» »

Odštevanje do padca

Odštevanje do padca

Temo vidijo: vsi
««
30 / 63
»»

Daedalus ::

Če noče DL zapraviti pridobljenega momenta, bo šla iz Vlade. Za njo pa še SLS in Desus. Pol pa si bojo skupaj zapeli pada, pada, pada, pada... Šta to pada? Pada Vlada!

V resnici me pa preseneča, kako je SDS stavila vse na na Janšo in gre s totalno crap kartami all in... Tem resno fali smisla za streteški premislek.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

T-h-o-r ::

fali jim predel v možganih, kjer se nahajajo racionalnost, pragmatičnost, razumnost, treznost, realen pogled, lastna volja
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Magic1 ::

Sej so sami povedal, SDS ni stranka posameznikov. SDS = JJ in nič drugega.
Magic

Daedalus ::

Jaz pa sem mislil, da so časi Maršala Tita mimo...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Double_J ::

Zakaj pa se Pahor hodi poniževat v Dražgoše, pričakujem da ne bo več hodil tja. Saj je rekel da se je treba vzdržati raznih provokacij in razdorov...
Dve šivanki...

djordjevic ::

Aja, pa nekaj, česar se res veselim, če se Jajo poslovi - siol.net bo sčasoma spet normalen, zelo berljiv portal. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Matako ::

No saj že odkar je Vašči šel je bolje.

Samo... v bistvu zna iti kar siol.net v tej obliki in seveda Jajovizija (PlanetTV).
/\/\.K.

jype ::

Double_J> Zakaj pa se Pahor hodi poniževat v Dražgoše, pričakujem da ne bo več hodil tja.

Ker je prav, da gre izkazat spoštovanje borcem, ki so nam zrihtali samostojno prihodnost na pravi strani železne zavese.

NissanGTR ::

Aja, pa nekaj, česar se res veselim, če se Jajo poslovi - siol.net bo sčasoma spet normalen,


mešanica mladine in 24ur, ki pljuva po vsem kar ni levo, je v sloveniji edino normalno

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

Ne, mi pa sede en normalen portal, kjer ne ni navijaških prispevkov komentarjev levo/desno. Siol je to nekoč bil. Zdaj že lep čas ni.
No grave is deep enough to keep us in chains.

jype ::

thramos ::

Mladina? :))

Za v temo bolne fore ...

jype ::

Mladina ja. Slovenski Economist, ane.

oldguy ::

NissanGTR je izjavil:

Tega se zavedajo tudi tisti, ki vlečejo niti iz ozadja in so spisali to poročilo KPK. Janša, bo šel, Jankovič pa bo še dolgo ostal na funkciji. Virant, največji hinavec, ki je kdaj hodil po slovenski zemlji, pa že pravi, da v vladi ni mogoče imeti JJ in ZJ, torej če beremo med vrsticami, koalicija PS-DL je možna, ker so strici dali Jankoviča v strankarski hladlnik, v LJ pa lahko še naprej vlada, važno, da ni predsednik vlade. Res velika načelnost velepoštenjaka Viranta, ki se mu bo na dolgi rok še kako politično maščevala.


Mhm. Da nisi pozabil vzet kak tablet, da svojim pravljicam verjameš... Izmišljevanje stvari, ki niso resnične, je prvi znak shizofrenije, glede na dogajanje v Sloveniji v zadnjem tednu pa bi rekel, da je ljudi s takšnimi znaki kar precej.

Virantovi imajo dejansko zdajle dokaj pravilno držo. SDS-u so dali možnost cheap izhoda iz politične krize, ker pa gre očitno za popolne nekompetentne idiote (lepših besed glede na dogodke v zadnjem tednu zanje pač nimam), bo vlada padla. Ali bodo dali isto šanso PS-ju, bo ostalo videno, a sam upam da ne, pa čeprav se mi še vseeno zdi ta možnost do neke mere korektna, a nespametna glede na razlike v programu. Bodo pa DL zame politično mrtvi, če besedo snedejo in ostanejo v tejle vladi v takšni obliki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

Matako ::

jype je izjavil:

Mladina ja. Slovenski Economist, ane.


Ja saj. Slovenski. :S
/\/\.K.

Double_J ::

http://www.rtvslo.si/slovenija/slovenij...

Snežena podoba se je pojavila... mogoče pa so jo novinarji naredili in slikali?:D
Dve šivanki...

Okapi ::

Zakaj pa se Pahor hodi poniževat v Dražgoše, pričakujem da ne bo več hodil tja. Saj je rekel da se je treba vzdržati raznih provokacij in razdorov...
Evo, če bi imel slotech boljši iskalnik, bi zdajle poiskal tisti svoj post izpred par mesecev, ko so ta desni tako navijali za Pahorja pred volitvami, jaz sem pa napisal, da se jim bo še v grlu zataknil, ko ga bodo gledali na partizanskih proslavah.;)

O.

NissanGTR ::

Mhm. Da nisi pozabil vzet kak tablet, da svojim pravljicam verjameš... Izmišljevanje stvari, ki niso resnične,


nauči se brati moje poste... in ne žali
kaj mene briga, kaj neki lokalni odbor DL, ki sploh nima mestnih svetnikov, zahteva. Dejstvo je, kaj se v Sloveniji dogaja tam kjer je res pomembno, to je, da bodo posledice Viratvega udara te, da bo Janša čez nekaj dni letel, Zoki pa ne bo letel. Virant se pa že pogaja z Jankovčevo stranko za koalicijo na državni ravni. To je počel že prvi dan, ko je prišlo ven poročilo KPK.

DL+PS to bo očitno okostje nove koalicije...

fosil ::

V nedeljo prihaja odjuga :D
Zato so vsaj sneženemu Janezu šteti dnevi

Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Matako ::

Double_J je izjavil:

http://www.rtvslo.si/slovenija/slovenij...

Snežena podoba se je pojavila... mogoče pa so jo novinarji naredili in slikali?:D


Ej, samo je pa treba priznati... brez Jaja bo kar malo dolgčas. :))
/\/\.K.

dstr17_ ::

Ne bo dolgčas, ker se bo družba lahko naprej normalno razvijala.

Matako ::

Naj se ti besede pozlatijo!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

NissanGTR ::

http://www.rtvslo.si/slovenija/slovenij...

Snežena podoba se je pojavila... mogoče pa so jo novinarji naredili in slikali?


Tisoče rdečih filozofov in sociologov zaposlenih na naših faksih in v ostalem javnem sektorju imajo preveč časa in se učijo kiparstva...

Janša je veliko več dobrih kot slabih stvari naredil za ta narod, danes pa levičarji ga ne bi samo linčali. Ko bi ga linčali, jim ne bi bilo dovolj, bi mu najbrž naslednjih sto let še grob skrumili, tudi njegovim otrokom, in enostavno mi gre na bruhanje, da ta narod ni sposoben treznega in racionalnega presojanja in se jim zamrači um, ko slišijo ime Janša. 20 let člankov Mladine, Dnevnika, Dela, RTV in POP poročanja je pač naredilo svoje. Samo še pokojni Pučnik in Rode sta v zadnjih 20 letih toliko gneva pri Slovencih povzročala kot Janša.

Narod, ki ima raje Mitjo Ribčiča kot Ljuba Sirca, ki ima raje Staneta Dolanca kot Staneta Kavčiča, ki ima raje Milana Kučana kot Jožeta Pučnika in ki ima raje Zorana Jankovića kot Janeza Janšo, je gnil narod, obsojen na slabo in propad in takšnemu narodu si nikakor ne želim pripadati...

Zgodovina sprememb…

bdoxx ::

no... kdo je od teh najbolj gnil, bi se dalo razpravljat

Double_J ::

http://www.slovenskenovice.si/novice/sl...

Kučan: SD ne more reči ne Jankoviću


Tej izjavi še ni potekel rok trajanja, tko da veš Lukšič.

Zver: Tudi Janši se je zgodil Pucko - in to je Virant.


Tudi tole je še aktualno.

:P
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Matako ::

bdoxx je izjavil:

no... kdo je od teh najbolj gnil, bi se dalo razpravljat


Ja saj. Razprav o tem zadnje čase ne manjka. Vse prej kot to. Razprava je zanimiva, samo kaj ko jemlje preveč energije in časa.

Treba bo najti nekakšno ravnovesje. Mogoče pa lahko Jajota linčamo samo za vikende?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

Mah, naj mu podeli Pahor predsedniško amnestijo, kot jo je Ford Nixonu, in naj gre gojit kenguruje.>:D

O.

Matako ::

Ja po mojem bi moral počasi že rezervirati karto za Tja dol. Glede na to, da se mi zdi tudi rahlo škrt (takrat, ko ni treba) valjda ne bo šel last minute varianto?

Mi je pa čudno, da KPK sploh ne moti ranč v Avstraliji! Kako za vraga ga je skril? Je to NZK zlobirala?
/\/\.K.

NissanGTR ::

Mah, naj mu podeli Pahor predsedniško amnestijo,

Amnestijo za kaj? A za kliniko v Avstraliji za katero samo Lucu iz Nedeljca ve, kje se nahaja?? Google earth je ne najde, je bolj skrita kot Atlantida.

Zgodovina sprememb…

Matako ::

NissanGTR je izjavil:

Mah, naj mu podeli Pahor predsedniško amnestijo,

Amnestijo za kaj? A za kliniko v Avstraliji za katero samo Lucu iz Nedeljca ve, kje se nahaja??


Ja v Avstraliji! Sploh pa ni klinika ampak ranč, ki ga je dobil kot kompenzacijo za financiranje klinike. Mislim... daj se malo pozanimaj.

EDIT: da mu odhoda ni preprečil vročinski val, ki je zajel Avstralijo?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

PaX_MaN ::

oldguy ::

NissanGTR je izjavil:

nauči se brati moje poste... in ne žali
kaj mene briga, kaj neki lokalni odbor DL, ki sploh nima mestnih svetnikov, zahteva. Dejstvo je, kaj se v Sloveniji dogaja tam kjer je res pomembno, to je, da bodo posledice Viratvega udara te, da bo Janša čez nekaj dni letel, Zoki pa ne bo letel. Virant se pa že pogaja z Jankovčevo stranko za koalicijo na državni ravni. To je počel že prvi dan, ko je prišlo ven poročilo KPK.

DL+PS to bo očitno okostje nove koalicije...


Česa naj se naučim? A brati med vrsticami?

Med vrsticami piše...aaaa...eee...da tvoji zaključki kažejo zgolj znake paranoidne shizofrenije.

A bo tako kej bolje?

NissanGTR ::

paranoidne shizofrenije.


paranoidna shizofrenija se pojavi pri tebi in podobnih, ko slišite ime janša

jype ::

Janša je bil čist uredu, dokler se ni včlanu v partijo.

eric_cartman ::

Janša bi bil tudi zdaj super, če ne bi bil del politike.

Ramon dekers ::

Janša bo še enkrat izvoljen če bodo volitve.

dstr17_ ::

Morda kot poslanec, ne pa kot premier.

eric_cartman ::

Eh... Ramon dekers.. Ne bo.. Ampak tudi če bi bil, DL in Desus ne bi šla z njim v koalicijo in bi bilo isto kot pri Jankoviču.. Ko ni mogel sestaviti koalicije.

Dejstvo je da je Janša oplel po dolgem in počez.. S svojimi komentarji si pa še večji jarek koplje, ker se kaže, da ima res namen samo vladati in diktirati. In to je on. To je janša. Veliki diktator!

Po nekaterih anketah res kaže, da je SDS na prvem mestu.. Samo se moraš zavedati tega, da vsi tisti, ki niso odločeni bodo na koncu volili nekoga drugega in ne SDS. Teh ljudi pa je ogromno.

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

ki niso odločeni bodo na koncu volili nekoga drugega


So volili DL.

Tisti, ki tudi pred volitvami niso bili odločeni niso volili Janša. Pač pa nekoga tretjega.

dstr17_ ::

Po nekaterih anketah res kaže, da je SDS na prvem mestu.
Spletne ankete niso reprezentativne. Nobena od preostalih anket (Mediana in Episcenter) ni pokazala SDS na prvem mestu.

Massacra ::

T-h-o-r je izjavil:

fali jim predel v možganih, kjer se nahajajo racionalnost, pragmatičnost, razumnost, treznost, realen pogled, lastna volja

In vest. Psihopati oz. sociopati!

Buggy ::

Sramota Demokraticne Slovenije intenzivno dela na tem, da se vpise v zgodovino Slovenije kot najbolj gnila in pokvarjena stranka ever...zadnji teden je tolk gnojnice na povrsje priplavalo, da sem prav presenecen da je to sploh se mozno :O

Massacra ::

NissanGTR je izjavil:

http://www.rtvslo.si/slovenija/slovenij...

Snežena podoba se je pojavila... mogoče pa so jo novinarji naredili in slikali?


Tisoče rdečih filozofov in sociologov zaposlenih na naših faksih in v ostalem javnem sektorju imajo preveč časa in se učijo kiparstva...

Janša je veliko več dobrih kot slabih stvari naredil za ta narod, danes pa levičarji ga ne bi samo linčali. Ko bi ga linčali, jim ne bi bilo dovolj, bi mu najbrž naslednjih sto let še grob skrumili, tudi njegovim otrokom, in enostavno mi gre na bruhanje, da ta narod ni sposoben treznega in racionalnega presojanja in se jim zamrači um, ko slišijo ime Janša. 20 let člankov Mladine, Dnevnika, Dela, RTV in POP poročanja je pač naredilo svoje. Samo še pokojni Pučnik in Rode sta v zadnjih 20 letih toliko gneva pri Slovencih povzročala kot Janša.

Narod, ki ima raje Mitjo Ribčiča kot Ljuba Sirca, ki ima raje Staneta Dolanca kot Staneta Kavčiča, ki ima raje Milana Kučana kot Jožeta Pučnika in ki ima raje Zorana Jankovića kot Janeza Janšo, je gnil narod, obsojen na slabo in propad in takšnemu narodu si nikakor ne želim pripadati...


Kateri narod ima raje te, ki si jih omenil v drugem odstavku? Slovenski narod v prvi polovici drugega desetlelja tretjega tisočletja? A si ti normalen, kaj pišeš?

oldguy ::

NissanGTR je izjavil:

paranoidne shizofrenije.


paranoidna shizofrenija se pojavi pri tebi in podobnih, ko slišite ime janša


Ah, a smo spet pri branju med vrsticami? :D

So pa široke tele vrstice, da toliko razbereš ven...

Pri meni je namreč stvar simple:

Fritz je izjavil:

Oba delujeta netransparentno in imata sumljive prilive, kar je nedopustno za politike in funkcionarje na tako visokih položajih, vse ostalo je nabijanje v levo ali desno stran. Naj odstopita in opereta ime, če ga lahko...


Le kaj boš prebral iz tega ven?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

Ramon dekers ::

oldguy je izjavil:

NissanGTR je izjavil:

paranoidne shizofrenije.


paranoidna shizofrenija se pojavi pri tebi in podobnih, ko slišite ime janša


Ah, a smo spet pri branju med vrsticami? :D

So pa široke tele vrstice, da toliko razbereš ven...

Pri meni je namreč stvar simple:

Fritz je izjavil:

Oba delujeta netransparentno in imata sumljive prilive, kar je nedopustno za politike in funkcionarje na tako visokih položajih, vse ostalo je nabijanje v levo ali desno stran. Naj odstopita in opereta ime, če ga lahko...


Le kaj boš prebral iz tega ven?


Kljub vsemu se strinjam z Nissanom. Sicer pa vprašanje: kdo izmed vas je volil SDS? Verjamem, da ga že prej niste marali, ampak tisti, ki so ga bodo dali ponovno glas za SDS. 25% mu ne uide.

Kaj je delala prejšna vlada je sramota, skupaj z ministrom za kmetijstvo...Groza. Malo pobrskajte za nazaj.

oldguy ::

Ramon dekers je izjavil:

Kljub vsemu se strinjam z Nissanom. Sicer pa vprašanje: kdo izmed vas je volil SDS? Verjamem, da ga že prej niste marali, ampak tisti, ki so ga bodo dali ponovno glas za SDS. 25% mu ne uide.

Kaj je delala prejšna vlada je sramota, skupaj z ministrom za kmetijstvo...Groza. Malo pobrskajte za nazaj.


Jaz sem jih volil vsega skup mislim da štirikrat/petkrat, od tega sem bil v devetdesetih nekaj časa celo član. Odkar pa so prišli na oblast, pa se mi zdi, da sem jih volil natančno štirikrat prevečkrat.

Najbolj me pri njih moti to, da v stranki ni popolnoma nobene samorefleksije, da so se dosedaj znebili prav vsakega, ki ni z drugimi kompanjoni lajal v luno obenem po drugi strani lahko članstvo očitno mirno krši zakone , pa jih bodo še naprej podpirali, da so le prav poštrihani (pa ne mislim Janeza), pa da so svetlobna leta daleč stran od kakršnekoli desnice. No, pa PR je naravnost obupen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

Okapi ::

In eni tega še po 20 letih niso pogruntali.;((

O.

oldguy ::

Okapi je izjavil:

In eni tega še po 20 letih niso pogruntali.;((

O.


Eni s(m)o pač bolj počasni, eni pa so preprosto trdi. No, po drugi strani eni tudi niso pogruntali, da sta pri nas "levica" in "državni interes" sinonim za "pobaši, kar moreš". Je naša "levica" približno tako daleč od levice, kot so "desni" od desnice. Paradoks...

djordjevic ::

Jep.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
««
30 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588170451 (142473) Ziga Dolhar
»

SDS ustvarja lažne profile (RTVslo), ki poveličujejo njihovo, ter blatijo druge stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9914934 (10746) Buggy

Več podobnih tem