» »

Entropay

Entropay

ETI3n ::

Lep pozdrav mene zanima,če kdo uporablja Entropay storitve.Namreč iščem prepaid kartice,ampak težava nastane v tem,ker uporabljam maestro card.Ali obstaja še kakšna alternativa,da iz svoje kartice dam funds na virtualno kartico.

St235 ::

Poglej Neteller, omogoča tako virtualne kot fizične kreditne kartice. Nakazuješ lahko pa tudi direktno preko bančnega računa.

Lonsarg ::

Banka Koper ti ponuja predplačniško dejansko fizično Viso, samo oglasiš se tam z osebnim dokumentom in podpišeš, rabiš bit 15+.

hojnikb ::

ja neteller podpira nalaganje denarja tudi preko paysafecard, če ti to kej koristi.
#brezpodpisa

ETI3n ::

Lonsarg je izjavil:

Banka Koper ti ponuja predplačniško dejansko fizično Viso, samo oglasiš se tam z osebnim dokumentom in podpišeš, rabiš bit 15+.


Aha torej bom danes preveril sicer pa me zanima,zakaj nimajo tega v vseh bankah? Ko sem bil poslovno v Zagrebu sem skoraj v vsakih bankah opazil te storitve.Hvala vsem za odgovore

Lonsarg ::

Nimajo, ker hočejo, da pri njih odpreš račun:)
Majo pa še pri nekaterih drugih SLO bankah debetne Vise, kar je meni osebno še bolje kot predplačniške. Ne rabiš nobenih dokazil, nobenih stroškov, samo preprosto naročiš Debetno Viso vezano na svoj osebni račun in deluje popolnoma enako kot navadna bančna kartica Maestro, z dodatkom, da ker je pač Visa lahko uporabiš za spletno nakupovanje.

Glavni point Entropaya je namreč anonimnost, drugače pa je brez veze komplicirati, če rabiš samo Viso pa ne anonimnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109430 (28280) Vetrpiha
»

Predplačniška visa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15038355 (16511) sbawe64
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109791 (37712) Andro457
»

Predplačniška Mastercard.

Oddelek: Loža
336530 (5615) Znida
»

menjava banke zaradi kartice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6121117 (19626) Bye

Več podobnih tem