» »

Napaka v modulu MSHTML.dll

Napaka v modulu MSHTML.dll

#000000 ::

Kolegu sem na staro mašino P3 450, win 98 slo. ker je bil poln dialerjev in trojanov, naložil NOD 32 'za win 98' spyboot s&destroy, tune Up 2004

posodobil NOD in pregledal mašino, najdu je en kup sranja in ker je blo tega tolk sem kr avtomatsko klikal izbriši.
Ptem štartam še S&Destroy in še z njim pregledam mašino in najde nekje 130 zadev in odstrani vse razen ene, za odstranitev te je zahteval 'naj se ob naslednjem zagonu zažene tudi S&D in odstrani zadevo 'šlo pa je za neki adware gator oz meki tazga. Zdej pa se mašina sicer štarta ampak ne more ničesar delat z njo saj mu javi tole napako,

Napaka v modulu MSHTML.dll 3018>70d608a oz. še celo črevje enih številk ipd.

Zdej me zanima kaj bi lahko naredu, da bi windowsi zalavfal do konca, je pa gor za ene par let zaključkov iz lokala 'kere na žalost rabi' CD-ja od windows nima 'ne ve kje ga ima' tko da sem mrzu kje bi dobil ta pokvarjen file in kako bi sploh izvedel zamenjavo sej se ne da ničesar počet na mašini.

Hvala za vsako informacijo.

#000000 ::

Če bi od nekje prenesel ta mshtml.dll file, bi zadeva štartala do konca ali ne ??

#000000 ::

Najdu ta dll file tukaj zdej mi samo ni jasno, kako naj to prenesem na disk. Lp

#000000 ::

Ok sam še tole a bi šlo z ERD commanderjem to zamnjat ??

Duhec ::

Štartaj računalnik v varnem zagonu in v nadzorni plošči pod 'Dodaj odstrani programe' deinštaliraj gonilnik za grafično ter restartaj. Če javi isto napako še enkrat štartaj v varni zagon ter skopiraj novo MSHTML.DLL datoteko v C:\Windows\Sysbckup mapo preko stare datoteke ter ponovno restartaj komp v upanju, da spelje.

#000000 ::

Ja je šlo z ERD commander+USB key in to točno tko kokr sem si zamislu, dela vse BP od prve. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mshtml.dll error (persistent little bastard:(

Oddelek: Programska oprema
10879 (771) M-XXXX
»

Bo Windows 7 omogočal odstranitev Internet Explorerja?

Oddelek: Novice / Brskalniki
185112 (3278) ABX
»

Koliko daste uporabniki ADSL in kabelskega neta na varnost???

Oddelek: Programska oprema
151878 (1517) ombre
»

Kako bi nastavljali Firefox? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
597793 (6028) Gandalfar

Več podobnih tem