» »

Omejitev/odklop utorrent

Omejitev/odklop utorrent

Ciklamen ::

Pozdrav.

Ravnokar mi bo brat živce popil, ker bi jaz rad nekaj na internetu (stream) pogledal, pa zaradi bratovega utorrenta ne morem (najbrž vleče kaj dol, kaj pa vem). Priporoča kdo kak programček s katerim odklopim ali pa vsaj omejim uTorrent, seveda začasno?

Ne trollam, samo res me živcira, ko bi rad nekaj pogledal, pa ne morem. (sem mu že 1005x povedal, pa ne zaleže)

Hvala že v naprej!
- End of the Post ->

Gigahertz ::

pauzo daš
"670#2500#8"

vorantz ::

starejši al mlajši brat?

1.) na routerju naštimaj QOS
2.) dopovej mu da naj si nastavi omejitve v utorrentu
3.) naredi trojanca ki bo na tvojo zahtevo ugasnu utorrent na njegovem računalniku
4.) zatoži mamici

pick one

Ciklamen ::

Starejši brat, gigahertz, sta 2 računalnika, trojanca ne bom delal (ker ga (zaenkrat) ne znam spisat), mamici ne bom jokcal, ker sem dovolj star :), QOS pa ne izgleda slaba ideja, čeprav ni to to kaj iščem (se premalo spoznam na to v routerju, da bi znal naredit uporabno)
- End of the Post ->

cen1 ::

Poglej v utorrent nastavitve kater port uporablja za vlečt dol in ko rabiš ti net mu ga na routerju blokiraš. Internet bo še vedno imel ampak utorrent ne bo delal.

Ciklamen ::

To bi šlo, gre se mi pa predvsem za sedaj, ker bi rad da zadevo blokiram da lahko "normalno" gledam (niti na 240p ne morem..), kasneje pa vklopim nazaj.
- End of the Post ->

black ice ::

QOS je točno to kar iščeš.

amigo_no1 ::

Na wrt54gl & podobnih lahko z tomato fw nastaviš koliko ima posamezen pc bandwidtha.

https://slo-tech.com/forum/t544900/p380...
Omejitev hitrosti na tomatu
https://slo-tech.com/forum/t329998/p210...


QOS na malih domačih jajčkih dela zanič.

Zgodovina sprememb…

Rider G-3X ::

V uTorrentu mu vklopiš webui (spletni vmesnik). Ko rabiš hitrejšo povezavo se povežeš gor in omejiš/ustaviš torrente da dela normalno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

utorrent 2.2.1 izbris vseh torrentov win10

Oddelek: Pomoč in nasveti
61668 (1418) PARTyZAN
»

Utorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7413705 (9260) Brainstorm
»

uTorrnet težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
221838 (1582) Ang3lo
»

linksys wrt54gl in forwardiranje portov

Oddelek: Omrežja in internet
181363 (1130) SmeskoSnezak
»

Tomato firmware in portforward

Oddelek: Omrežja in internet
132160 (1989) Domini

Več podobnih tem