» »

Brick pri downlowdanju narobne aplikacije

Brick pri downlowdanju narobne aplikacije

Sqrt2 ::

Dober dan, danes sem uspešno rootal svoj samsung galaxy ace. Nato pa sem naložil narobno aplikacijo iz google play, ki sploh ni za moj telefon (https://play.google.com/store/apps/deta... samo sem šel še vedno naprej,..Nato sem telefon ugasnil in ni se mi hotel več prižgati. Ne gre mi v downlowd mode , gre mi pa v recovery in tudi računalnik mi ga zazna ter tako tudi Odin. Zanima me kaj lahko sploh storim glede tega, sicer je telefon še vedno v garanciji vendar menim da zaradi rootanja ne bo upoštevana.
LP

VoidRay ::

USB jig.

DuleKrtola ::

Če ga odin zazna je najbrž vse v redu. Najdi image za tvoj fon, katerega se flasha z odinom, npr. Cyanogen (za flashanje z odinom se uporabi resurection edition). USB jig nucaš, če telefon noče v download mode.

EDIT: da nisi zamešal recovery in download. Če hočeš nalagat z odinom mora biti v download mode. Če ti to ne dela, potem pa res nucaš USB jig

Zgodovina sprememb…

Sqrt2 ::

home+power = recovery, mislm da nism

VoidRay ::

home+power+volume down=download mode.

Sqrt2 ::

vem sam kot sem omenil mi download ne deluje

DuleKrtola ::

ce ze prides v recovery, zakaj ne nalozis roma od tam?

Sqrt2 ::

ekran je še vedno črn, bi se ga dalo naložiti kljub temu?

VoidRay ::

Daj wipe data/fs v recovery modu..

Sqrt2 ::

Ko ga dam v recovery mode, je ekran še vendo črn in ni nič drugače, le da mi ga računalnik zazna. Sem probal vendar ne deluje.

Sqrt2 ::

Z odinom sicer tudi neznam upravljati, vendo ko zlowdam datoteko in jo poskušam vstaviti v odina mi jo ne najde,... (http://download.cyanogenmod.com/?device...

VoidRay ::

Pa jo daš pod PDA?

Sqrt2 je izjavil:

Ko ga dam v recovery mode, je ekran še vendo črn in ni nič drugače, le da mi ga računalnik zazna. Sem probal vendar ne deluje.

Probaj dat baterijo ven na ene 30min pa ga priključi samo na PC pa probaj prižgat/dat v download/recovery...

Če se ti prižge jo daj not ampak ne izklopit iz pcja..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VoidRay ()

Sqrt2 ::

bom porbal, hvala za nasvet

Žal brez baterije ne dela nič.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sqrt2 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OnePlus One - obtičal pri Cyanogen logotipu

Oddelek: Mobilne tehnologije
241776 (1446) vilonja
»

Samsung galaxy ace

Oddelek: Mobilne tehnologije
225045 (1966) Tetraz
»

Brickal sem S3...

Oddelek: Mobilne tehnologije
51175 (644) BladE_
»

[Galaxy S2] Težava z zagonom Cyanogen moda

Oddelek: Mobilne tehnologije
181536 (1101) Lonsarg
»

Samsung galaxy note BRICK

Oddelek: Mobilne tehnologije
203641 (3128) CaqKa

Več podobnih tem