» »

asus Eee Pad Transformer TF101 ali laptop

asus Eee Pad Transformer TF101 ali laptop

Jakob1 ::

Zdravo!
Sem srednješolec in sem padel v nekakšno dilemo med tablico s tipkovnico in prenosnikom. Doma uporabljam namizni računalnik, na katerem predvsem uporabljam za surfanje po internetu. Dosti uporabljam Facebook, youtube, avto.net...... Dosti pišem tudi v Office programih (predvsem za šolo). Ker sem se nekako že naveličal namiznega računalnika (katerega bi lahko še vedno uporabljal za uporabo raznih programov, download) sem razmišljal o nakupu nekaj mobilnejšega. Prenosnik ali tablico asus Eee Pad Transformer TF101 bi uporabljal v šoli (namesto zvezka), za zabavo (modra kakšno igro), gledanje filmov v postelji in surfanje po intrnetu (zanima me kako je facebook, youtube in ostale strani na tablici). Nekako so mi tablice zelo privlačne, saj prav ta asus se da dobiti za 250€ (rabljen okoli 3 mesece, ne poškodovan, 2 leti garancije), kar je dosti ugodnejo od prenosnikov.
hvala!
Lp.

Jakob1 ::

Dodal bi še da uporabljam tudi urejevalce fotografi kot so picassa in fotoshop.

matonson ::

Sploh ni dileme. Vzemi laptopa. Jaz zaenkrat ne vidim prednosti tablice proti majhnemu laptopu. Mogoče se bo to spremenilo z win8 tablicami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po treh letih rast prodaje računalnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5720956 (16026) trnvpeti
»

Prodaja osebnih računalnikov upada, pametnih telefonov pa ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6228183 (25223) čuhalev
»

Prenosnik HP Stream 13-c010nm

Oddelek: Pomoč in nasveti
113727 (3379) hojnikb
»

Dell spet Dellov

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
2911970 (10748) Atos
»

Rekorden padec prodaje računalnikov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12427881 (21461) klemenSLO

Več podobnih tem