» »

Barvanje ohisja

Barvanje ohisja

HroSCeK ::

Kot vecina sem tut jst zacel s kisto ki je (grdo) be(j)z barve.. Rad bi to pobarvau na temno modro.. A kdo kej ve ce bi morau kksno temeljno barvo dat spodi al pa kej da se barva nebi luscila? Takisto me zanima za plasticne dele, kot so prednja maska itd.. A to nuca kej temeljne barve al sam akrilno barvo cez ruknem? Pa rad bi da se nebi poznale vse praske, torej bi mogu gor naspricat se kaksen brezbarvni lak oz. koncno barvo?

Bi prosu za mal nasvetou okol tega..

Matek ::

Bolje ispasti glup nego iz aviona.

HroSCeK ::

Ahaaaaa, se je men zdle da sm jst to enkrat nekje bral. Sm ze po forumih iskal pa nc najdu. A tuki je blo pol to... :8)

Hvala ti!

SkIDiver ::

Pa ko boš barvo gor nanašal uporabi barvo brez laka. Lakiraj na koncu posebej z lakom. Drugače pa pojd vprašat kakega avtoličarja. Ta ti bo najboljš znal povedat kako. Aja pa če se boš lotu barvanja z metalik barvo mal preštudiri kako boš barval vse skupaj, da se ti ne bo na eni tranici pod različnimi koti različno odsevalo.

totimato ::

Preden karkoli delaš ti svetujem, da prečitaš članek na Slo-techu: Vhodne enote na udaru | (09.12.2002) | avtor: totimato

Pa ne zato ker sem ga jaz napisal, ampak zaradi nekaterih stvari, ki sem jih omenil v uvodu.

Obilo uspeha pri barvanju!

lp

totimato


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sam bom popravil rjaveč blatnik

Oddelek: Na cesti
267797 (6490) cresh
»

Barvanje BMX kolesa

Oddelek: Šport
276420 (5923) SkIDiver
»

Barvanje aluminija

Oddelek: Pomoč in nasveti
58706 (8532) hudychk
»

Barvanje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292660 (2322) m0LN4r

Več podobnih tem