» »

Se da kako nastaviti, da bi Win 7 izgledal kot Mac OS?

Se da kako nastaviti, da bi Win 7 izgledal kot Mac OS?

Dromar ::

Torej, zanima me, če obstaja kakšen programček, ki ti preuredi izgled windowsa v takšnega, da izgleda kot Macov, torej da imaš ikone na spodnjem delu ekrana itd. itd. Vem, da se je dalo XPje zrihtat, da so zgledli kot Win7, tako da vprašam pač, ker mi je Mac sistem ikon pač bolj všeč

IvoJan ::

je res tako tezko uporabit google?
http://www.mascobz.com/download-mac-os-...
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

marchisio8 ::

Dromar ::

Ja, res je tako težko uporabit google, ker tri četrtine vseh ponujenih programov dela nekako napol ali pa so spletne strani polne nekih scamov ali virusov, medtem ko na tej strani marsikdo ve za kak točno določen programček, ki super laufa.

Dromar ::

IvoJan je izjavil:

je res tako tezko uporabit google?
http://www.mascobz.com/download-mac-os-...


No, tvoj stric google je dal očitno slabe plodove. Sem inštaliral zadevo, vse skupaj gre zelo preprosto, dokler seveda ne inštaliraš zadeve do konca, updataš in restartaš računalnika. Potem se lahko pripraviš na približno eno uro system restoranja preko boot menuja, če seveda imaš pri roki DVD z Win7 na njem. Sicer si lahko preko katerega drugega računalnika najprej pridobiš kopijo Win7, da boš lahko restoral sistem, ker se računalnik namreč ne zažene več. Prikaže se samo prvi menujček pri restartanju, torej tisti, ko lahko izbereš za formatirat računalnik in podobno, od tam naprej pa imaš samo črn ekran. Poleg tega mi zdaj neprenehoma javlja napako, da ne najde nekih sourcev, še celo po tem, ko je system restore opravil svoje.

Tako da, hvala lepa, prosim koga, ki ima kakšne dejanske izkušnje s tem za kak predlog glede skinov, še kakšnih neumnih googlovskih predlogov pa mi prosim več ne pošiljajte.

Pa oprosti za nesramnost, tK, ampak res me full razjezi, ko mi nekdo serje z googlom, potem mi pa njegov lasten link zruši računalnik in se lahko zezam še celo uro z njim. Še dobro, da sem dobil Windows CDje zram laptopa, sicer bi si zdaj lase pulil, ko bi moral vse to vlečt z neta in potem dajat na ključ in potem iskat driver za mrežno prek drugega računalnika, da bi si lahko na tem računalniku nasnel driverje (na kabl namreč zaradi lokacije routerja računalnika ne morem priklopit). Ne več dajat takšnih nasvetov, če ne veš, prosim. Pa nič proti tebi osebno.

IvoJan ::

evo tega imam jaz na racunalniku http://www.windowsxlive.net/snow-transf...
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vista transform pack

Oddelek: Operacijski sistemi
71130 (916) RejZoR
»

Linux

Oddelek: Pomoč in nasveti
111519 (1193) Joker1337
»

Kateri operacijski sistem mi priporočate?

Oddelek: Pomoč in nasveti
294174 (3674) solatko
»

Kako sprmeniti gumb start - menuja

Oddelek: Pomoč in nasveti
5983 (894) Anze92
»

teme za xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
61173 (1130) BluPhenix

Več podobnih tem