» »

Frizanje

Frizanje

Tinka ::

Fantje, prosim za pomoč!

Kaj bi lahko pomenilo, če se ti vsakič (ali skoraj vsakič) računalnik obesi takoj, ko naj bi se začeli nalagati windowsi? Računalnik se nato resetira in potem dela popolnoma v redu. No, do naslednjega vžiga... :(
Sicer mi je jasno, da bi bil lahko problem lahko v plošči, ramu, napajalniku, gonilnikih, disku... itd. Morda ima kdo podobno izkušnjo ali idejo kaj bi lahko bilo??

zvitorepec ::

Meni se je nekaj podobnega dogajalo, ko sem imel v rac. dva razlicna rama. Najprej sem imel tezave pri instalaciji winsov, potem pa podobno kot ti, nakljucne resete. Povej kaj vec o svoji masini. Mogoce se pa kaksen hardver med sabo ne mara prevec
HOWGH!

sash ::

morda tud kak slab napajalc
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Tinka ::

Tukaj so komponente nesrečnega računala ;( :

-plošča DFI PE21-EC/A
-P4 2.4GHz
-RAM DDR 512MB, 333MHz (samsung)
-MAXTOR 80GB, 7200rpm
-VGA WINFAST A170 GF4 MX440
-SB CREATIVE LIVE! PLAYER 5.1
-DVD ROM TEAC DV-516E-002
-CD-RW SAMSUNG SW-248FR
-ATX CX4-300, 300W

asPeteR ::

Hm, Tinka, da ga nis prevec navila!>:D

Ves, kompomente ne povedo ravno dosti, kaj bi bilo narobe ...

A to je bil retail kupljen racunalnik? Al je bil doma sestavljen?

Lahko, da je kriv kaksen driver, lahko je ventilator crknu pa procesorju ... pa se potem procesor prevec segreje potem pa crkne ...

Dej prever, ce venti delujejo.

Drugace pa univerzalno pravilo, ce te kaj tako zeza. Nov clean instal windowsev ...

Polde ::

Kdaj se ti je to začelo dogajati? A je blo na začetku vse ok in kar na enkrat? Lahko je samo okvara Windowsov nikol ne veš.

lp
Ni da ni!!!

Tinka ::

Hej, računalnik oz. procesor ni navit, tudi grafična ne. Je pa doma sestavljen in mogoče je res kakšna banalna zadeva. Kot sem napisala, računalnik zamrzne le ob prižigu in po resetu lepo dela - brez sesuvanja. Tako da to ni zaradi pregrevanja. Zdaj sem se spomnila, da bi bilo pametno poflešat bios.
Držite pesti! :)

MCSE ::

Imaš windowse XP morda? Pa se ti morad pojavi vsake toliko časa kak error in "SEND - DONT SEND" report dialog? Pa malo bolj opiši, kaj se zgodi, preden zadevo ugasneš, kaj pravi device manager - imaš mogoče kako neznano napravo? Ali karkoli zgleda neobičajno? More info would help...

Zavo ::

tinka, greva stavit, da imaš prešvoh napajalnik...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejša varianta novega namiznega računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
757734 (5813) seminal
»

Nov strežnik za malo podjetje

Oddelek: Kaj kupiti
366141 (4445) woow
»

Gaming PC povzroča preglavice (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
656696 (5435) gddr85
»

Poceni računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
182783 (2422) Hayabusa
»

Marca konec prodaje macov pro v EU (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
9223829 (19196) Invictus

Več podobnih tem