» »

Poštnina!!! Arghhhhh...

Poštnina!!! Arghhhhh...

nuclear ::

Imam en CD(originalna igrca), ki si jo moj sestrič zelo želi(8 let)... Po telefonu me je prosu, če mu jo lahko pošljem po pošti, pa sem se smejal in mu rekel da mu jo bom pač na drug način prinesel... Ampak zdaj se sprašujem ali je po pošti sploh v redu ideja pošilat CDje?:D

Fora je tudi v tem da prejemnik hudo plača(cca. 700SIT:D ), ko prejme pošto... Ali je mogoče CD poslati v navadni kuverti, NPR. da bi ga dal še v ovitek iz papirja ali pa v tisti ovitek, ko dobimo ob raznih revijah kake softverske programe... Odzunaj bi pa še malo oblepil kuverto da se nebi raztrgala...:\

Mnenja...:D
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

Matek ::

JAo, seveda da, normaln paket posles v oni oblazinjeni kuverti pa je.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

nuclear ::

ja pa ka more on polj plačat kj ko dobi paket(v tem primeru ko si ti opisu)?
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

nuclear ::

zanima me sam če bi blo kj možnosti, če bi dobo ok cede, če bi mu ga tak poslal, al pa če ma kdo še kako drugo idejo, pa ne tistih z Dhl,Fedex,GSL pa teti. js sm mislu s to pošilko čim cenejš prit ven...
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

Gandalfar ::

posljes v oblazinjeni kuverti in na posti placas postnino. Postar da tisti osebi direktno ti imas pa okoli 300-500sit stroskov za postnino pa je se najmanj jebe.

Denar ti bo pa ze vrnila naslednjic, ko bos pri njej.

nuclear ::

very clever!:P
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

nuclear ::

samo še to... ker nimam nobene navadne kuverte doma, ali mi lahko gdo pove širino in dolžino... sam tko za neki...:D
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

gonilnik ::

Vzami cd in pojdi na pošto.
Pri okencu povej da bi rad imel eno oblazinjeno kuverto(malo).Povej da bi poslal navadno (priporočeno stane malce več).Vse skupaj te bo stalo cca.220 sit,pa skoraj prepričan si lahko da bo cd prišel nepoškodovan do prejemnika.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

Dusko ::

Ma najboljše je da nardiš tak,to tvojo orginal igrico prepečeš na en smartbuypol vzameš cd polek na pošto ti dajo tam navadno kuverto ne one oblazinjene.Odpošlješ pa je.
Mislim jaz sn to vedno delal.Pa se še noben cd ni zlomil na poti.Ker ona oblazinjena kuverta stane malo več. Sploh pa orginalni cd jaz na tvojem mestu ne bi pošiljal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kuverta/vreča za zaščito dokumentov.

Oddelek: Loža
91968 (1333) kandelaber
»

Seagate RMA

Oddelek: Pomoč in nasveti
212442 (1669) 2x'=2
»

Spletna trgovina -poštnina

Oddelek: Izdelava spletišč
112006 (1608) Magic1
»

Pošiljanje pošte s PS v ZDA

Oddelek: Loža
52278 (2181) fosil
»

Paket iz ZDA, kako je z carino, ddv?

Oddelek: Loža
81584 (1080) Bias

Več podobnih tem