» »

NOKIA LUMIA 920

NOKIA LUMIA 920

««
4 / 10
»»

Lonsarg ::

In oni se majo za resnega operaterja, Mobitel lahko če se to razve v kratkem pričakuje naval na paket 2013. Mogoče še kako reklamo vrže z "edini z novimi Nokijami" pa čist zmaga, dokler vsaj kak Tuš ne ponudi Lumij, razen če jih tudi ta ne bo ponudil.

jnce ::

Je treba poskrbeti da se čimprej razve ta novica od simobila.
Problem pri prestopu k mobitelu je ta, da ima drage pakete a odlično omrežje, tušmobil pa ima poceni pakete omrežje pa je tako tako, vendar vse kaže da bom ostal na tušmobilu če le ne bodo navili cen za Lumio 920.

Anney ::

Očitno bo res treba menjat operaterja, po ne vem kolkih letih. To pa je zdaj šok :)
Mobitel jih trenutno nima, simobil pa jih sploh nebo imel, zanimivo :)

alexa-lol ::

Ko bodo videli kako dobro se pri Mobitelu prodajajo jih bodo hitro hoteli meti... ampak jih ne bodo mogli dobiti >:D

Anney ::

Mogoče jih že zdaj ne morejo dobiti, zato pa so kratki in jedrnati z odgovori :)

_Dormage_ ::

Lonsarg je izjavil:

In oni se majo za resnega operaterja, Mobitel lahko če se to razve v kratkem pričakuje naval na paket 2013. Mogoče še kako reklamo vrže z "edini z novimi Nokijami" pa čist zmaga, dokler vsaj kak Tuš ne ponudi Lumij, razen če jih tudi ta ne bo ponudil.

V sloveniji konkurence ni.
Če vidiš za podjetje poslovo priložnost je ta stvar dogovora.

Hayabusa ::

Lonsarg je izjavil:

In oni se majo za resnega operaterja, Mobitel lahko če se to razve v kratkem pričakuje naval na paket 2013. Mogoče še kako reklamo vrže z "edini z novimi Nokijami" pa čist zmaga, dokler vsaj kak Tuš ne ponudi Lumij, razen če jih tudi ta ne bo ponudil.

Newsflash, Simobil nikoli ni bil resen operater.


zablujenec
mobitel 2013 je p/p top, tuš v glavnem kar dela, cene ugodne, simobil je od lanske nadgradnje v glavnem omrežje fail, samo besedo so jih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

sleby ::

ocitno se bo zgodilo tisto, kar so nekateri predvidevali. simobilu 8x, mobitelu pa lumie.

Formula 1 ::

sleby je izjavil:

ocitno se bo zgodilo tisto, kar so nekateri predvidevali. simobilu 8x, mobitelu pa lumie.

Se ti zdi ? ;) http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...

Hayabusa ::

Fantje & dekleta, tujina :).

GMT7 ::

Kakor berem, dobava Lumie 920 je globalen problem, ker jih pač ne štancajo dovolj hitro.

Sicer pa aplikacija za baterijo: Battery Widget

Jaz sem jih preizskusil ene pet in zgoraj omenjena zmaga.

Obetavno izgleda tudi Run The Meter, če tečete ali imate radi pohodništvo, ampak bom počakal na boljše vremenske razmere za resen test.

fireX88 ::

ker simobil piz** nebo imel lumij bom pač naročil zadevo iz tujine. delovanje telefone nebo problema pri nas? kaj pa garancija? se prizna garancija ali je potrebno pošiljat v tujino (kupu bi v avstriji, se pravi da mora bit evropska garancija?)? pa kar se tiče posodobitev, nebi smelo bit problem, sej to operaterji ne omejujejo če kupiš telefon drugje?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

alexa-lol ::

Kot jaz vem Nokia nima svetovne garancije kot Apple. Če ti kupiš telefon s svojim denarjem in ti operater ne subvencionira cene mu lahko delaš kar hočeš, operater ti sam storitev komunikacije nudi.

levaky ::

Nokia ima evropsko garancijo, tako da telefon, kuplen v tujini, lahko neseš na Teleray.

Delovanje telefona ne bo problem.

Kako je z posodobitvami pa nimam pojma. Morda jih še prej dobiš, ker telefon ni vezan na nobenega operaterja?

Matej

para! ::

In oni se majo za resnega operaterja

A resnost operaterja se meri po tem katere telefone ponujajo? Kako je potem mobitel dokazal resnost s tem, ko nimajo iphonea?
Death before dishonor!

pvednik ::

A ima kdo težave z mikrofonom? Seveda to opazijo drugi, vaši sogovorniki, sliši se šum oz konstantno prekinjanj, seveda lastnik Nokie tega ne opazi, če mu drugi tega ne povedo. Sam imam težave na Lumia 820.

lekses ::

pvednik je izjavil:

A ima kdo težave z mikrofonom? Seveda to opazijo drugi, vaši sogovorniki, sliši se šum oz konstantno prekinjanj, seveda lastnik Nokie tega ne opazi, če mu drugi tega ne povedo. Sam imam težave na Lumia 820.


Serijska napaka... Preber si tuje forume, npr.: http://discussions.nokia.com/t5/Nokia-L...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lekses ()

darkolord ::

A resnost operaterja se meri po tem katere telefone ponujajo?
Tudi.

sleby ::

Formula 1 je izjavil:

sleby je izjavil:

ocitno se bo zgodilo tisto, kar so nekateri predvidevali. simobilu 8x, mobitelu pa lumie.

Se ti zdi ? ;) http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...


o, pa res. svasta:)

MAX34216 ::

a se že ve uradno katere barve bo imel mobitel? in kdaj bodo dobavljive?
ve kdo mogoče, če sta yellow in cyan mat barvi, ali sta glossy?

hvala.

fireX88 ::

Na voljo v črni, kasneje še v beli in rumeni barvi

to je pisalo v štartu!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

cekr ::

Sedaj pa je na voljo v prozorni barvi. :)
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Perza ::

Mat barve so črna, siva in cyan. Glossy so bela, rdeča in rumena

papameneger ::

A se jo že da dobit na mobitelu?Ima kdo kake informacije?Barva me ne zanima:)

lekses ::

Dejansko boste kupl telefon za 500 EUR, ki ima serijsko velike probleme z mikrofonom? Stvar ni več omejena na par posameznikov, saj se na tujih forumih množično govori o tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lekses ()

LuGi ::

Če bi bla serijska napaka bi jo vsi imeli ne pa peščica ljudi. No jst tega problema nimam 8-)

fireX88 ::

dobavljiv naj bi bil nekje sredini februarja...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

lekses ::

LuGi je izjavil:

Če bi bla serijska napaka bi jo vsi imeli ne pa peščica ljudi. No jst tega problema nimam 8-)


Pobrski po googlu, boš vidu, da ne gre za "peščico". Se strinjam, da se ne dogaja pr vseh, ampak za serijsko napako ni potrebno, da odpovedo čist vsi izdelki.

Tudi pr avtomobilih odpokličejo celo serijo, če pride do napake, pa to še ne pomeni, da bi zaradi te napake odpovedal vsi avtomobili.

Bolj me preseneča, da v tem forumu sploh ne omenjate tega. Gre za veliko napako, ki se pojavlja tako na 820 kot 920.

fireX88 ::

nekdo je to omenil že, nevem če lih v tej temi, je pa nekje na formu tole!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

lekses ::

fireX88 je izjavil:

nekdo je to omenil že, nevem če lih v tej temi, je pa nekje na formu tole!



Vem ja, par post-ov nad mojim. Pa si upam trditi, da ni edini v Sloveniji, kar priča o tem, kolk razširjena je napaka. Mislu sm, da se bo o tem več govoril.

Nočem branit Appla, saj ne uporabljam njihovih izdelkov, ampak če bi se to zgodilo njim, bi jih pluval na polno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lekses ()

fireX88 ::

jst sm danes in včeraj testiral 820 (to sem vrnil, ker se enostavno noče vpisat v hotmail, sj ni tolk pomemben sm skydrive me zanima, čeprav je isti princip kot google drive), čes eno uro dobim še eno 820. zaenkrat me je sogovornik slišal normalno :)
mah hroškovec je itaq razred zase :))
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

deyco5 ::

Sicer ne vem za kaj, tujih forumov pa tudi ne spremljam... Men dela bp, je pa mogoce tud finta prek katerega omrezja se pogovarjas... Mislim kako se ve da je mic kriv? Sem si nalozil recorder in nardil par posnetkov v 3 dneh in predvaja to, kar sem snemal... Al se za telefonski pogovor uporablja drug mic? Preverjeno pa je razlika ce se 2 pogovarjata s high end tel preko 3g ali pa ima en renglo na 2g.. Veckrat opazil tud ko sam poslusam sigovornika, predvsem na lumiji!!!

Klampfer ::

Ravnokar sem izvedel, da je pošiljka Lumij 920, ki jih Teleray dobi konec februarja, že vnaprej razprodana. :|
Bogomir

Tilen ::

Klampfer je izjavil:

Ravnokar sem izvedel, da je pošiljka Lumij 920, ki jih Teleray dobi konec februarja, že vnaprej razprodana. :|


Ja, Mobitelu. :))
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

papameneger ::

Fantje kaj novega? da jih ne bom šel spet utrujat :)

Tilen ::

Ne.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

cekr ::

papameneger je izjavil:

Fantje kaj novega? da jih ne bom šel spet utrujat :)


Konec meseca pride nova pošiljka. Vsebovala bo kar 3 kose.
:|
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

ivanuscha ::

Pa kaj hudiča je s to Nokio, da pol leta po napovedi še vedno ne morejo sproducirati normalno število telefonov? Vsaj to bi lahko štimalo, če že tako ali tako prodaja peša. Ni mi jasno...

deyco5 ::

Pač... Ne delajo jih kitajski otroci, zato tako mala produktivnost ;)

Alencica ::

Kako pa kaj tale nokia dela v povezavi z mac os?

SLO_Matej ::

Alencica je izjavil:

Kako pa kaj tale nokia dela v povezavi z mac os?

Brez težav. Le iz Mac App Stora si moraš prenesti Aplikacijo Windows Phone za Mac.

Morda ti prav pride tudi naslednji vodič, kako lahko glasbo iz iTunesa preneseš v svoj Windows Phone: http://www.windowsphone.com/sl-si/how-t...

papameneger ::

cekr je izjavil:

papameneger je izjavil:

Fantje kaj novega? da jih ne bom šel spet utrujat :)


Konec meseca pride nova pošiljka. Vsebovala bo kar 3 kose.
:|



Pa ena bo moja :)

deyco5 ::

A je kdo mogoče razmišljal / najdel kakšno aplikacijo za tiskanje iz telefona na Wi-Fi tiskalnik ali tiskalnik priklopljen za mrežno rabo?

Obstaja kakšen app?

coder7 ::

dans so mi v TC-u povedali da pride posiljka 920 po 20.feb.

papameneger ::

A so jih že dobil slučajno?

Hayabusa ::

deyco5 je izjavil:

Pač... Ne delajo jih kitajski otroci, zato tako mala produktivnost ;)

Kje pa jih delajo če na v Kini ?

deyco5 ::

Ne vem kje... Napisal sem kdo, ne kje...;)

Hayabusa ::

Nokia WP, razvoj v ZDA, delajo jih na Kitajskem, na Finskem je samo še "štab".imho

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

papameneger ::

A ima kdo kake nove informacije jih je mobitel že dobil?

Tilen ::

Ne. Telefonov še ni. Če bodo do konca februarja, boš lahko vesel.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104633708 (247478) mat11
»

Xperia SP, Optimus G, Lumia 920

Oddelek: Mobilne tehnologije
408220 (7230) tomzzi
»

Nove nokie: Lumia 820 in 920 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
30261668 (37500) rok_p
»

Kaj kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183060 (2749) klinker
»

Kateri telefon z WP8 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
302608 (1794) bdoxx

Več podobnih tem