» »

Dolby digital

Dolby digital

KOLAPS ::

mam sb live value zvočno kartico pa ojačevalc k podpira dolby digital, pa me zanima če se da kako zvezat da bi lahko prek tega dobu iz računalnika (k gledam dvd-je) pravi dolby digital?:\

TESKAn ::

Se da. Poglej v Jokerja pred dosti časa je blo not napisano, kako to storit.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

KOLAPS ::

ja kje ga pa lahko dobim

KOLAPS ::

če ma kdo ta člank nej mi ga prosm pošlje!!

matevzm ::

Digitalni out (SPDIF) napeljev v ojacevalec. To je to. Na SBju imas minijack, na drugi strani pa ne vem kaj. Ta kabel rabis.

BlackHole ::

Za tole po moje ne rabiš nobenega članka. Tvoja zvočna mora imeti izhod rumene barve, to je digitalni izhod. Ta izhod povežeš z digitalnim vhodom na dekoderju (na mojem je to DVD in).

KOLAPS ::

ej sb live value ma uzadi sam izhod za 2X stereo (za Four PointSurround) pa vhod za mic in line in tko da nima nobenga rumenga digitalnega izhoda! na kartici so neki konektorji (spdif_ext) če se da kej iz tega povlečt???

borutzi ::

Točno iz tega kontakta potegneš iz nožic 1 in 2. Postopek sem opisal v enem Jokerju™.0:)

KOLAPS ::

ja kje bi pa dobu tega jokerja

BlackHole ::

Jaz imam SB live player in ima digitalni izhod, tako da ne vem v čem se razlikujeta razen v tem, alipa imaš
starejšo verzijo.

borutzi ::

Da ne bom iskal po Jokejih...tuki imas navodila Link Vse skupaj je za 15 min dela in 1000 sit materijala

SpiDEr8 ::

Ja bi se dal!!!:D

KOLAPS ::

Ah tole je zame španska vas bom kr nabavu kej narjenga......

>:D>:D>:D

KOLAPS ::

jah zdej mam narjen digitalni izhod...sam kam v ojačevalc prklopt...imam 2 moznosti digital coaxial pa digital optical vhod : kateri je boljši pa kakšn kabl rabm pa kje ga dobim????

borutzi ::

Digital coaxial.....ker pač druge izbire nimaš>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363177 (2725) ciper
»

AC3 digitalni izhod na SB Live! Value

Oddelek: Zvok in slika
91128 (984) zile
»

dolby digital zvocna?

Oddelek: Zvok in slika
231865 (1579) matevzm
»

Creativovi zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
472422 (1762) Mate
»

Kako je s service packi za W2k?

Oddelek: Operacijski sistemi
151814 (1549) matevzm

Več podobnih tem