» »

Kako narediti UPDATE?

Kako narediti UPDATE?

programer123 ::

Lp prek programa AutoPlay Menu Builder sem naredil nek menu, ker bi na tem menuju rad objavlav vide, spreminjal napise... me zanima kako narediti da si ga lahko updajtaš? Igra ali je igral kdo Minecraft, ko si moraš obkljukati Update in ti updajta igro, na isti način bi jaz to naredil, prosim pomagajte !

Spc ::

?
 

pisoy ::

To je pa najboljš da vprašaš na njihovem forumu. Seveda če imaš original verzijo.

Looooooka ::

wyupdate ce znas vsaj malo programirati.
ce ne in mas ful prevec denarja pa installshield oz milijon drugih cenejsih/zastonj alternativ.

programer123 ::

Ja imam orginal verzijo, sm uprašo sam nič odgovorov, pač programiranje ni glih zame sam osnovno bi pa že šlo :)
Spc pač mislim kk updajtat tvoj program ko nekaj popraviš, narediš novega...

Zgodovina sprememb…

vorantz ::

Kr dvomim, da si nrdil nek 10mb+ program samo zamenjaj vse fajle z novejšimi

programer123 ::

Pač js sm naredo program pa sm ga poslav prjatlu, zj pa sm neki novga naredo, pa bi rad da bi lahk naredo da si lahk on updajta, da mu ni treba na novo dov vlačit...
Installer je prek Winrara a je možno da prek njega tud updajte nardiš?

bluefish ::

Če se gre za preprost program, ne kompliciraj. Nova namestitev naj povozi obstoječ folder in to je to.

programer123 ::

Sej bi tk naredu, sam ker na tem programo skoz nekaj novega delam si ne more skos na novo nalagat ampak nucam update :D Drgač program je nek Menu kjer je chat... in velik je 50 mg!

bluefish ::

50MB za chat program? Jao.

programer123 ::

Ni sam chat no, neki videi so gr pa take fore

vorantz ::

50 miligramov :O

programer123 ::

vorantz je izjavil:

50 miligramov :O

?

vorantz ::

programer123 je izjavil:

Sej bi tk naredu, sam ker na tem programo skoz nekaj novega delam si ne more skos na novo nalagat ampak nucam update :D Drgač program je nek Menu kjer je chat... in velik je 50 mg!


^dis

sicer pa, če hočeš nrdit to kar zej sanjaš, boš moral nrdit v programu, da bo vprašal na nek strežnik recimo enkrat na dan, če je kak update
ta strežnik bo javu stanje, in če je nov update poslal nove fajle


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win 10 , ne razvršča datotek pravilno. Na kraju z potrpežljivostjo

Oddelek: Pomoč in nasveti
324661 (3907) Han
»

Problem usb 3.0

Oddelek: Pomoč in nasveti
211921 (1443) Han

BF3 PROBLEM

Oddelek: Igre
281578 (1030) Ziga Dolhar
»

Kaj prinaša Microsoftov prevzem Skypa

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4413484 (10360) Hexx
»

Rekordni popravni torek (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7525426 (22862) xyxyxyxy

Več podobnih tem