» »

Gmail

Gmail

«
1
2 3

polde11 ::

Ali se da nastaviti na gmail-u za pošiljanje ali posredovanje pošte "Za" že v naprej pripravljeno skupino naslovnikov ( ali skupine ). Da imaš že pripravljeno skupino naprimer Prijatelji, Znanci, Služba. Sestava teh naslovov oziroma skupin je seveda različna.

Lion29 ::

seveda

zgoraj desno v menuju na vrhu imas GMAIL, ce kliknes imas potem padajoci menu in imas notri kontakti in opravila.... pod kontakti urejas grupe
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

kombinezon ::

Bom uporabil to kar to temo.
A je možno kje nastaviti da gmail ne skriva razširjene vsebine. Če se del besedila ponovi ga skrije. Vedno potem moje kontaktne podatke skrije, ki niso v podpisu ampak vedno na koncu besedila. Zelo moteče.
LP

Roger ::

@kombinezon

Ce te prav razumem, imas podpis na koncu besedila?
Gres v Labs in enejblas "Signature tweaks"

Places your signature before the quoted text in a reply, and removes the "--" line that appears before signatures.


a je to to?
...tudi vam!

kombinezon ::

Ne samo podpis če je del vsebine ki so ponavlja jo gmail avtomatsko skrije tudi če pošiljaš različnim osebam. V pogovorih je dobrodošlo ko daš Re in ti pod ... skrije prejšno vsebino. Če pa okoli pošiljaš bolj uradne oblike mailov in ima prejemnik tudi gmail mu bo skrilo uradni spodnji del ker se "ponavlja". Nebi pa dajal to v podpis ker ne pošiljam le uradnih mailov.
Zunanji opis težave.Nikjer pa ni podane rešitve.

Roger ::

Berem ja, je kr govora o tem in se folk redno prtuzuje.
Zdej, dej si preberi tuki DancesWithLifeLevel opisuje neko resitev. Nisem vsega brau in nevem ce bo pomagalo.

Potemje pa se neki za probat. V setting mas nastavitev za
Conversation View:
(sets whether emails of the same topic are grouped together)

upam da bo kej pomagal.
...tudi vam!

kombinezon ::

Sem sprobal odstraniti "--" pred podpisom in še nekaj drugij variacij. Vedno skrije. Conversation view je pa da ti grupira maile skupaj. Bom ključne maile pošiljal očitno kar iz outlooka.
Hvala za pomoč.

Roger ::

huh... ok... upam da se bo kdo pr googlu zdrmu...
...tudi vam!

Roger ::

mi ne da miru, pa sm se mal brsku, nism pa se stestiru..

na temule forumu se glasno prituzujejo nad Googlom glede skrivanja vsebine, oz. podpisa http://productforums.google.com/forum/#!topic/gmail/vfuhlHRsoWQ

nekdo je celo najdu workaround, ampak po izjavah sodec, ali malo za hec je mozno, da bo Google to najdu in spet bo ostal podpis skrit.

WORKAROUND:
by ConnectGO

I have a work around that seems to be working very well.
In my signature I have

my name
555-555-5555

.

so 2 lines below the last line in your signature then a .
when that didn't work on responses, only on initial emails, I discover, that if you give it 2 more lines and another . it will work, and it looks decent. problem solved at least I can stop worrying about it now.


se neki linkov povzetih iz tega foruma:
http://blog.ditoweb.com/2011/09/feature...

https://productforums.google.com/forum/#!msg/gmail/Pnq3zjCZ4Mc/9gHyipUqNVAJ

tko...
sporoci ce deluje
...tudi vam!

Roger ::

Roger je izjavil:


Gres v Labs in enejblas "Signature tweaks"

Places your signature before the quoted text in a reply, and removes the "--" line that appears before signatures.

ta Labs so med 13.1. do danes ze odstranl ... LOL

[edit]
...in ga dodal v Signature kot opcijo. No fajn, pol se le neki dogaja na to temo.
...tudi vam!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roger ()

miranpozar ::

Zakon! Končno!
Miran Požar, Portorož, http://sites.google.com/site/miranpozar/

kombinezon ::

Danes še malo testiral z opcijo in brez.Ko si pošljem mail mi ime na koncu skrije pa ni pomembno ali je v podpisu ali ne. Ne skrije edino če napišem drugo ime.

Furbo ::

A zato mene folk za telefonsko sprašuje, čeprav je na dnu vsakega maila. Jaz si pa mislim, da so slepi kot krti.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

dr.Akula ::

Bom tule vprašal:
A še komu novi način za pisanje sporočila (tisto, ko se ti okno za Novo sporočilo odpre kar v Inbox mapi) ne dela dobro v Operi? Polje za vsebino je namreč totalno zbugano in je težko sploh klikniti gor, da bi se pokazal tisti utripajoči kurzor. Ponavadi, če malo klikam v tistem polju, se potem highlightajo maili v ozadju.
Takrat, ko so prvič testirali to funkcijo (pomojem slabo leto nazaj) je bilo enako, samo takrat sem takoj preklopil nazaj na staro verzijo, sedaj pa piše da bo stara šla papa čez nekaj časa. Imam pa zadnjo verzijo Opere.
Malo se mi zdi bolano, da v enem letu niso uspeli zrihtat.
ni podatka

Lion29 ::

full me irritira to novo okno... res...


meni sicer v chrome-u valda ne povzroca bugatega vedenja... a je ze v osnovi meni totalno anti...

1. postavljen na desno... skrajno... na velikih monitorjih je to motece
2. ne da se ga povecat... wtf? razen ce ne odprem v popupu... sovrazim popupe
3. celoten beli... vse je belo in mi gre na jetra, da se ne da razlocit med inputi in ozadjem... full irritirajoce...

upam, da bodo izboljsali in dodali orodja za poosebljanje nastavitev
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

djordjevic ::

Uf, to imam že tako dolgo, da tega sploh ne jemljem kot novost.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Lion29 ::

sej ni novost, sam zdaj je vsiljeno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

dr.Akula ::

Gmail je dokončno preklopil v "new compose" način, brez možnosti povratka na staro verzijo. Tisti Opera (presto engine) bug, o katerem sem pisal 4 poste višje, je pa še vedno navzoč. Good job Google.
Edina možnost zdaj je, da preklopite v osnovni html (eye sore), če imate ta problem ali na splošno ne marate new compose načina.
ni podatka

e-marko ::

Bom še jaz izkoristil tole temo za vprašanje...

Zadnje čase dobivam maile, ki so očitno namenjeni nekomu, ki ima zelo podoben gmail naslov. Razlika je samo v dodani piki v imenu, ki jo imam dodano. Kaj mi je storiti, da gmail ne bi več pošiljal teh mailov meni. Sicer sem označil spam in jih ne berem ampak vseeno.

Lp
...somebody, somewhere...

bluefish ::

Če imajo dejansko neko vsebino in niso kake reklame, obvesti pošiljatelja ali domnevnega naslovnika.

DeeJay ::

gmail pike (.) ignorira. Tako, da je naprimer email ime.priimek@gmail.com isto kot imepriimek@gmail.com ali i.m.e.p.r.i.i.m.e.k@gmail.com ... vse bo dobila ista oseba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

hojnikb ::

wut ?
od kje ti ta info..
#brezpodpisa

DeeJay ::

ja probej pa boš vidu :)

skyline ::

Seljak ::

Tega tudi jaz nisem vedel.Hvala za ta info.

hojnikb ::

hahahah zanimivo ;)
did not know that
#brezpodpisa

Seljak ::

Celo življenje se učimo.

black ice ::

Ta funkcija pride zelo v poštev, če te zanima kdo prodaja email naslove uporabnikov. Prijaviš se z 'nickname+imespletnestrani@gmail.com' in email bo prispel na 'nickname@gmail.com', vendar bo kot naslovnik naveden 'nickname+imespletnestrani@gmail.com'.

Hayabusa ::

Yahoo in hotmail prepoznata pike ?

black ice ::

Stestiraj, pošlji e-mail sam sebi. Sam nimam omenjenih e-mail računov.

Hayabusa ::

Testiral kot predlagano:
pike v imenu Yahoo in hotmail upoštevata, za razliko od unikatnega obnašanja gmaila.

imepriimek@yahoo.com =! ime.priimek@yahoo.com
imepriimek@hotmail.com =! ime.priimek@hotmail.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Maverick33 ::

A se da preklopit nazaj na staro pisanje emailov, vedno sem klikal ne želim, ne sprejmem, že poznam pa mi je vseeno vsilil to novo opcijo in tistega gumba preklopi na staro tudi ni več tako kot je bil prej.

Hvala!

Grega_K ::

black ice je izjavil:

Ta funkcija pride zelo v poštev, če te zanima kdo prodaja email naslove uporabnikov. Prijaviš se z 'nickname+imespletnestrani@gmail.com' in email bo prispel na 'nickname@gmail.com', vendar bo kot naslovnik naveden 'nickname+imespletnestrani@gmail.com'.

Ali lahko to malo bolj podrobno razložiš? Ker nickname@gmail.com ni isti Google račun kot nickname+nemaramslovenskihspletnihtrgovinkersodrageasevednokupujemprinjihzaradirelativnohitredostave@gmail.com :P
Lp

Grega_K ::

@Moja prejšnja objava
Ravnokar sem ugotovil, da je tisti plus dejansko mišljen kot znak plus (+) in ne v smislu, da se te dve zadevi (nickname in imespletnestrani) piše skupaj.
Zanimiva zadeva.
Lp

Hayabusa ::

Maverick33 je izjavil:

A se da preklopit nazaj na staro pisanje emailov, vedno sem klikal ne želim, ne sprejmem, že poznam pa mi je vseeno vsilil to novo opcijo in tistega gumba preklopi na staro tudi ni več tako kot je bil prej.

Hvala!

Lahko greš samo na html verzijo.

Ko se vpišeš v gmail, imaš 0.5s časa da klikneš spodaj denso:

black ice ::

Grega_K je izjavil:


Ali lahko to malo bolj podrobno razložiš? Ker nickname@gmail.com ni isti Google račun kot nickname+nemaramslovenskihspletnihtrgovinkersodrageasevednokupujemprinjihzaradirelativnohitredostave@gmail.com :P

S prijavo sem mislil na spletno stran, ki ji ne zaupaš. Priznam, dvoumno napisano.

yoco ::

Živjo! Mene pa zanima, če se da naštimat tako, da ko pošljem nekomu email, se njemu prikaže moje ime in ne moj nick kot imam sedaj naštimano?!

dr.Akula ::

Nastavitve -> Računi -> Posodobi ime.
ni podatka

yoco ::

Hvala! :D

Maverick33 ::

A se da kje v gmail nastavit, ko odgovoriš na email da te vrže nazaj v pošto oz. mapo prejeto ne pa na odgovorjen email?

integral15 ::

Zivjo, da ne ustvarjam nove teme. Zakaj mi je zacel od vceraj zvecer gmail odpirat v HTML obliki preje je blo pa normalno v standardnem pogledu uproabljam pa firefox. Hvala

Kdorkoli mogoce ?????

Zgodovina sprememb…

Clubraider ::

Pozdravljeni.

Jaz bi imel eno vprašanja na temo gmail.

Zanima me, ali je možno kje v nastavitvah nastaviti, da bi mi javljalo, ko bi jaz nekomu poslal pošto in bi mi potem javilo, ko bi on to pošto odprl ali prebral?

Hvala za odgovore in pomoč že vnaprej.

Lp
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Clubraider ::

Pa prosil bi še nekoga, če mi lahko prosim pove, kako si lahko uredim OUTLOOK, pa želel bi, da bi pošto od gmaila dobival tudi na OUTLOOK.

hvala.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Dosan ::

Clubraider je izjavil:

Pa prosil bi še nekoga, če mi lahko prosim pove, kako si lahko uredim OUTLOOK, pa želel bi, da bi pošto od gmaila dobival tudi na OUTLOOK.

hvala.


http://www.howto-outlook.com/howto/acco...

Poskrolaj dol do Gmail. In resno, vse kar je blo treba je blo vpisat v google naslednjo frazo : "office outlook gmail"

Edit: Še link za dummies, da bo bolj ziher: http://www.dummies.com/how-to/content/u...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dosan ()

meganboj ::

pozdravljeni imam naslednji problem z gmailom pravzaprav nevem zakaj se gre čeprav gmail normalno odperem
uporabljam windows7 in internet explorer drugače pa je na pismu klicaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: meganboj ()

Tiger ::

meganboj je izjavil:

pozdravljeni imam naslednji problem z gmailom pravzaprav nevem zakaj se gre čeprav gmail normalno odperem
uporabljam windows7 in internet explorer drugače pa je na pismu klicaj


Google je notifier umaknil, ne dela več.
Več info: https://support.google.com/mail/answer/...

BlueBerry ::

A obstaja en knof, da ti odpre vse emaile naenkrat v tab-e?

Invictus ::

X-Notifier
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gutjerez ::

v vsiljeno pošto vsak dan dobim po 2 maila. in nevem kako naj to preprečim.

primer
He suddenly realized they talked to remember.
With us when her of anyone else. Sleep on their music room.
Done with each other side. Sighed wearily charlie opened her head. Pressed charlie looked at this. Breathed in chad for some rest. Hesitated adam called the kitchen. Grinned adam pulled his hands. Maybe we would never said as though. Feel as long drive her out here.
Shouted adam turned to keep quiet.


pa umes je da naj kliknem. ko pa kliknem pa mi avast prepreči da bi se stran odprla.

vedno je pa tudi drug naslov
Mrs. Corinne Clifford atydedpa@crackerjackevents.com
Rayshell Schorzman foklofe@aw-nc.com
Myranda Madan ooyiwyiqu@webdeveloper.com
Mrs. Arabella Briagas jgoepugu@collegehumor.com

ima kdo kako rešitev? zelo bi bil hvaležen.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

DeeJay ::

pa kaj klikaš te stvari.... jutr boš pa v novi temi joku, da so ti shekal računalnik.
Samo označuj jih kot SPAM, sčasoma se bo gmailov filter navadu in jih bo sam začel markirat.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail blokada

Oddelek: Pomoč in nasveti
141631 (1247) p1nky
»

Kje so dobili moj mail?

Oddelek: Omrežja in internet
244367 (2714) berlusconi
»

Google računi

Oddelek: Omrežja in internet
173635 (1899) zindo23
»

[Android] Katero aplikacijo za Gmail?

Oddelek: Mobilne tehnologije
113293 (2957) bigbug
»

gmail - obupno trapast (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
667424 (5983) Tody

Več podobnih tem