» »

Ocenite novo spletno stran za igre.

Ocenite novo spletno stran za igre.

webmojsterrr ::

Končal sem z izdelavo nove spletne strani za igre. Vem, še ena izmed mnogih na slovenski internetni sceni pa vseeno.

Igre 3000. Mnenja so dobrodošla.

FuI2cY ::

Izgleda super, lahko pa popraviš napis zgoraj desno iz hito iskanje igre v hitro iskanje igre :)

drugače pa pohvalno!

Matevz96 ::

Stran se mi zdi lepo narejena, sam pa bi tisto ikono za komentiranje poudaril ali pa naredil komentiranje na tak način kot naprimer imajo igre123.

webmojsterrr ::

FuI2cY: hvala za mnenje ;)

Matevz96: o komentarjih sem kr razmišljal pa še vedno obstaja možnost, da jih spremenim. Bilo bi verjetno res bolje, da bi jih imel tako kot jih imajo na igre123 po drugi strani pa je kvaliteta komentarjev na takšnih straneh precej nizka (saj vidiš na igre123) zato sem se odločil, da jih imam tako kot jih imam. Vsekakor pa obstaja možnost, da jih kasneje uredim drugače - ali tako kot imajo na igre123, ali tako kot je na youtube, miniclip.com... možnosti je res veliko, težko je pa izbralti optimalno, vsaj zame ;)

Zgodovina sprememb…

PurpleMoo ::

Zelo preprost in všečen izgled, super :)

Tri stvari: eno je pravopisna napaka, ki jo je že Matevž omenil, drugo so gumbi v zgornji navigaciji. Mislim, da bi bilo bolje, če bi cel gumb naredil, da ga je možno klikniti, in ne samo tekst.
Tretja stvar pa je, da je v Firefoxu zelo veliko praznega prostora v nogi strani, torej med tekstom (copyrightom), in dejanskim koncem strani.

Unknown_001 ::

Pohvale izgleda strani tudi iz moje perspektive. Izgleda preprosto in pregledno, se pravi prijazno izdelano tudi za mlajše obiskovalce.

webmojsterrr ::

Pravopisna napaka odpravljena. Hvala za opozorilo. Gumbe imam v planu spremeniti ;) V nogi bom v kratkem dodal še besedilo, linke tko da bo razmak precej manjši. Tako velik je samo začasno. Hvala vam za mnenja in komentarje. Me veseli, da vam je stran ok.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Mlajša brata sta ravnokar preizkusila stran in sta zelo zadovoljna

Zgodovina sprememb…

Matevz96 ::

Morda bi moral dobit eno ekipo desetletnikov (teh je največ na teh portalih), ki bi ti znali povedati kaj jim je všeč in kaj ne (barve...)

einstein :P ::

lepo opravljeno :)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

webmojsterrr ::

Po slabe pol leta sem se lotil prenove strani. Novosti je kar nekaj. Spremenjena je navigacija (dodan big menu na vrhu strani), dodane so top kategorije, deloma je spremenjen tudi izgled strani (grafilka, logo itd.). Ker stran nekako ni zaživela, sem se odločil in dodal tudi možnost Facebook prijave tko da zdaj upam, da bo kaj več članov. In kakšna se vam zdi prenovljena stran? Sicer imam še v planu kar nekaj izboljšav pa bi bil vseeno vesel kakšnih predlogov kaj še narediti/popraviti. Mislite, da bi se splačalo vgradit še prijavo preko google računa ali bo facebook dovolj?

Zgodovina sprememb…

zuz3k ::

kako je z obiskanostjo? saj je trenutno že veliko takšnih strani z igrami
Life is a psychological game.

Ajrina ::

search ne deluje. brskalnik chrome.

webmojsterrr ::

zuz3k je izjavil:

kako je z obiskanostjo? saj je trenutno že veliko takšnih strani z igrami


Porazna. Ni ne registracij ne obiskanosti. Zato pa delam na izboljšavah in upam, da bo bolje, ker je kokurenca res huda :8)

Ajrina je izjavil:

search ne deluje. brskalnik chrome.


Verjetno dela. Iskalnik ne deluje na "Enter" ampak takoj poda rezultate, če so, če jih ni, se nič ne zgodi. Če ti pri vpisu na primer "ig" odpre "drop down" meni z možnostjo izbire, potem iskalnik deluje. Možno pa, da ga bom spremenil, da ne bo dvomljiv.

Zgodovina sprememb…

urosz ::

dela iskanje, samo če vneseš niz, ki ne vrača rezultatov, uporabnik ne dobi nobenega feedbacka in dobi občutek, kot da ne dela iskanje. odpri dropdown pa vrni uporabniku informacijo, da ni 0 rezultatov

scubby ::

Angry birds je v kitajščini

zuz3k ::

webmojsterrr je izjavil:

zuz3k je izjavil:

kako je z obiskanostjo? saj je trenutno že veliko takšnih strani z igrami


Porazna. Ni ne registracij ne obiskanosti. Zato pa delam na izboljšavah in upam, da bo bolje, ker je kokurenca res huda :8)


četudi bo stran super duper dobra, nevem kake igre gor, ne bo obiskanosti


problem je drugje -> kako priti do tvoje strani!
1. SEO optimizacija, google brskalniki itd
2. oglaševanje (fb stran, oglaševanje na drugih straneh, itd)
Life is a psychological game.

Meizu ::

Pohvale tudi iz moje strani za to spletno stran, sam bi le spremenil v zgornjem desnem delu strani tisto Facebook ikono, ki je IMO obupna.

zuz3k ::

aja, še tisti search popravi ja ker zgleda kot da ne deluje

komentarje če hočeš jih imet moraš dat registracijo stran - daš lahko opcijo poleg komentarja
da vsak napše svoje uporabniško ime vsaj, ne ljubi se nobenmu zaradi komentarjev registrirat


igrice so super, še posebej te dirkaške, edino a še komu šteka ko igra dirkačine? :|
Life is a psychological game.

Tydek ::

Bravo tudi meni je všeč ;)... Lahko malo poveš kateri CMS jo poganja (je to wordpress) ali lasten CMS? Potem pa probajte, kar sami oglaševati brez agencij, ker ti večino agencije poberejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tydek ()

webmojsterrr ::

Lasten CMS. Zaenkrat na strani ne bom več nič spreminjal. Bom kasneje (popravil iskalnik, ikonce pa še kaj). Hvala za predloge. Sem zaposlen že na drugem projektu ;)

Tydek ::

Hudo! Upam, da bom jaz nekega dne lahko tudi takšne stvari izdeloval ;)

Unknown_001 ::

Tydek je izjavil:

Hudo! Upam, da bom jaz nekega dne lahko tudi takšne stvari izdeloval ;)


Lahko kr začneš ;)

Sssaga ::

Kategorizacije iger ni? Razvrstitev v žanre.

Tydek ::

Unknown_001 je izjavil:

Tydek je izjavil:

Hudo! Upam, da bom jaz nekega dne lahko tudi takšne stvari izdeloval ;)


Lahko kr začneš ;)


Seveda, da delam na tem ;)...

Unknown_001 ::

Sssaga je izjavil:

Kategorizacije iger ni? Razvrstitev v žanre.


Je, sam je skrito pod zaviheg v zgornjem levem kotu, tak da to bi lahk komot bolj opazno naredil.

alexa-lol ::

Tist oglasni benner, ki ga maš spodaj... spremeni ga v pokončnega in ga daj na desno stran ter naredi tako da se ob scrollanju navzdol premika skupaj s scrollanjem.

Drugače stran zgleda uredu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelal bi stran za športne stave

Oddelek: Programiranje
216471 (5872) dope1337
»

Google razširil mehko cenzuro piratskih pojmov

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
4014363 (12225) antonija
»

Razvijanje iger in biznis

Oddelek: Programiranje
222367 (1460) Marat
»

Kateri CMS uporabljate ??

Oddelek: Izdelava spletišč
317545 (6782) lexios

Izdelava spletne strani - Poceni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
11621655 (20143) Ziga Dolhar

Več podobnih tem