» »

Valentinovo

Valentinovo

fanatiktech ::

Pozdravljeni!

Kot vsi vete se bliža valentinovo:D :D , jaz pa še nimam darila....>:D , mogoče kdo ve kje bi lahka jaz nabavu me to you medvedka..., po celotnem Celju sem že iskal po trgovinih pa ga nisem nikjer zasledil. Mogoče kdo ve kje bi ga lahko naročil preko interneta....

Hvala

kixs ::

Ne sekiri se... ker ga js tudi se nimam... morda dobi kaksno sexy spodnje perilo :P Za to je pa se dosti cajta :D

mtosev ::

Kup kako rozico.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

NiMH ::

Kup kako rozico.

mtosev Rožice so old school

Ne sekiri se... ker ga js tudi se nimam... morda dobi kaksno sexy spodnje perilo :P Za to je pa se dosti cajta :D

Tako je...Kupi raje eno sexy sp. perilo :D Boš vsaj imel kaj za gledat ;)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

krneki0001 ::

Če ji celo leto nisi nobene rožice podaril, ji tut za valentinovo ni treba.

epona ::

Me to you medveda lahko naročiš z njihove domače strani. Sj to si itak najbrž že ugotovu. Drgač sem jih eneparkat vidu v LJ pa se ne spomnem čist kje (mrbit kšn muler).

Sicer je pa tole valentinovo kar nekaj. Praznik trgovcev. Komaj do dnarja pridemo pa nas čjo prec zmolst.;(

Kdo pa prav da ji morš tega medveda podarit. Raj ji večerjo skuhaj pa si bo zihr bolj zapomnla pa Sinatro zavrt zravn. :)) Razn če ga ne mara. Polej ji pa še tisto seksi perilo daj. >:D
Thomas - ovca transhumanizma.

NiMH ::

Najbolš da pokupiš VSE kar najdeš...Nekaj jo bo ziher razveselilo :D tisto kar jo bo ji podari...Ostalo v koš :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NiMH ()

@LOL ::

Rože nikakor niso old-school.
Sexy spodnje perilo pa jasno kam pes taco moli. Ponavadi je scenarij takšen:
- pelji jo na večerjo / skuhaj ji večerjo
- na koncu jo "preseneti" z "sexy" perilom
- cedi si sline na njej ko meri / obleče spodnje perilo
- konča se tako da jo nažgeš ko divjo mačko / žganje do daske
...
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

epona ::

CasCaDaa old school še zmer pali pa če kaj ženske poznaš lahk veš da bo, vsaj pr večini, tud v prihodnje. :D
Thomas - ovca transhumanizma.

NiMH ::

Ja saj tak je ja :D Očitno po zgornjem postu od @LOL-a vseeno rožce niso ''OUT'' :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

@LOL ::

Ok če jaz povem št to: meni so se vsi tejle prazniki (vključno z 90% ostalimi) zdeli precej patetični in za lase povlečeni. ne dajem nekega velikega poudarka na dejavnosti/presenečenja ali globjega pomena, razen vsesplošnega zanimanja, navdušenja in mencanja rok trgovcev.
Dedje: raj presenetite svojo babo bolj tko sproti in ne vedno to čakat oz. to dejavnost preusmeriti le na te praznike.


ps: če imate pa keš pi*ko vam pa tut old-school pojem rož ne bo pomagal. V tem primeru ji raje v roko stisnite Evrskega stotaka (ter potem nab*išite ko psa)>:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

fanatiktech ::

Hehe, ja rože sm ji že tak kupu velikrat pa nemorem zmeri rože prinesit, tole za tole sexy perilo sem se pa zdai velik bolje navdušil kot pa za tistga medvedka >:D >:D , mislim da bom kar kupil nekaj čim bolj prozornga pa je to to......8-) 8-) :D :D

Excalibur85 ::

Mah tale valentinovo je sam zato, da trgovine dobr zaslužijo, če si bil cel let prasec pol tud ni treba da si na valentinovo neki osladen pa no. 1, sledi svojmu ''stilu'':D sicr pa ne vem zakaj nebi blo valentinovo vsak dan, če maš eno/enga ful in pa res rad, pa ne mislm v materialnem smislu ampak v odnosu in vse kar sodi zravn, malce romantike nebi škodlo nobenmu in nobeni. Mi pa gre že kar na bruhanje, če sam pomislm kako bo SPET na valentinovo po mestu, jao, še sladkorno bom fasal:D :D :D

fanatiktech ::

Valentinovo je zato da ti pokažeš eni osebi da ti je nekaj do nje,:) ne pa zato da ji moreš nekaj kupit....., lepo je, spodobi se, da nekaj kupiš in da izkažeš saj neko pozornost.:\ Velik bolš ko pa da se nardiš francoza pa te bk... saj jaz mam tako mišljenje pa ne bom kupoval zdaj samo zato ker sm kaj zaj..... Od vas večina kupuje samo takrat ko kaj naredi narobe????:O

Zgodovina sprememb…

Mr_Globus ::

BTW kirega je točno, da ne bom spet pozabu :P

chucki ::

AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

NiMH ::

Valentinovo je zato da ti pokažeš eni osebi da ti je nekaj do nje

Fanatiktech se popolnoma strinjam...Saj če tebi ni nič do osebe s katero si skupaj pol pač ne rabiš nič kupovat...Če pa ti je kaj do nje pa se spodobi da ji kupiš kaj...Saj nišče ne reče da ji moraš kupit avto al pa novo hišo al kaj...Kupiš nekaj malega kot znak ljubezni...To je to...Ni poanta v tem da bodo trgovine nevem kak služile s tem (dobro saj služijo kr dobro)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

fanatiktech ::

BTW kirega je točno, da ne bom spet pozabu

:D :D
14 februarja oziroma to sredo >:D >:D

Gr0unD Zer0 ::

hvala bogu, da sem samski:D
ena skrb manj

@LOL ::

Hja ampak žgal pa bi kero kaj?>:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

NiMH ::

Hja ampak žgal pa bi kero kaj?>:D

lol @LOL :) Sam na to misliš :))
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

MarkV ::

Če ji celo leto nisi nobene rožice podaril, ji tut za valentinovo ni treba.

Word!
Celo leto ste hinavci, pol pa neke rožice talate en dan v letu, ker so vam trgovci tako rekli. Sramota.

sidd ::

Samo na praznike mislite, hinavci.
no idea for signature
signed
I

chucki ::

Hinavci ga namakajo. :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Gr0unD Zer0 ::

Hja ampak žgal pa bi kero kaj?>:D


mi se menimo zaj o valentinovem.
žganje je pa druga stvar...


chucki: pa še kak prav imaš

SkIDiver ::

nebivedu se povsem strinjam s tabo;)

kixs ::

Sej se ne spomnemo samo za valentinovo... obstaja se dan zena, pa rojsti dan, pa bozicek in novo leto... pa ziher sem se kaj izpustil :P :D

zee ::

lani sem podaril šopek telohov in je bil bolj zadovoljna, kot s katerimkoli spodnjim perilom, medvedkom ali čem podobnim. bolj je važno, da se spomniš nanjo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

poweroff ::

Kupi ji Windows Vista Ultimate. Original! :D
sudo poweroff

aljazh ::

Kaj pa če je bejba *nix fan? Bosta fant in Vista letela skozi Okno™ :D

poweroff ::

Bolje prije nego poslije. Bi rekli v rajnki Jugi. >:D
sudo poweroff

Double_J ::

Mam darilo, nimam obdarovanke?

imallears ::

Valentinovo je pač... oldschool takrat k se (p)tički ženijo pa takrat k svet valentin neki nardi iz korenin (sm pozabu že:)). Pač nek začetek zbujanja iz zimskega spanja. Oldschool ptički ženijo ma en drek zveze s to komercialno pinky, red, hearty norijo kjer se gre sam za darila. Lepo je če ti ljubljeni osebi ves čas izkazuješ naklonjenost (kar ljudem v resnih zvezah verjetno ni problem, če ne se ne bi obnesle) na tak ali drugačen način. Je pa to valentinovo tolk zakoreninjeno v naši družbi, da brez darila enostavno izvisiš, zato nekaj majhnega, ne preveč dragega, nekaj mehkega, dišečega,... sweet stuff v glavnem :). najbol pa trofiš če se ogneš mainstreamu pa pokažeš mal izvirnosti ane. Poklon naj ima še kaj več kot le materialno vrednost :)

NiMH ::

Kupi ji Windows Vista Ultimate. Original! :D

Kaj pa če je bejba *nix fan? Bosta fant in Vista letela skozi Okno™ :D

Bo pa vsaj fant prišel na svoj račun...Zakaj? Ker bo imel Visto :D :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

fanatiktech ::

radeqster

Svaka čast :D :D

bzp ::

Ptički se ženijo na Gregorjevo, takrat so tud ostali fenomeni povezani s prebujanjem iz zime.
Valentinovo je en skomercializiran praznik in se popolnoma strinjam z vsemi ki pravite: važn je da se spomniš & če celo leto nič ne prinesete, tud za valentinovo ni treba. Tko da, drobna pozornost, enako kot na kak drug popolnoma naključen dan v letu.

Super Sonic ::

Bedno.

Valentinovo je zato, da se tisti, ki se v celem letu popolnoma nič ne spomnijo svojih boljših (slabših) polovic, spomnijo na njih vsaj na ta dan. V bistvu gre za nek izsiljen praznik v stilu 8. marca. Kao - vsaj enkrat na leto.

Se pa meni osebno zdi zelo prav, da ima ljubezen nek svoj dan. Namreč ljubezen (pa kaj je to razlagati ljudem, ki vidijo vse v kodah) je pomemben del našega življenja. Če ima Cerkev svojega, naj ga ima še ljubezen. Ane.

Sicer pa midva vedno malo "po kombinirava". Letos greva za Valentinovo sem.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

LordTado ::

D3m ::

Tole kupite vašim boljšim polovicam!

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9...
|HP EliteBook|R5 6650U|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Valentinovo

Oddelek: Loža
395765 (3300) matobeli
»

Valentinovo

Oddelek: Loža
131174 (982) iso2000
»

Kaj kupiti punci za RD??

Oddelek: Loža
4010735 (8381) Limit-sky
»

Valentinovo

Oddelek: Loža
332076 (1258) The Dragon
»

Valentinovo

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
132164 (2164) trillian

Več podobnih tem