» »

Uporabljate zabavno pirotehniko?

Uporabljate zabavno pirotehniko?

1
2
»

Heavy ::

Uporaba izven okvirja novoletnih praznikov ni dovoljena, posledično se zdaj nič ne prodaja. Mogoče dobiš kaj na bolhi, ali pa če povprašaš trgovce, če imajo kaj v skladišču...
#TeamFelix

forplan ::

1. Ognjemetne baterije so dovoljene čez vso leto (pa tudi če niso mi ne dela nekakšnih skrbi)
http://www.piroplanet.si/kdaj-se-lahko-...

2. Te na strani sem vprašal in je opcija Celje ali pošta...

3. Iščem dalje :)
da se strinjam

Ssandra88 ::

Čer!
Odpiram temo, da nekaj vprašam:
doma imam navdušence nad pirotehniko, sama se pa ne spoznam preveč, bi jim pa rada naredila veselje :) Ne me soditi, prosim. Našla sem neke artikle tukaj, če so za kaj ali ne pa se mi ne sanja niti slučajno. Če mi kdo lahko malce pomaga pri odločitvi ali naj kupim kar tole iz letaka od Hoferja ali raje ne, in - kje v primeru da ne, bom vesela.
LP,
Sasha

Tarzan ::

Karkoli boš nabavila verjetno bo dobro. Glej samo da je primarni efekt svetloba in ne kako ropotanje. Pa po mojem, višje ko gre, bolje je.

Ko boste pa to spuščali pa pojdite malo stran od hiš, vsaj kakih sto metrov na kak travnik. Tam skurite, kar imate za skurit, potem pa domov na vroč čaj. Živali, še posebej psi so izredno občutljivi na pokanje, kar zelo dobro vem na podlagi opažanj lastnega psa. Okrog novega leta je 3 dni skrita v kar se da tesen kotiček, kamor se še pol manjši pes ne bi mogel stisniti, ampak se pač mora, ker se boji pokanja.

Za tiste, ki bi radi videli lep ognjemet, ima ga najavljenega večina večjih mest v Sloveniji. Lahko svoje piromančke odpelješ na kongresni trg ali še bolje, na ljubljanski grad in gledate lep ognjemet, ki po vrhu še nič ne stane. Če si iz kakega drugega mesta, potem Ljubljano zamenjaj s svojim bližnjim strnjenim zaselkom, ki bo imelo organiziran ognjemet. Precej bolj varno, precej ceneje in precej bolj humano do živali in nenazadnje narave.

PS: ne obsojam, samo poskušam povedati, da so boljše alternative. Poleg tega, če gre v prvi vrsti za razveseliti otroke, pirotehnika ni ravno nekaj, kar bi osebno smatral za nekaj pozitivnega. Precej preveč nevarno in tudi zgled ni ravno... Včasih sem komu rekel, naj gre v Afganistan, Sirijo ali Irak, če ima tako rad pokanje. To velja za razne tepce, ki radi spuščajo topovske udare in pirotehniko, katere edini cilj je narediti BUM. Te pa brez kančka slabe vesti obsojam.

jest10 ::

Ssandra88 je izjavil:

Čer!
Odpiram temo, da nekaj vprašam:
doma imam navdušence nad pirotehniko, sama se pa ne spoznam preveč, bi jim pa rada naredila veselje :) Ne me soditi, prosim. Našla sem neke artikle tukaj, če so za kaj ali ne pa se mi ne sanja niti slučajno. Če mi kdo lahko malce pomaga pri odločitvi ali naj kupim kar tole iz letaka od Hoferja ali raje ne, in - kje v primeru da ne, bom vesela.
LP,
Sasha

Kar kupi, brez skrbi. Komplet raket Tango, ter eno od manših baterij

LeQuack ::

Kako lahko Američani ko so mahnjeni na pištole praznujejo novo leto brez pokanja? Si predstavljate da bi tam sredi Manhattna en balkanec začel pokati, to bi takoj celo grupo specialcev poslali in ga označili za največjega terorista. Kar je edino prav, ker edini cilj pokanja je nasilje na drugimi, drugače bi to vsi delali nekje v kleti ali pa stran od drugih.
Quack !

shadeX ::

Kar je Tarzan napisal.

Našega psa smo dali v hišo (iz pesjaka), ker se mu je od pokanja čist odpeljalo.

jest10 ::

LeQuack je izjavil:

Kako lahko Američani ko so mahnjeni na pištole praznujejo novo leto brez pokanja?

V bistvu glih tako pokajo. S pirotehniko ter pravo municijo. Le toliko so pri sebi, da tega ne počnejo sredi Manhattna
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam silvestrovat - brez pokanja?

Oddelek: Loža
476767 (4418) scipascapa
»

katera pirotehnična sredstva boste metali? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10011992 (6660) zdravc1974
»

Pirotehnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9926142 (21384) jest10

Več podobnih tem