Forum » Pomoč in nasveti » monitor zeza
monitor zeza
js ::
včasih ko prižgem računalnik mi sliko na monitorju ful raztegne in pol približno 1 cm slika na vsako stran ne vidim.
v čem bi lahk bla fora (kabl sigurno ni). je kriv monitor al grfična kartica?
v čem bi lahk bla fora (kabl sigurno ni). je kriv monitor al grfična kartica?
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | hp 6830s težaveOddelek: Pomoč in nasveti | 1629 (1562) | Gingwai |
| » | Monitor se ugasneOddelek: Pomoč in nasveti | 2511 (2199) | aaads |
| » | problem-premala resolucija&internetOddelek: Pomoč in nasveti | 1180 (1058) | AndrejS |
| » | Težava z sliko na monitorjuOddelek: Pomoč in nasveti | 1670 (1510) | ender |
| » | LCD Ghosting ?Oddelek: Zvok in slika | 1190 (1066) | Keyser Soze |