» »

Google Drive

Google Drive

klihk ::

A dela nalaganje, če dam računalnik v sleep ter kako narediti pavzo oz. kaj če se komp resetira?

Do 5GB baje gre sam nekam počasi (je možn kaj hitrej nastavit)... kaj pa če med uploadom zmanjka neta?
  • spremenil: klihk ()

;-) ::

če gre komp sleep "nalaganje" ne dela.

mk818764 ::

Jaz pa mam drugo vprašanje. Imam eno datoteko, kao zakodiran disk(truecrypt). Ta datoteka se nahaja na GD. Vsake telko cajta dostopam 1x iz enega računalnik, drugič z drugega. In zadeve seveda ne sihronizira. Namreč ime fajla je vedno enako. Po čem on zadevo sihronizira? Po velikosti? Ta je tudi enaka. To pomeni, da mi sihronizacija tega ne bo nikoli delala?

Drugo pa je da mi GD kaže da sem porabil 4,7GB, čeprav so vsi fajli ki jih šeram nekaj čez 1 GB. Kako je to možno?

mk818764 ::

Evo rešitve: sprazniti treba koš na GD pa pridobite dejanski prostor.

therax ::

Pozdravljeni

da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj vprašal.

Kako na google drive vidiš seznam mojih datotek in map, ki so public, share-ani ali kakorkoli dostopni preko linka.

Ene pol leta nazaj je blo to možno preko iskalne vrstice zdaj pa ne več. Tam lahko zdaj samo izberem vrsto, s čim se odpre in kdo je lastnik.

Problem je ker imam gor ogromno datotek in sem enkrat opazil, da je ena bila dostopna preko linka, čeprav je nisem nikoli izrecno delil ali kaj podobnega (mogoče kliknil po nesreči?).

mailer ::

V google drive sem poslal .rar datoteko velikosti 210MB. Rad bi, da se prikaže kot priponka. Poskusil sem že nekaj nastavitev a se vedno dodata dve, ena zgoraj, kjer se napiše tekst, kjer klikneš na neke vrste "banner" (po kliku se odpre okno v katerem vidiš datoteke in lahko klikaš vsako posebej)spodaj pa še direktna povezava do .rar datoteke (odpre se okno za prenos). Rad bi imel samo eno. Ali kot priponko ali kot povezavo(lahko tudi med tekstom).
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

gensi ::

Da ne odpiram nove teme tudi sam uporabim kar staro.

Ali je mogoče pri GOOGLE DRIVE kako izvesti nastavitve, da določene mape ostanejo zgolj v oblaku (in se ne sinhronizirajo na računalniku)? Če, prosim za nasvet.

bastadu ::

Imam težavo z porabo prostora na Google Drive, in sicer kaže mi, da imam na Drive-u porabljenega prostora 4,26 GB, če pa grem gledati vsebino te Drive mape pa vsa vsebina zasede zgolj ca. 800MB, v čem je fora?

Pinturicchio ::

Mogoče koš? Ali pa če maš kake slike z google foto povezane na drive?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

winrar - pomoč

Oddelek: Programska oprema
81192 (670) starfotr
»

Dober cloud backup (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
8417135 (8287) dunda
»

Google Drive vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
174032 (2937) dejanhb
»

Kako posredovat nekomu fajl 258 mb

Oddelek: Omrežja in internet
233087 (2360) fr1k
»

Google Drive prihodnji teden?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4718675 (14897) carota

Več podobnih tem