» »

cpu lučka na Motherboard P8768-V\GEN 3 gori rdeče!!!

cpu lučka na Motherboard P8768-V\GEN 3 gori rdeče!!!

dexteru666 ::

Imam en rahel problem z zgoraj navedeno stvarjo. Imam prektično nov računalnik nisem. ga navijal. Ampak ob zagonu se mi včasih prižge led na matični za cpu, vsi vent. delujejo oz vse.
Samo računalnik se ne zažene. Navadno rešim tako, da izklopim napajalnik čisto iz električnega omrežja počakam kako minuto. In navadno se potem zažene.
Prebiral sem že na forumih in tudi preveril, če slučajno ni preveč zategjena matična na ohišje in tudi prav tako za cpu hladilnik. Tako so navedli uporabniki drugo po svetu za morebitno težavo.
Seveda to ni bila rešitev pri meni. Težave še je dalje.
Zasledil sem pa tudi, da je razlog lahko napajalnik kar mi je hecno. Baje niso vsi kompatibilni čisto z vsako matično. Al je res lahko to razlog!?
Imam pa napajlnik cougar 800 w gold link od njega: http://www.dinokomp.si/product_info.php...

Prosim za pomoč!!!!

amigo_no1 ::

Zgodovina sprememb…

dexteru666 ::

Grafična je ASUS GeForce GTX 660 2GB DirectCUII, rami Corsair Vengeance 16GB 1866Mhz cl9 KIT - 1.50V (2krat 8 gb).
Saj pravim, če bi bilo kaj narobe z grafo in rami bi morala se tak javit napaka z ledicami za te dve stvari na matični plus glasovno.
A se motim?
Hecno je to, ker ko se zažene pc dela v nulo.Lahko ga 300 krat ponovno zaženem in se vklopi. Razen pri popolnem izklopu, ko zadeva počiva en čas.
In navadno, ko ga hočem potem vžgat rdeča lučka za cpu.
Bom pa malo pregledo te dve strani.

Riff ::

čudno to, sem imel eno asrock ploščo največkrat se je boot naredil bp včas pa ne pa sem mel še v garanciji pa sem potem dobil drugo

probaj s kašnim drugim procesorje če ima kakšen kolega isto podnožje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem nov racunalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
19923834 (6591) hojnikb
»

Računalnik se mi ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5214722 (4473) acookook
»

Čudno obnašanje mašine - zagon

Oddelek: Pomoč in nasveti
233941 (3453) akulp
»

Računalnik se ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
535359 (4295) svetetko
»

Sesuvanje i7 3820, 64GB sistema, NUJNO (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
507154 (5161) Icematxyz

Več podobnih tem