» »

Sony Xperia T

Sony Xperia T

mannya ::

Pozdravljeni,

imam dva problema. :) Včeraj sem si kupila novo Xperio T, sedaj pa sem malo zaštekala pri uporabi. :( Prvi problem je ta, da ko vtipkam telefonsko številko, ki jo želim poklicat, in pritisnem kliči, ter seveda telefon nato približam ušesu, mi telefon avtomatsko prekine klic in se mi pojavi črni ekran. :S Druga težava je pa ta, da se mi po kakšnih 5 min telefon "ugasne" prikaže se črnina na ozadju, nato pa ko pritisnem tipko za vklop, se mi izpiše najprej sony, potem xperia nato pa še dvakrat ekran preletijo valovi. :S Sedaj pa me zanima kaj se da storiti, da se to ne bo več prikazovalo in kako naj normalno kličem... :)

Please Help...

puginho ::

Priklopi telefon na računalnik in telefon ti bo naložil pc companion. Potem preglej če je na voljo kakšen software update in naredi update če je. Če se napaka ponavlja ti ne preostane druga kot da neseš nazaj.

first_line ::

Na tvojem mestu bi šel nazaj uveljavljati stvarno napako. Če boš updejtala telefon ki se samodejno resetira, boš na koncu morala še plačati za servis.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: BladE_ ()

jan_g ::

To, da se pojavi črn ekran je normalno in ko ga odmakneš, bi se moral spet vklopiti. To, da prekine klic, pa vsekakor ni normalno, zato se strinjam, da neseš telefon nazaj in prijaviš napako.

puginho ::

Telefon posodobljen z proizvajalčevo uradno programsko opremo, zakaj bi že zgubila garancijo?

jusv ::

nesi nazaj pa naj oni pogledajo
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Toptime servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
484716 (2676) papa962
»

Tel. št. nateg?

Oddelek: Loža
396269 (5164) Phantomeye
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682411 (48831) Ciklamen
»

Servis - težave

Oddelek: Mobilne tehnologije
458073 (6714) PINki
»

Death grip na Verizonovemu iPhonu ni odpravljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5919940 (18319) Bor H

Več podobnih tem