» »

Kateri avto do 1000€

Kateri avto do 1000€

freesty ::

Punca kupuje avto zase, naredi res malo kilometrov. Kaksne 100 na mesec. Vseeno pa bi rada kaksnega, ki bolj malo pije, ker je bencin pac drag.

Sem malo gledal na avto.net pa nekak ne najdem avtomobila pri katerem bi rekel "To je to". Zato pac pisem, ce ima kdo kaksno idejo, vse pride prav:)

Ne bom nobenih kriterijev pisal, mogoce me pozitivno presenetite tudi izven mojih kriterijev tako, da naj ostane pri ceni. 1000EUR.

Mogoce se kak nasvet, ce ima kdo, katere avte se splaca kupvat, da se majn kvarijo, koliko max kilometrov...?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0
  • spremenil: freesty ()

Pixy222 ::

To se ji verjetno že bolj splača taxi za tako majhno kilometražo, ker registracija vseeno teče, gume postanejo stare in olje je vseeno treba menjati po 1 letu...

Invictus ::

1000 EUR in mala poraba ne gresta skupaj. Glede na to da bo na leto pokurila max 2 tanka bencina je prav vseeno koliko pokuri.

Ali za 130 ali 140 EUR.

Avto prinese stroške, ki so večinoma namenjeni varnosti drugih. Saj so gor napisali kaj in kako ... In to znajo biti reda od 500 EUR/leto naprej.

BTW. kako lahko narediš samo 100 km na mesec?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

black ice ::

Invictus je izjavil:

BTW. kako lahko narediš samo 100 km na mesec?

Vsaj zame večna uganka. Jaz naredim mesečno 1200 km brez tega, da bi zraven računal pot v službo in nazaj.

Da ne bom offtopic: Če imata dva avtomobila, kupi enega s certifikatom starodobnika. Kakšnega Golfa MK1. Najcenejša opcija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

GrimReaper ::

Ma ni treba olja menjat po 1 letu, za mojega je sicer že v servisni predvideno 2 leti, ampak mislim da mora vsako olje zdržat dve leti. Sam sem tud mehanika vprašal pa je rekel, da naj menjam na 15k km oz. dve leti, na eno leto je metanje denarja preč, itak avta ponavad nimaš za 10 let, da bi te skrbela manjša življenjska doba.
Gume imaš pač zimske čez celo leto (to itak velja če delaš 5000km na leto ali manj) in jih menjaš ko vidiš da ne primejo več.
Zavarovanje zrihaš pri najcenejšem ponudniku, ne rabiš Triglava.

Poraba je zadnja skrb, ker pri teh kilometrih ne bo velike razlike al maš 1.0 al pa 2.0 motor, seveda vseeno bolje da se gleda 1.0 ali 1.2 motorje, mudi se ti itak ne pri tistih 1000km na leto. V poštev pridejo seveda samo bencinarji.

100km na mesec pa komot lahko narediš če imaš šiht 2km stran od doma (Radovljica-Lesce je že lep primer) in se ti ne da prehodit vsak dan po 4km.
Če sploh nimaš šihta pa še toliko lažje.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

tilenmpower ::

zdravo, za punce pa okol jurja twingo,clio,punto :)

steev ::

Opel Corsa, tastara. Dobiš za manj kot 1000. Malo pokuri, poceni registracija, poceni servis.
:|

freesty ::

Fora je, da hodi v sluzbo pes. In gre ubistvu sam iz Maribora na Ptuj 2-3x na mesec. To je ponavadi. Se pa nardi, da se tudi okol vozi kdaj. Recimo 2-3k kilometrov se naredi na leto.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

black ice ::

freesty je izjavil:

Fora je, da hodi v sluzbo pes. In gre ubistvu sam iz Maribora na Ptuj 2-3x na mesec. To je ponavadi. Se pa nardi, da se tudi okol vozi kdaj. Recimo 2-3k kilometrov se naredi na leto.

Pravim, starodobnika. Minimalni stroški (registracija + zavarovanje nekje 100 nekaj €), dele za recimo Golfa dobiš vsepovsod, pa še vsak kekec z dvema levima rokama ga zna servisirati.

Varno pa ni, a obenem dvomim, da je kateri Punto ali Twingo za mišjo dlako bolj varnejši.

PS: Nisem VW fan boy. Zaradi mene lahko kupiš tudi kakšnega starega Kadetta ali MB. So pa to vse zadeve, ki bodo šle še nekaj 10 let bp.

Blinder ::

važno da malo pije ane, tut če zaradi tega za isti deanr dobiš večjo kanto od avta. kokoška pač
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

kixs ::

black_ice:
Star avto je star in kot tak zgresena investicija, ce ga sam ne rihtas. Ker lahko vsak cas crkne karkoli se spomnes in ja, avto ima veliko delov. Glede varnosti, stari avti nimajo niti ene zvezdice po NCAP. Kak Punto, 10 let star, ja tudi to je ze starost, pa ima 4* - kar je ogromna razlika.

Punca naj vzame katerikoli manjsi avto, ki ji je vsec. Vsi so priblizno enaki. Sam bi verjetno predlagal res Punto 1.2 8v - 3-vratnega, ce ne rabi prakticnosti (se vec ali manj vozi sama ali kvecjemu dva) ali 5-vratnega, ce se ji ne da podirat sprednjih sedezev ali se jih vozi tudi vec, oz. bo imela/ima otroka.

Sicer pa za 2-3Kkm letno lahko vzame katerikoli avto, mislim, po moci. Razlika v ceni goriva je zanemarljiva. Js bi vzel kaksnega, ki pije 10-15L/100km ;) Aha, ti mali avti z malimi motorji ti pijejo realnih 6L/100km - lahko tudi manj ob idealni voznji, pa tudi vec, ce so res kratke relacije. Diesel absolutno odpade!

lp

trololo2 ::

Zbrskaj nekje solidno ohranjen Punto mk1, čim švohnejši bencinar. Odporen na rjo, poceni vzdrževanje.

En random iz avto.net.

amigo_no1 ::

AR 145 1.4.
Pri prevoženih 3k na leto je čisto vseeno, če pije 5 ali 7 litrov :)).

Če misli šparati za vsako ceno, R Clio 1.2 letnik 96-99.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Blinder ::

trololo2 je izjavil:

Zbrskaj nekje solidno ohranjen Punto mk1, čim švohnejši bencinar. Odporen na rjo, poceni vzdrževanje.

En random iz avto.net.


tale je pa drag, 750€. za ta denar vsaj enga megane 1.6 ali kr 2.0 115 hp. Lahko tudi alfa 156 1.8 xd
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

freesty ::

Trenutno na tapeti:
peugeot 206 1,4 55kW 2002
citroen xsara avtomatic 1,6 66kW 2000
punto 1,2 SX 1,3 44kW 2000
seat ibiza 1,4 44kW 2000


Zanima me predvsem kateri so manj nagnjeni h kvarjenju? Cene so okoli 1000EUR. Edino peugeot je mal drazji, vendar ima vec opreme in je novejsi.

Pa pod 2000 letnik nekak ne gledam.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freesty ()

trololo2 ::

Blinder je izjavil:


tale je pa drag, 750€. za ta denar vsaj enga megane 1.6 ali kr 2.0 115 hp. Lahko tudi alfa 156 1.8 xd


Vem sem izbral enega random najbližje budget-u, pred tem jih je res morje cenejših, ampak to bo že OP posortiral...

amigo_no1 ::

+10 let stari avti, vse je to isto sranje...odvisno predvsem od sreče, kdaj bo kaj crknilo ;).
Če si blizu It, potem Punta (poceni deli).

Za tako malo km na leto preveč kompliciraš !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

kixs ::

Se eno vprasanje, koliko casa pa bi punca imela ta avto? Pri teh starejsih, ki so zdaj brez prave vrednosti, jih trenutni lastniki tudi bolj slabo vzdrzujejo oz. popravljajo samo tisto kar je nujno zlo. Toliko v vednost, da se ne bo kupil prvi avto, ki ga boste sli pogledat - nekateri bodo boljse ohranjeni in vzdrzevani, nekateri pa so totalni podn.

Kot ze prej receno, naj kupi tisto, kar ji je vsec. Ker ostale reci so vse priblizno enake.

GrimReaper ::

Jest lahko naštejem vsaj 20 problemov, ki sem jih mel s 7 let starim Puntom druge generacije, ki je imel komaj 80k km, ne vem zakaj bi nekdo kupoval tak avto.
Tudi če gledaš statistiko na Dekri, je to eden najbolj kvarljivih avtov.
Kakor veste, ampak mene Fiat ne vidi več.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

amigo_no1 ::

citroen xsara avtomatic 1,6 66kW 2000

Don't buy this !


Sosedu je crknil nov R Clio v prvem letu (zaganjač), prevoženih 10 k km.
-> vsi Renoji sux zategadelj ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

freesty ::

Ja trenutno je taka situacija, da se avta ubistvu ne rabi, je pac bolj kot luxus pri hisi, ceprav je "kripa".

Samo pac more bit.

Nisva blizu It.

Jaz sem najbolj za seat ibizo od teh.
Punto je nama obema najmajn vsec.
Mogoce tudi peugeot, ce bi spustil ceno.

Me pa zanima kaksna je razlika v porabi med 1,4 55kW in 1,6 66kW. In ali avtomatik majn pije? Pa verjetno je tu spet dodatna stvar, ki se lahko pokvari?

Zakaj ne xsare?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

x45 ::

najugodnješa cena vožnej in niska cena je avto na plin :

http://www.avto.net

gorivo izberi bencin + plin , išči


do 1000 eurov je 6 avtov med rugim tud stara s kalsa mercedes :)
AMD x4 965 BE, 8 gb ddr3 1600, SSD Samsung, 960 GT
Xeon x3430, 8 GB DDR3, Matrox grafa

Blinder ::

ste prav nori na porabo. kupi mazdo mx-3 V6. lepa oblika. hiter tut ni. požeruh DA ampak bo že žrtvovala tistih 30€ letno za imet poskočen avto z 6 cyl motorjem. Pa japonski je, nima se kej pokvarit(aš kao).
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

freesty ::

Ja rusta pa na pouno..

Ti na plin so sami cudno, edino tista laguna, je pa 95 letnik, kar tudi ni ravno kul.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Relanium ::

Ma daj kaj sploh kupuje avto za 100km na mesec, a ni tega pleha že dost?
tistih 100km že skoraj notr spravim da se zapeljem v MB pa nazaj, uro pa pol in je
(na fax sm se tak vozu vsak dan)

Pol pa pride: deli, gume, registracija, zavarovanje, oprema, prva pomoč, popravilo rje ko zarusta, nov izpuh ko zarusta, antifriz, vitrex, brisalci, vinjeta, itd itd itd.
Avti so ratali prave molzne krave!

Za tok mal km pa sploh bi si raj od starih sposojeval.
Avto ni zato, da stoji, če že je pri bajti se mora vozit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

Matako ::

Relanium je izjavil:

Ma daj kaj sploh kupuje avto za 100km na mesec, a ni tega pleha že dost?


+1. Naj se organizira nekako drugače. Zgodba o "danes je avto nuja" je BS - vzorci življenja (šiht-domov-štacuna-domov) so pri večini isti oz. zelo podobni kot pred 30 leti pa je bilo takrat običajno, da nima vsak svojega avta - če že, lahko danes kvečjemu več stvari opraviš na daljavo.

Pa še več časa bosta preživela skupaj, če se bosta delila tvoj prevoz.
/\/\.K.

freesty ::

Ja jaz tudi nimam avta, ce bi jaz imel avto nebi bilo problema. Jaz ga pa se majn rabim kot ona. Skupaj pa pride dostikrat prav.

Pa se s.p. bo odprla, avto se bo ziher več rabu. Raj usmerite svojo energijo v nasvete "kateri avto" ne pa v "zakaj ne avta":)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

pegasus ::

Osebna izkušnja: subaru justy 1.2, ta star. Dela večno, prideš povsod v vsakem vremenu. Alternativno fiat panda 4x4.

Relanium ::

freesty je izjavil:

Ja jaz tudi nimam avta, ce bi jaz imel avto nebi bilo problema. Jaz ga pa se majn rabim kot ona. Skupaj pa pride dostikrat prav.

Pa se s.p. bo odprla, avto se bo ziher več rabu. Raj usmerite svojo energijo v nasvete "kateri avto" ne pa v "zakaj ne avta":)

Ok, pol pa tak povej :)

Sem mislil da si spet eden unih: jah jurja mam odveč pa sem si zaželel avto čeprav se ne zavedam kake stroške to potegne za sabo.....

Mojega bivšega lani sem komaj prodal za 500€ pa je bil avto super, sam zobat jermen bi bilo treba menjat (in tist kar spada zraven)
Pa je vsak dan naredil skoraj 100km, včasih še dosti več, me je zdržal cel študij tak da vrjamem da bi tebi tud, sam je pa šel zdaj bogvekam.
Gre se pa za citroen ZX 1,9D, poraba 5 litrov.
Drugače je pa tud bil ok vzdrževan, še nove bremze je mel.

Res pa je da je avto takega ranga dobit dokaj ohranjenega al pa vsaj solidno vzdrževanega pač misija nemogoče.
Mehanika s sabo na oglede !!

Nasplošno pa bi naj veljalo pri teh starih avtih:
Nemci: kr dragi deli ampak večni
japonci in ostali azijci: zelo rjast pleh
francozi: udobni, čeprav niso lepi na oko

oracle ::

freesty je izjavil:

Punca kupuje avto zase, naredi res malo kilometrov. Kaksne 100 na mesec. Vseeno pa bi rada kaksnega, ki bolj malo pije, ker je bencin pac drag.

Sem malo gledal na avto.net pa nekak ne najdem avtomobila pri katerem bi rekel "To je to". Zato pac pisem, ce ima kdo kaksno idejo, vse pride prav:)

Ne bom nobenih kriterijev pisal, mogoce me pozitivno presenetite tudi izven mojih kriterijev tako, da naj ostane pri ceni. 1000EUR.

Mogoce se kak nasvet, ce ima kdo, katere avte se splaca kupvat, da se majn kvarijo, koliko max kilometrov...?

Če je budžet 1000 EUR, potem kupuj avto za 500EUR in počakaj nekaj tednov da boš moral plačati še ostalih 500EUR. Kajti če kupiš za 1000EUR si brez denarja in boš ravno tako plačal kmalu po nakupu še ene 500 EUR. To je neizogibno pri teh starih avtih, da o registraciji (300EUR+) in gumah (sigurno bojo na tok starem avtu slabe) ne govorim.

Moj nasvet je predvsem to, da kupuj od "realnih" lastnikov. Se pravi ne nekih poznavalcev, ker uni te bojo okrog prnesel. Če prideš na ogled in začne razlat ko radio, samo ADIJO. Glej da bo prodajalec brez besed in po možnosti starejša oseba. Se opravičujem za rahel predsodek, ampak kupuj od Slovenca namesto... saj veš kaj. Izogibaj se oglasov kjer je "voznik" avtomobila ženska, na ogledu in prometni je pa tip. Prav tako se izogibaj avtohiš.

Kakorkoli, pričakuj nepričakovane stroške. Na palec bi rekel da te avto stane na kilometer približno dvojno, kot te stane gorivo. Pri malo prevoženih kilometrih pa računaj kar na večkratkik stroška bencina se pravi N×10EUR/100 km.

*** gre računat ***

Pravzaprav vsaj 100EUR/100 km za tvoj primer.

To je kruta realnost, kajti tak avto bo čez 2 leti itak samo še za odpad, vložit moraš pa v njega še enkrat če ne dvakrat toliko, kot je začetna cena.

P.S.: Plus tega upoštevaj še žalostno dejstvo, da okvare niso samo strošek, ampak lahko zelo huda neprijetnost, če ne celo huda nevarnost. Lahko ti zakuha (gre tesnilo glave in si obtičal), lahko ti pregnit izpuh dol pade in si ravno tako obtičal (razen če greš tvegat kazen), lahko ti pa celo popustijo zavore in imaš nesrečo. Vse to so komplikacije, ki te morda ali skoraj zagotovo čakajo na poti poceni starega avtomobila. Sploh če nisi izkušen in se vsaj malo ne spoznaš oziroma če nimaš dobrega in poceni mehanika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

listje123 ::

freesty je izjavil:

Punca kupuje avto zase, naredi res malo kilometrov. Kaksne 100 na mesec. Vseeno pa bi rada kaksnega, ki bolj malo pije, ker je bencin pac drag.

Sem malo gledal na avto.net pa nekak ne najdem avtomobila pri katerem bi rekel "To je to". Zato pac pisem, ce ima kdo kaksno idejo, vse pride prav:)

Ne bom nobenih kriterijev pisal, mogoce me pozitivno presenetite tudi izven mojih kriterijev tako, da naj ostane pri ceni. 1000EUR.

Mogoce se kak nasvet, ce ima kdo, katere avte se splaca kupvat, da se majn kvarijo, koliko max kilometrov...?


Zakaj pa ne skuter če se tvoja punca tako malo pelje?

TehDucky ::

@somebody123 Ja pa saj je samo 30km od MB pa do Ptuja, skuter no problemo ^^

Vseeno mislim, da je fino imet en skupen avto, če se bo začelo delati na s.p. Mogoče se splačat gledat na tak avto, ki po 2 letih uporabe ne bo razpadu, pa tudi če potem plačaš tisti € več za bencin, pa potem prišparaš na servisih.

PacificBlue ::

Pred dvema mesecema sem prodajal VW Polo 1.2, letnik 2000. Prodal sem ga za 450 evrov. Imel je okoli 120 tisoc prevozenih in dobr je bil ohranjen. Poglej kaj v tej smeri, ker ti avti niso napacni za mal denarja.

freesty ::

Ja taki avti stanejo okoli jurja al tvoj ni bil normalno ohranjen al pa si ga dost pod ceno prodal.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Janac ::

smo meli doma tako ibizo, sicer 2001(s tem motorjem) letnik in je pila zlo mal, sam je bla pa svoh. Drugace pa nikoli nitit enega problema, razen da je streha zbledela.

Priporocam ibizo.

Magic1 ::

steev je izjavil:

Opel Corsa, tastara. Dobiš za manj kot 1000. Malo pokuri, poceni registracija, poceni servis.

Se strinjam, za kratke vožnje idealno in poceni. Samo ne kupi najcenejše, ki so zgarane do konca. Za 100-300€ več lahko dobiš garažirane s 50k km.
Magic

RejZoR ::

Matako je izjavil:

Relanium je izjavil:

Ma daj kaj sploh kupuje avto za 100km na mesec, a ni tega pleha že dost?


+1. Naj se organizira nekako drugače. Zgodba o "danes je avto nuja" je BS - vzorci življenja (šiht-domov-štacuna-domov) so pri večini isti oz. zelo podobni kot pred 30 leti pa je bilo takrat običajno, da nima vsak svojega avta - če že, lahko danes kvečjemu več stvari opraviš na daljavo.

Pa še več časa bosta preživela skupaj, če se bosta delila tvoj prevoz.


Avto je dandanes toliko luksuza kot kvaliteten hladilnik doma al pa računalnik. In je nujno zlo če ne živiš ravno v kakšnem velikem mestu kjer je načeloma vse dobro prometno povezano in je vse par deset korakov stran. Če pa si v predmestju oz na podeželju pa na razne fore z busi lahko kar pozabiš. Nisem v nekih rovtah pa avtobusov ni ravno neki velik. Da ne omenjam, da so za marsikatero stvar blazno nepraktični. Povej mi kako naj za poln prtlažnik (spodobno velik, da ne boš mislil, da govorim o kakšnem Toyota IQ) fasunge vlečem po avtobusih? Vsak dan pa se mi ne da lazit v trgovine, da bi po malem znosil domov... Da ne omenjam kaj vse sem že tovoril z njim, pa je navaden hatchback in ne kakšen enoprostorc, SUV al pa karavan...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

gruntfürmich ::

golf 3 boš dobil praktično zastonj. golf 4 pa morda nekje v tem rangu.
sam imam 3-ko, brez okvar, brez problemov, samo servisi filtrov in olja, ter dodatnih zadev po potrebi. skratka če imaš srečo je lahko 15 let star avto še najmanj 5 let vozen. registracija in cestnina mala, poraba tudi mala. če crkne se ti jebe in greš po novega...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

freesty ::

Po raznih ogledih se je odlocla, sicer je 90%, za peugeot 206, letnik 2000, 180k prefuranih, klima, ABS, nov avtoradio. Nove zimske gume. Vozu ga je en tip k ravnokar sel v penzijo in ne rabi vec avta. Se mi zdi v redu kupcija, edino par prask ma po straneh. Aja cena 1200€.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Relanium ::

RejZoR je izjavil:

Matako je izjavil:

Relanium je izjavil:

Ma daj kaj sploh kupuje avto za 100km na mesec, a ni tega pleha že dost?


+1. Naj se organizira nekako drugače. Zgodba o "danes je avto nuja" je BS - vzorci življenja (šiht-domov-štacuna-domov) so pri večini isti oz. zelo podobni kot pred 30 leti pa je bilo takrat običajno, da nima vsak svojega avta - če že, lahko danes kvečjemu več stvari opraviš na daljavo.

Pa še več časa bosta preživela skupaj, če se bosta delila tvoj prevoz.


Avto je dandanes toliko luksuza kot kvaliteten hladilnik doma al pa računalnik. In je nujno zlo če ne živiš ravno v kakšnem velikem mestu kjer je načeloma vse dobro prometno povezano in je vse par deset korakov stran. Če pa si v predmestju oz na podeželju pa na razne fore z busi lahko kar pozabiš. Nisem v nekih rovtah pa avtobusov ni ravno neki velik. Da ne omenjam, da so za marsikatero stvar blazno nepraktični. Povej mi kako naj za poln prtlažnik (spodobno velik, da ne boš mislil, da govorim o kakšnem Toyota IQ) fasunge vlečem po avtobusih? Vsak dan pa se mi ne da lazit v trgovine, da bi po malem znosil domov... Da ne omenjam kaj vse sem že tovoril z njim, pa je navaden hatchback in ne kakšen enoprostorc, SUV al pa karavan...

Vem ja, js sm tud na takem kot ti.
Ampak me srat pritisne ko mestna srajca z 20 trgovinami za vogalom si lasti avto, ker ga kao rabi (za tistih 100km na mesec)
zato sem tud predvideval da gre zgoraj za podoben primer.

Unknown_001 ::

Za tako malo kilometrov je bolj smiselno moped vzet.:))

freesty ::

Ok, sma se zmenla za tega peugeota, da pridema popoudne uredit papirje pa vse, pa dnar. Pa so ga odkar sma klicala in potrdila nakup pa do 4 ure po tem, prodali... Kira beda. Mislim wtf. Za brez veze sma nardila 80km, ker ko sma tam iskala tocno hiso sva poklicala in rece, da je prodan, wtf, resno wtf je s folkom narobe, ces, da sva rekla, da mogoce bova, mogoce ne...


Uglavnem isceva naprej... Ce ve kdo za kako v redu ponudbo naj javi. Sva pa nekak naravnana, da more met ABS in pa klimo. Pa okoli jurja cena, do 1200€ nekje, pa pod 200k kilometrov.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rada bi kupila avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14326838 (20494) hojnikb
»

Absolutno najcenejši avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9017415 (14369) 69charger
»

Kupci kupujejo kilometre in ne avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12223925 (18851) bond007
»

Zanesljiv in varčen rabljen avto manjše velikosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7919490 (17741) b

Več podobnih tem