» »

Odštevanje do padca

Odštevanje do padca

Temo vidijo: vsi
««
40 / 63
»»

T-h-o-r ::

Gregor P je izjavil:

Jah težko tole sodim z Lahovnikom ker ga že itak ne maram preveč:P ampak domnevam, da je bil tja povabljen kot predavatelj EF kot so vsepovsod povabljeni tudi ostali profesorji EF; ali je sedaj moralna dolžnost, da zavrne povabilo neke politične stranke oz. civilne iniciative, ali je njegova poklicna dolžnost, da predava in širi znanstvene poglede vsepovsod kjer lahko?:8)

Sedaj če gledate zgolj iz politično taktičnega vidika (s kratkoročnim pogledom tudi na prihodnost), potem je vsekakor taktično boljše, da se na takšnih shodih (torej konkretno te iniciative) ne pojavi. Ali pa je to tudi res "pravilna določitev"?!?

Ta komentar je mišljen čisto kot nek znanstveno moralni diskurz, kako mora pravzaprav znanstvenik ravnati v takšnih primerih:)


povabilo fašističnega krila sds gotovo zavrneš, podobno kot bi zavrnil forum 21 ali pa tu-je.si
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ramon dekers ::

IgorGrozni je izjavil:

....Tošič je mafijec,

Ja, saj...

Če je res vseeno kakšen je moralen značaj predsednika vlade, ga lahko zamenja katerikoli lažnivi in tatinski delikvent, ki ga imamo. Vsaj na njegovo profesionalnost lahko računamo, da nam ne bo treba zardevati v Evropi.



Dokler predsedniku ni dokazano, in bodo padale izjave: na neznanem, kraju, času, neznane osebe, prejemal podkupnino, je to kot rečeno lov na čarovnice.

Tista KPK nima nikakršne teže. Sem že opisal zakaj. Nevem kako lahko nekoga zmerjaš s tatom, če pa zato ni nikarkšne podlage. GRDO.

Zgodovina sprememb…

PaX_MaN ::

Ramon dekers je izjavil:

No, ampak bi bil primeren za vodenje države. Glede na logistiko in sposobnost človek brez primere.

Države pravjo da ne; Vlada pa pravi da sodišča pa.

dstr17_ ::

Ramon dekers je izjavil:

Kakšen nadzor je to izdajanje "mnenje" in nikakršnih sankcij? Dokazov pa nikakršnih
To je bilo že večkrat razloženo: dokaze, dokumente in tonske zapise hrani KPK. Tako da če misliš da to ne obstaja se pač motiš.
Sankcij za ta konkretni nadzor pa ni (razen seveda politične odgovornosti), zato ker se gre za zadeve izpred več let. Če pa bi KPK v nadzoru za sedanje stanje ugotovila kakšne nepravilnosti pa določene sankcije so predvidene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

PaX_MaN ::

Ramon dekers je izjavil:

Dokler predsedniku ni dokazano, in bodo padale izjave: na neznanem, kraju, času, neznane osebe, prejemal podkupnino, je to kot rečeno lov na čarovnice.

Neugotovljen/e/o/i.

JanK ::

Ramon dekers je izjavil:

No, kar hočem povedati je da od njenega obstoja rezultatov ni.


Takojsen odstop Kresalove po tem, ko je KPK objavila sum korupcije okolu NPU, zate ni rezultat?
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

Ramon dekers ::

To je bilo že večkrat razloženo: dokaze, dokumente in tonske zapise hrani KPK. Tako da če misliš da ne obstaja se pač motiš.
Sankcij za ta konkretni nadzor pa ni (razen seveda politične odgovornosti), zato ker se gre za zadeve izpred več let. Če pa bi KPK v nadzoru za sedanje stanje ugotovila kakšne nepravilnosti pa določene sankcije so predvidene.


Torej je ta institucija nepotrebna in nima nikakršnih pooblastil za izdajanje sankcij!

Sankcij za nadzor? Mi obrazložiš to? In kdaj bo KPK začela delovati v tem trenutku in ne retroaktivno?

JanK je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

No, kar hočem povedati je da od njenega obstoja rezultatov ni.


Takojsen odstop Kresalove po tem, ko je KPK objavila sum korupcije okolu NPU, zate ni rezultat?



Ne, še enkrat gre za arbitrarno odločitev ministrice in nima nikakršne veze z KPK!!

To je ekvivalent temu, da jaz ukradem 20 miljonov EUR, KPK to ugotovi, pri čemer mi nič ne more a pričakuje da jih bom vrnil. Ker imam denar rad ga ne vrnem! Če bi imel vest bi ga vrnil, ampak vse je odvisno od mene!

Zgodovina sprememb…

IgorGrozni ::

...glede na to, da je ˝zanemarljivih 200.000,00˝ ..... moralni značaj pač ni pomemben.

Da pa pričakuješ pregon politika JJ s strani države po tem, ko je kot predsednik vlade JJ. nastavil nove, svoje kadre v policijo, tožilce pa pod svojo neposredno oblast in ko je bila to prva poteza politika JJ. in ki je celo obstoj koalicije skoraj pogojeval z temi ukrepi, pa je naivnost vredna vse pozornosti.>:D

Zgodovina sprememb…

dstr17_ ::

Torej je ta institucija nepotrebna in nima nikakršnih pooblastil za izdajanje sankcij!
Še enkrat: v tem konkretnem primeru, ko se gre za zadeve izpred več let, jih nima, sicer pa ima pooblastila za izdajanje nekaterih sankcij.
Sankcij za nadzor? Mi obrazložiš to?
Recimo če bi v tem trenutku KPK ugotovila, da nek javni funkcionar ni prijavil premoženja (ali spremembe premoženja), bi mu lahko zniževala plačo za 10% mesečno (do minimalca), dokler tega ne bi storil. To je ena možnost, so še druge (npr. globa).
In kdaj bo KPK začela delovati v tem trenutku in ne retroaktivno?
Saj deluje kolikor pač lahko, glede na kadrovske zmožnosti. Za ta konkreten nadzor premoženja teh najvišjih političnih funkcionarjev pa so se odločili zato, ker je bila to ena od osrednjih tem predvolilne kampanje.

JanK ::

Ramon dekers je izjavil:

To je ekvivalent temu, da jaz ukradem 20 miljonov EUR, KPK to ugotovi, pri čemer mi nič ne more a pričakuje da jih bom vrnil. Ker imam denar rad ga ne vrnem! Če bi imel vest bi ga vrnil, ampak vse je odvisno od mene!


Tocno to! Gre za vprasanje vesti! Kresalova jo ima, JJ in ZJ pac ne.
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

Ramon dekers ::

Da pa pričakuješ pregon politika JJ s strani države po tem, ko je kot predsednik vlade JJ. nastavil nove, svoje kadre v policijo, tožilce pa pod svojo neposredno oblast in ko je bila to prva poteza politika JJ. in ki je celo obstoj koalicije skoraj pogojeval z temi ukrepi, pa je naivnost vredna vse pozornosti.


Ja kje pa ti živiš. Vsak ki zmaga na volitvah in dobi večino glasov postavlja pogoje!

jype ::

Ramon dekers> Vsak ki zmaga na volitvah in dobi večino glasov postavlja pogoje!

Misliš Janković? Ker Janša ni niti zmagal na volitvah, niti ni dobil večine glasov.

Ramon dekers ::

Tocno to! Gre za vprasanje vesti! Kresalova jo ima, JJ in ZJ pac ne.


Haha, smešno, not!

Lepo te prosim ona je svoj denar in svoje koristi dobila.

Misliš Janković? Ker Janša ni niti zmagal na volitvah, niti ni dobil večine glasov.


Mogoče bi si mogel pogledati naš parlamentarni sistem, ki ga ureja poslovnik DZ.

jype ::

Ramon dekers> Mogoče bi si mogel pogledati naš parlamentarni sistem, ki ga ureja poslovnik DZ.

Kva se mafija med sabo zmen pa res nima nobene zveze z demokracijo.

Ramon dekers ::

JanK je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

To je ekvivalent temu, da jaz ukradem 20 miljonov EUR, KPK to ugotovi, pri čemer mi nič ne more a pričakuje da jih bom vrnil. Ker imam denar rad ga ne vrnem! Če bi imel vest bi ga vrnil, ampak vse je odvisno od mene!


Tocno to! Gre za vprasanje vesti! Kresalova jo ima, JJ in ZJ pac ne.



Me zanima če bi ti ravnal po svoji vesti že za par 10.000 jurjev, ja. Po mojem gre tu bolj za fovšijo kot da bi nekdo res hotel poštenega človeka na oblasti. Realno smo imel Pahorja pa smo ga zmerjali s pastirjem, ki je stalno gagal.

jype ::

Ramon dekers> Lepo te prosim ona je svoj denar in svoje koristi dobila.

Abejžno. Janša je pa še kr reven, sam par stu jurju mu z neba pade vsake tulku?

Ramon dekers> Realno smo imel Pahorja pa smo ga zmerjali s pastirjem, ki je stalno gagal.

To ste počeli SDSovci, ostali smo mu dovolili, da opravlja svoje delo - išče konsenz in ga izvaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Abejžno. Janša je pa še kr reven, sam par stu jurju mu z neba pade vsake tulku?


No ko bo obdoložen in obsojen bomo lahko govorili dalje. Do takrat lovimo duhove!

jype ::

Ramon dekers> No ko bo obdoložen in obsojen bomo lahko govorili dalje. Do takrat lovimo duhove!

Tvoja izvajanja me ne ganejo. Jaz bolj vem, da je kriv, kot ti veš, da je nedolžen, ker je moja vera močnejša od tvoje.

Ramon dekers ::

Tvoja izvajanja me ne ganejo. Jaz bolj vem, da je kriv, kot ti veš, da je nedolžen, ker je moja vera močnejša od tvoje.


In na podlagi česa meriš svojo vero? Kakšne parametre jemlješ za to meritev?

dstr17_ ::

Ramon dekers je izjavil:

Abejžno. Janša je pa še kr reven, sam par stu jurju mu z neba pade vsake tulku?

No ko bo obdoložen in obsojen bomo lahko govorili dalje. Do takrat lovimo duhove!
Je že obsojen zaradi krive ovadbe in zaradi kršenja zakona o integriteti in preprečevanju korupcije.

IgorGrozni ::

RD: Ja kje pa ti živiš. Vsak ki zmaga na volitvah in dobi večino glasov postavlja pogoje!

...pa smo spet tam: Zmagovalec vzame vse !

... je mogoče primerno za kriminalno podzemlje, ne pa za demokracijo. Pa še tisti vedo, da to ni taktično pametno delovanje.

Janša pač ne. In zato mu razpada njegova ˝družina˝.

jype ::

Ramon dekers> In na podlagi česa meriš svojo vero? Kakšne parametre jemlješ za to meritev?

Moja je ene štiri metre petinpetdeset, tvoje je pa komej za par sto litrov.

Ramon dekers ::

dstr17_ je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

Abejžno. Janša je pa še kr reven, sam par stu jurju mu z neba pade vsake tulku?

No ko bo obdoložen in obsojen bomo lahko govorili dalje. Do takrat lovimo duhove!
Je že obsojen zaradi krive ovadbe in zaradi kršenja zakona o integriteti in preprečevanju korupcije.



In kakšno kazen je dobil? Tisto je bilo mnenje od kpk, ne mešaj hrušk in jabolk!

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> In kakšno kazen je dobil?

Deset gorkih po podplatih.

Ramon dekers ::

Dovolj, mislim da bi bilo počasi temo potrebni zapreti, saj ni več nikakršnih utemeljenih argumentov, in se nabija samo čustvene izlive nekaterih oseb tu!

IcEk` ::

Končno si se pogledal v ogledalo :D

T-h-o-r ::

joinajte se danes na zboru za republiko v mb, kjer bomo malo kaj zanimivega povprašali lahovnika pa tudi štuheca
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

PaX_MaN ::

Mislm da tam ne boš mogu postavljat vprašanj, sam ploskaš loh.

T-h-o-r ::

pol se bomo pač zadrli vprašanja, če ne bo kdo dal mikrofona :(
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Matako ::

T-h-o-r je izjavil:

joinajte se danes na zboru za republiko v mb, kjer bomo malo kaj zanimivega povprašali lahovnika pa tudi štuheca


Če boste kaj pametni, vas bodo penzoti potolkli s palicami. To niso heci, kot pravi Miki.
/\/\.K.

T-h-o-r ::

Matako je izjavil:

T-h-o-r je izjavil:

joinajte se danes na zboru za republiko v mb, kjer bomo malo kaj zanimivega povprašali lahovnika pa tudi štuheca


Če boste kaj pametni, vas bodo penzoti potolkli s palicami. To niso heci, kot pravi Miki.



saj se noben ne heca
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

floyd1 ::

joinajte se danes na zboru za republiko v mb, kjer bomo malo kaj zanimivega povprašali lahovnika pa tudi štuheca
Da bodo pol razlagali, koliko privržencev se je zbralo :|. Itak pa sem (edina) varuška mojima tamalima danes popoldan.

Mislm da tam ne boš mogu postavljat vprašanj, sam ploskaš loh.
Popoln Ivanov scenarij torej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

Matako ::

T-h-o-r je izjavil:

Matako je izjavil:

T-h-o-r je izjavil:

joinajte se danes na zboru za republiko v mb, kjer bomo malo kaj zanimivega povprašali lahovnika pa tudi štuheca


Če boste kaj pametni, vas bodo penzoti potolkli s palicami. To niso heci, kot pravi Miki.



saj se noben ne heca


Jaz samo pravim, da so penzoti dostikrat oboroženi.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

PaX_MaN ::

floyd1 je izjavil:

Mislm da tam ne boš mogu postavljat vprašanj, sam ploskaš loh.
Popoln Ivanov scenarij torej?

Ja, kar poglej kakšne diskvalifikacije se gredo.

IgorGrozni ::

He,... he svetovna karakterja na fotki...

Če pa bi kdo posnel še sivonje in čelave, bi se lahko še bolj zabavali...

dstr17_ ::

dstr17_ je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

Abejžno. Janša je pa še kr reven, sam par stu jurju mu z neba pade vsake tulku?

No ko bo obdoložen in obsojen bomo lahko govorili dalje. Do takrat lovimo duhove!
Je že obsojen zaradi krive ovadbe in zaradi kršenja zakona o integriteti in preprečevanju korupcije.
Kar se Janševe krive ovadbe tiče se moram popraviti: še enkrat sem pogledal kaj točno so mediji poročali in gre se za pravnomočno obtožnico, ne pa pravnomočno sodbo, kot sem zmotno mislil. Obravnava na sodišču glede te krive ovadbe šele pride na vrsto.

T-h-o-r ::

PaX_MaN je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Mislm da tam ne boš mogu postavljat vprašanj, sam ploskaš loh.
Popoln Ivanov scenarij torej?

Ja, kar poglej kakšne diskvalifikacije se gredo.

torej vprašanja bolj ali manj prepovedana?

nekaj bom že zrihtal, da vsaj 1 vpršanje postavim lahovniku :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

floyd1 ::

PaX_MaN je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Mislm da tam ne boš mogu postavljat vprašanj, sam ploskaš loh.
Popoln Ivanov scenarij torej?

Ja, kar poglej kakšne diskvalifikacije se gredo.

Nič novega. Ker nista "njihova" sta pač provokatorja, ki spadata na "Metelkovo". Sicer pa so, malo ironično, tudi njihovega šefa enkrat že tja poslali ;).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

Matako ::

floyd1 je izjavil:


Ker nista "njihova" sta pač provokatorja, ki spadata na "Metelkovo".


Po mojem tudi zato, ker sta taka kapelona, kot bi rekel Mlakar. Sploh levi izgleda "bafalo soldžaa".
/\/\.K.

floyd1 ::

Al pa bi mu kar "Mario Špinel" rekel ;).

Moram pa komentirati slog pisanja tega cajtnga (če mu lahko tako rečemo). Kot v najbolj strogih komunističnih časih - novim delovnim zmagam nasproti, protidržavne elemente smo pa onemogočili. Naivno sta se postavila pred objektiv... A bo prišla udba po njiju al kaj?
Res absurdno, oni sami SO to, proti čemur "se borijo".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

Ramon dekers ::

Ljudmila Novak za novega mandatarja!

jype ::

Proti. Nima kvalifikacij.

floyd1 ::

Buh nas obvari ;((

Buggy ::

teli desni ekstremisti se mi pa res ze mal smiljo, a tolk vam gre za nohte ze...panika v kokosnjaku? :D

Invictus ::

Ramon dekers je izjavil:


Brez skrbi, JJ ima hrbtenico da zadeve spelje do konca. Ni treba da mu Virant in ostali diktirajo kaj naj stori. To bi bila napaka!

Misliš za**be vse do konca? To bi mu pripisal. Je samo en tipično Slovenec, ki raje tiho trpi kot da bi reševal probleme.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Ramon dekers ::

Misliš za**be vse do konca? To bi mu pripisal. Je samo en tipično Slovenec, ki raje tiho trpi kot da bi reševal probleme.


Kaj pa lahko še zajebe do konca? Ne razumem...Sem predlagal Ljudmilo Novak, pa vam zopet ni všeč!

Matako ::

Jaz predlagam Džajpa (za tehničnega, seveda).

Ker ima kvalifikacije.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Na tem mestu se avtodiskvalificriam.

Invictus ::

Ramon dekers je izjavil:

Misliš za**be vse do konca? To bi mu pripisal. Je samo en tipično Slovenec, ki raje tiho trpi kot da bi reševal probleme.


Kaj pa lahko še zajebe do konca? Ne razumem...Sem predlagal Ljudmilo Novak, pa vam zopet ni všeč!

Če že desničarji mislijo da je JJ vse za***al do konca, mora biti pa že res hudo ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

oldguy ::

Invictus je izjavil:

Če že desničarji mislijo da je JJ vse za***al do konca, mora biti pa že res hudo ...


Hja, sej drugega zaključka niti ne moreš potegnit, ako ti logika vsaj na približno dela.

Če ne verjameš v teorije zarote, je Janez zajebal na vsej črti s tem, ko ni znal pravilno nakracat papirjev o svojem premoženju - ergo, popoln nesposobnež!

Če verjameš v teorije, kako da je tole vse le komunistična past, ki bo preprečila sprejem pomembnih zakonov, zminirala dobro vlado in omogočila ponovno oblast tardečim, potem je Janez zajebal na celi črti ker je padel na limance ko muha na drek in dopustil komunajzarjem, da bodo zlahka uresničili vse našteto - ergo, popoln nesposobnež!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()
««
40 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588166521 (138543) Ziga Dolhar
»

SDS ustvarja lažne profile (RTVslo), ki poveličujejo njihovo, ter blatijo druge stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9914643 (10455) Buggy

Več podobnih tem