» »

Preletavanje helikopterja

Preletavanje helikopterja

Map ::

Okoli 15. ure sem opazil helikopter, ki je preletaval Mozirje, potem je šel nad Skorno, zdaj pa je nekje nad Gorenjem in Paško vasjo. Imel je moder rep in bel nos, imel pa je narisan rdeč znak, podoben križu, amapak je bil debelejši in z krajšimi kraki. Na sprednjem delu je imel kamero v obliki stožca, na koncu pa v obliki krogle. Verjetni ni slikal, ker ni stal na mestu, ampak je dokaj hitro preletaval vse te kraje, zato dvomim, da je karkoli slikal npr. za zemljišče. Mogoče so res kaj slikali, iskali,.. Upam, da kdo ve kaj več o tem.

bluefish ::

Map ::

Hvala za link, sem pogledal, ampak ni bil policijski helikopter. Dobil sem nekaj informacij, da naj bi slikali daljnovod.

bluefish ::

ELES menda za pomoč pri montaži tudi uporablja helikopterje.

Kaj takega?

...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

Map ::

Točno tak ja, samo, da je imel še kamero spredaj. Hvala!

Fave ::

Do sedaj je kolikor vem izvajal preglede daljnovodov Flycom. Ampak ima drugačen helikopter.

http://flycom.si/index.php/sl/domov
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Map ::

Mogoče so pregledovali kaj drugegega, imam nekaj informacij, ne bom pa trdil, da držijo. Po bluefishevi sliki sodeč, je bil zagotovo helikopter od ELESa.

jc ::

Na sliki od bluefisha je Flycomov helikoper, ima tudi možnost montaže kamere spredaj...

Fave ::

Od kdaj pa ima tega?

Tule so slike Flycomovih helikopterjev:

http://www.planepictures.net/netsearch4...
My mind's a hyper tool that fixes everything.

jc ::

Ne vem koliko časa ga imajo, ampak dve leti sigurno. S5-HCI http://www.aviationphotos.cz/displayima...

Fave ::

Zanimivo, nisem vedel. Tnx za info.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Map ::

Možno, da je bil Flycom, ampak na sliki ima drugačno kamero.

Fave ::

Ta na sliki je Flycomov, se vidi njegov znak (oranžen) in nima kamere. Tisto spredaj je nekaj drugega, če si to mislil.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Map ::

Govorim za jc-jevo sliko, kjer je na sliki Flycomov helikptre s kamero, a ni enaka tisti na helikopterju, ki je letal nekaj včeraj. Se pravi, da če imajo vsi Flycomovi helikopterji enake kamere, potem ni bi Flycom.

jc ::

Na helikopter se namontira taka kamera kakršno pač rabijo v tistem trenutku...

Fave ::

union!, sem mislil, da govoriš za tisto prvo sliko. Nesporazum. Drugače pa tako kot je rekel jc, Flycom snema vse živo (termovizijo, korono, vidni spekter, LIDAR...).
My mind's a hyper tool that fixes everything.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Marihuana v koruznem polju in odprodaja koordinat (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7516135 (12349) dzinks63
»

Rc helikopter nakup

Oddelek: Kaj kupiti
448200 (5509) mat xxl
»

Letalski center Lesce-Bled

Oddelek: Loža
111558 (1226) rddezh9
»

Helikopter - najem!

Oddelek: Loža
3315379 (13860) Vikking
»

Volja.net: brezžično omrežje v LJ

Oddelek: Omrežja in internet
332343 (1406) Paramedic

Več podobnih tem