» »

Kakšne smuče kupiti?

Kakšne smuče kupiti?

max00slo ::

Pozdravljeni

Gledam tele smuček na hervisu - 140€. Pa ne vem, če mi bodo prevelike oz. če bi mi ustrezale. HERVIS.

5'10 sem visok in dobrih 80 kg. Smuče imajo le še v velikosti 170CM. Malce prevelike zame, ali pač? Na voljo imajo le še 145CM.

Predlogi?

PS: So sploh dobre smučke?

Invictus ::

Odvisno kako dobro smučaš.

Če si dober smučar, so zanič. Če greš samo 5x na leto smučat, in previsiš pol časa za šankom, so dovolj dobre. Enako, če ne smučaš hitro. Ali ne znaš carving.

Niso za led. Niti ne za preveč zbit umetni sneg, ker bodo začele tresti ... So pač premehke ...

Boš moral malo več povedati o sebi ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

max00slo ::

Začetnik. Na leto 3x če da :) Smuč nimam tako da... če bi jhi imel bi kaj več smučal.

amigo_no1 ::

Elan speedwave 8/9.

mr1two ::

Za začetnika bi ble kakšne mehke kr vredu izbor. Le glej, da so cca tolk velke, da ti sežejo nekje v višini brade, pa tudi če so manjše ne bo problema(sam mal manj stabilen si pri velihih hitrostih). Lažje se namreč smuča z njimi, pa lepše tečejo pri nižjih hitrostih.
S tršimi je treba ponavadi bolj delat in če nisi v športu, je škoda vzet takšne.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

amigo_no1 ::

Le glej, da so cca tolk velke, da ti sežejo nekje v višini brade, pa tudi če so manjše ne bo problema(sam mal manj stabilen si pri velihih hitrostih).

Pravilo, da morajo biti smuči dolge kot smučar že dolgo ne velja več.
Karving smuči dolžine max 1.68 m in r=11-12 m so way to go.Ali kakšne big footke :).
Začetnik itak nima kaj za divjati, ker pri tem ne obvladuje svojega smučanja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup smuči za rekreativca (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5522206 (10016) G_mAn
»

Kakšne smuči?

Oddelek: Loža
298621 (8115) ahac
»

Začetnik: bordanje ali smučanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5215440 (14678) c0dehunter
»

katere nove smuči?

Oddelek: Loža
4916748 (11218) schurda
»

Speedwave 10

Oddelek: Loža
144455 (4237) gforce

Več podobnih tem