot je, ni več sveža zadeva.
Magic

Guzzy ::

"pogrešam pa eno igro da bijo naredili da bi igral cel svet...in seveda da je free :$ "

League of Legends je dokaj blizu tega :D

Bananovec ::

Kar on hoče se imenuje MMO RPG oz. MMO G
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izid Crysis 2 prestavljen v leto 2011 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5316715 (14738) Key Quest
»

Blizzardova naslednja masovka še bolj masovna

Oddelek: Novice / Igre
414942 (3376) BigWhale
»

Kakšna je po vaše igralna igra?

Oddelek: Igre
171626 (1245) BozidarB
»

act of war

Oddelek: Igre
211589 (981) pivo
»

Ideja za PC igre prihodnosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
565508 (4808) undefined

Več podobnih tem