» »

Googlov novi telefon razprodan v minutah po odprtju trgovin

1
2
»

BigWhale ::

@nny je izjavil:

francek1 je izjavil:

PNG je izjavil:

Ne razumem, kakšnega iKillerja? Po funkcionalnosti še iPhone nikoli ni bil niti v vrhu, kaj šele najboljši.

Saj to vemo vsi normalni, ne?


Jabučka je sam prestiž...nekaj se matrajo okrog prijaznosti uporabnikom a Android in Samsung jih šišata...hitro in učinkovito.


Eh, to sploh ni res. Jest sem delc od tega, da bi bil pro-apple ampak viOS-u vecina stvari, ki jih povprecni uporabnik potrebuje, delujejo. Res pa je, da se splaca biti potem 'apple shop', da nimas tezav z integracijo se z drugimi zadevami.

MrStein ::

RejZoR je izjavil:

Eni še zdej ne razumejo, da je naloga iOS-a, da deluje na 3 verzijah telefonov. Android pa mora delovat na 5000 verzijah telefonov. Zato so zahteve povsem drugačne in povsem neprimerljive.

Ta isti izgovor se uporablja tudi za Windows (in Linux).
Je le izgovor.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

HeMan ::

Izgovor to definitivno ni. Applovi razvijalci imajo dosti lažjo nalogo. Seveda pa to končnih uporabnikov nič ne zanima.

MrStein ::

Štirje iPad-i, nevem koliko iPod-ov ter iPhone-i.
Je manj kot androidi, ampak ni zdaj tako, da je identičen hardver.
Za različen hardver pa je bog itak ustvaril gonilnike, ki predstavijo OS-u vsako napravo z enakim vmesnikom. Aplikacije pa itak nima brigati, kaj je spodaj.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

noraguta ::

eh dokler delajo mape, pa se brzžino polni ima killer featurje. katere iNapravam mankajo.(pa ne sedaj z sal lahko inštaliraš gmape na ios, ker tudi andriod se da kostumizirat).
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Jst ::

A so kakšne uradne informacije, kdaj, kje, za koliko, se bo dalo kupiti nexus4 v Slo? Ravno pred parimi urami mi je padel telefon na beton, ko sem bil s psom na sprehodu in je počila šipca... Sicer še dela, tako da bom moral nekaj časa trpeti, ampak če bomo morali čakati par mesecev, grem po Lumio, čeprav mi je WP8 obup.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

francek1 ::

BigWhale je izjavil:

@nny je izjavil:

francek1 je izjavil:

PNG je izjavil:

Ne razumem, kakšnega iKillerja? Po funkcionalnosti še iPhone nikoli ni bil niti v vrhu, kaj šele najboljši.

Saj to vemo vsi normalni, ne?


Jabučka je sam prestiž...nekaj se matrajo okrog prijaznosti uporabnikom a Android in Samsung jih šišata...hitro in učinkovito.


Eh, to sploh ni res. Jest sem delc od tega, da bi bil pro-apple ampak viOS-u vecina stvari, ki jih povprecni uporabnik potrebuje, delujejo. Res pa je, da se splaca biti potem 'apple shop', da nimas tezav z integracijo se z drugimi zadevami.

Čisto nakladanje...pri ajfonih pri čisto vseh modelih nekaj ni funkcioniralo; od SMS ov pri enki do zemljevidov na petki, vmes pa katastrofe pri signalu oz. anteni itd...trenutno za Samsungom oz. Androidom zaostajajo tako, da moraš bit res trčen, da tega ne priznaš...da ne govorim o zaprtosti...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Limit-sky ::

Zemljevidi delajo v nulo. Za po Sloveniji enkratno... Dela bolje kot vsak Garmin. Uporabljam vsakodenevno. Aja, pa tista bučka, da ne moreš narediti "forward", pa da eno datoteko pripneš... A je kdo sploh to probal, da lahko čebuli...
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

BigWhale ::

francek1 je izjavil:

Čisto nakladanje...pri ajfonih pri čisto vseh modelih nekaj ni funkcioniralo; od SMS ov pri enki do zemljevidov na petki, vmes pa katastrofe pri signalu oz. anteni itd...trenutno za Samsungom oz. Androidom zaostajajo tako, da moraš bit res trčen, da tega ne priznaš...da ne govorim o zaprtosti...


Ze kako leto uporabljam oboje, iPhone in Androida. Androida v bistvu ze vec kot dve leti. Poznam tudi ljudi, ki uporabljajo in eno in drugo. Za common userja je iphone povsem dovolj in nihce nicesar ne pogresa. Ja, v iOS6 so tezave z zemljevidi, z baterijo in se kaksna malenkost bi se nasla. Po drugi strani pa tudi Android ni brez tezav.

Trditi, da je katera platforma bistveno boljsa od druge je cisto brezvezno nabijanje v tri dni.

Zaprtost pa povprecnega uporabnika ne moti ampak mu v vecini primerov koristi, zaprtosti sploh ne opazi.

noraguta ::

Ze kako leto uporabljam oboje, iPhone in Androida. Androida v bistvu ze vec kot dve leti. Poznam tudi ljudi, ki uporabljajo in eno in drugo. Za common userja je iphone povsem dovolj in nihce nicesar ne pogresa. Ja, v iOS6 so tezave z zemljevidi, z baterijo in se kaksna malenkost bi se nasla. Po drugi strani pa tudi Android ni brez tezav.
za common userja je tud regla čist dobra. ali pa telefon za 200€.
da pa za vsak jeben podatek izbiram med 300 aapji. madona sej nismo leta 93. pri androidu najnujneše stvari izveš še preden uporabiš tisti blazno inovativen unlock screen.
bog nedaj šele, da ga primerjaš s kakim sgnII in pisalom. limit zemljevidi samo tebi delajo v nulo ostali pa uporabljajo kar googlove. ali pa celo kaj kupljenega.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

noraguta ::

sploh pa iphone z lightning deluje predpotopno napram nexus 4, katerega lahko uporabljaš povsem brezžično.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

barakus ::

Ali iphone že zna pošiljat slike prek bluetootha drugim telefonom?

Gandalfar ::

noraguta ::

ja ampak v osnovi ne deluje. iphone ima pohabljen BT. in to je ena stvar katero povsem povprečen uporabnik uporablja.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

barakus ::

Sorodnik ima iphone ze 1 leto in se vedno preklinja, ker je nokia xpress music znala posiljat slike prek BT, iphone pa ne. Aja pa tudi neke blazne težave ima s kopiranjem slik iz PCja na iphone, da bi jih tam gledal. In potem ga povprašam, če je že katero od teh težav rešil in reče da ne, da se je sprijaznil, da pač teh stvari ne uporablja več, važno da ima iphone :D

Gandalfar, enkrat sva probala dva razlicna free appa in stvar ni delala (vsaj z mojim SGS1 ne).

Gandalfar ::

Rec mu da naj da fotke al v:
- icloud
- dropbox

noraguta ::

moj tv ne ve za icloud ne za dropbox. naj kupim še iTv? blah kaj sploh vlečete tisto zastarelo iKarkoli v temo o top modelih telefonov? za omejence dobra zadeva tehnološko pa preživeto.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Gandalfar ::

Saj si ti zadevo zvlekel noter ;)

BigWhale ::

noraguta je izjavil:

ja ampak v osnovi ne deluje. iphone ima pohabljen BT. in to je ena stvar katero povsem povprečen uporabnik uporablja.

Iphone se je uspel povezat s tremi BT sistemi v treh razlicnih avtomobilih, in z dvema non-apple BT slusalkama.

Moja mama me se nikoli ni vprasala kako bi z BT poslala kak file nekomu.

Da ne omenjam tega, da je posiljanje podatkov preko BTja drugim uporabnikom precej bebavo. Najprej mors it vklopit BT, potem mora un k sprejema vklopit BT, pol moras poslat, pol mora un potrdit to, da hoce sprejet file, ... Pol po moznosti se geslo zahteva al en al drugi.

Ce bi bil BT tako pomemben, potem ne bi bilo toliko iphone uporabnikov.

Se najbolj je pa trapasto to, da mora open source zealot razlagati ljudem, da z iPhonom ni nic tako zelo terminalno narobe. :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

noraguta ::



Da ne omenjam tega, da je posiljanje podatkov preko BTja drugim uporabnikom precej bebavo. Najprej mors it vklopit BT, potem mora un k sprejema vklopit BT, pol moras poslat, pol mora un potrdit to, da hoce sprejet file, ... Pol po moznosti se geslo zahteva al en al drugi.
zato ma pa nexus nfc, na iphone pa še bt ne dela kot se spodob.(ko sta devica enkrat uparjena ne nucaš nobene komplikacije) in povsem vredu deluje zadeva za družinske slajd showe.



Se najbolj je pa trapasto to, da mora open source zealot razlagati ljudem, da z iPhonom ni nic tako zelo terminalno narobe. :>

če si ti trapast me pa niti najmanj ne moti. dost apple userjev je. ma macosx je res bolš od linuxa.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Mavrik ::

BigWhale: Kdo je ta mitični "navaden uporabnik" ki ga vsi tako veselo z riti vlačite? Ker očitno ma vedno nove lastnosti ko si morate zmisliti podporo za svoje trosenje neumnosti.
The truth is rarely pure and never simple.

Limit-sky ::

Jaz.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Gandalfar ::

Isti o katerem noraguta govori.

Mavrik ::

Limit-sky je izjavil:

Jaz.


No super. Zdaj si pa vbij v glavo da se za enega osebka ne splača delati telefon in nehajte spemati forum z butastimi argumenti osnovanimi na strawmanih.
The truth is rarely pure and never simple.

Mipe ::

Samo malo. Je preveč pričakovati, da bom lahko slike s svojega telefona gledal na računalniku, ne da bi se zajebaval s kablovjem itd.?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Limit-sky ::

Lahko ti marsikaj razložim o uporabi, če želiš. Da se ne boš delal bedaka iz sebe še neprej...
Mipe, zakaj bi se s kablovjem ukvarjal? Aja, fandroidi rabijo kabel???
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Gandalfar ::

Mipe: obstaja neke 20 nacinov kako iz iOS naprave spravis fotke na racunalnik. Med drugim iTunes wifi sync (ki je sicer nezanesljiv, ampak to je tudi BT), lahko si jih preko BT-ja posljes na racunalnik ali pa kar vklopis iCloud, lahko v Dropboxu kliknes upload, etc. etc.

Ampak .. to seveda vse ni dovolj dobro, ker ..?

noraguta ::

Mipe je izjavil:

Samo malo. Je preveč pričakovati, da bom lahko slike s svojega telefona gledal na računalniku, ne da bi se zajebaval s kablovjem itd.?

sej naložiš u ablak :~). sam moj tv ne podpira ablaka. pa če kdo pride na obisk in bi pokazu fotke. je precej lažje pokazat fotke na tv. kot pa kopirat prek ablaka na nmt.
seveda je pa najlažje to počet z nexusom. moja stara mama položi nexusa na nmt, potem pa pred televizorjem maha(kinectu) in nam kaže kako je bilo na tajskem. preprosto in učinkovito za normalnega uporabnika.

Gandalfar je izjavil:

Mipe: obstaja neke 20 nacinov kako iz iOS naprave spravis fotke na racunalnik. Med drugim iTunes wifi sync (ki je sicer nezanesljiv, ampak to je tudi BT), lahko si jih preko BT-ja posljes na racunalnik ali pa kar vklopis iCloud, lahko v Dropboxu kliknes upload, etc. etc.

Ampak .. to seveda vse ni dovolj dobro, ker ..?

ker si jaz na svojem tv nimam kaj pomagat stistim itunes žrotom. in ker nevem zakaj bi šel okrog rit v žep. če je rešitev povsem preprosta.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

para! ::

Mipe je izjavil:

Samo malo. Je preveč pričakovati, da bom lahko slike s svojega telefona gledal na računalniku, ne da bi se zajebaval s kablovjem itd.?

Js k slikam z iPhoneom mam preko photostreama fotke na Macbooku še preden pridem do njega. Vi bi pa bluetooth uporablal. Jah, za opice pač ni ta moderna tehnologija.
Death before dishonor!

M-XXXX ::

para! je izjavil:

Mipe je izjavil:

Samo malo. Je preveč pričakovati, da bom lahko slike s svojega telefona gledal na računalniku, ne da bi se zajebaval s kablovjem itd.?

Js k slikam z iPhoneom mam preko photostreama fotke na Macbooku še preden pridem do njega. Vi bi pa bluetooth uporablal. Jah, za opice pač ni ta moderna tehnologija.

Haha, posebno tam kjer ni wifija naprimer...

Gandalfar ::

> ker si jaz na svojem tv nimam kaj pomagat stistim itunes žrotom. in ker nevem zakaj bi šel okrog rit v žep. če je rešitev povsem preprosta.

A iz fotica pa prek s-video kabla to pocnes?

noraguta ::

ne prek bt-ja. pa je že star televizor http://www.amazon.co.uk/42LG7000-Televi...
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

para! ::

M-XXXX je izjavil:

para! je izjavil:

Mipe je izjavil:

Samo malo. Je preveč pričakovati, da bom lahko slike s svojega telefona gledal na računalniku, ne da bi se zajebaval s kablovjem itd.?

Js k slikam z iPhoneom mam preko photostreama fotke na Macbooku še preden pridem do njega. Vi bi pa bluetooth uporablal. Jah, za opice pač ni ta moderna tehnologija.

Haha, posebno tam kjer ni wifija naprimer...

Kjer ni wifija je pa mobilno omrežje, pa mi iPhone nardi wifi, da je lahko tud prenosnik online. Veš, samo stiskači se tresete, ko zmanjka wifija in podatki niso več zastonj. Ostali imamo zakupljene podatkovne pakete.
Death before dishonor!

M-XXXX ::

Kjer ni wifija je pa mobilno omrežje, pa mi iPhone nardi wifi, da je lahko tud prenosnik online. Veš, samo stiskači se tresete, ko zmanjka wifija in podatki niso več zastonj. Ostali imamo zakupljene podatkovne pakete.

Odlično, pridi to naredit v mojo zidanco kjer je nažalost podatkovna povezava samo EDGE in čakaj kako dolgo ti bo prenašalo fotko v oblak ter kasneje na laptop? Jst jo imam v tem času že 100x preko bluetootha prenešeno. In kaj mi v tem primeru pomaga zakupljen internetni paket? Nič...

noraguta ::

Kjer ni wifija je pa mobilno omrežje, pa mi iPhone nardi wifi, da je lahko tud prenosnik online. Veš, samo stiskači se tresete, ko zmanjka wifija in podatki niso več zastonj. Ostali imamo zakupljene podatkovne pakete.
čudovito prenašat datoteke prek internetnega servisa že povezani napravi. nije žvaka za seljaka.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

francek1 ::

BigWhale je izjavil:

francek1 je izjavil:

Čisto nakladanje...pri ajfonih pri čisto vseh modelih nekaj ni funkcioniralo; od SMS ov pri enki do zemljevidov na petki, vmes pa katastrofe pri signalu oz. anteni itd...trenutno za Samsungom oz. Androidom zaostajajo tako, da moraš bit res trčen, da tega ne priznaš...da ne govorim o zaprtosti...


Ze kako leto uporabljam oboje, iPhone in Androida. Androida v bistvu ze vec kot dve leti. Poznam tudi ljudi, ki uporabljajo in eno in drugo. Za common userja je iphone povsem dovolj in nihce nicesar ne pogresa. Ja, v iOS6 so tezave z zemljevidi, z baterijo in se kaksna malenkost bi se nasla. Po drugi strani pa tudi Android ni brez tezav.

Trditi, da je katera platforma bistveno boljsa od druge je cisto brezvezno nabijanje v tri dni.

Zaprtost pa povprecnega uporabnika ne moti ampak mu v vecini primerov koristi, zaprtosti sploh ne opazi.

....dokler ne začneš z eno najbolj osnovno operacijo; prenos mp3 na telefon, recimo...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

BigWhale ::

Mavrik je izjavil:

BigWhale: Kdo je ta mitični "navaden uporabnik" ki ga vsi tako veselo z riti vlačite? Ker očitno ma vedno nove lastnosti ko si morate zmisliti podporo za svoje trosenje neumnosti.


To je un tam ----> .

Sam mal delc stoji, pa se ga ne vidi dobr.

Lej, kdorkoli pride sem in rece "Android je X-krat boljsi od iPhone-a" ali pa "iPhone je Y-krat boljsi od Androida" je cist navaden troll. Obe platformi sta povsem uporabni in dovolj za vsakdanjo uporabo. Sem dovolj dolgo casa uporabljal oboje.

francek1 je izjavil:


....dokler ne začneš z eno najbolj osnovno operacijo; prenos mp3 na telefon, recimo...


Ja, tak user si instalira itunes, tko kot mu pise v navodilih od telefona in si nalozi vse svoje mp3 datoteke na telefon. A tega se ne da pocet al kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

francek1 ::

BigWhale je izjavil:

noraguta je izjavil:

ja ampak v osnovi ne deluje. iphone ima pohabljen BT. in to je ena stvar katero povsem povprečen uporabnik uporablja.

Iphone se je uspel povezat s tremi BT sistemi v treh razlicnih avtomobilih, in z dvema non-apple BT slusalkama.

Moja mama me se nikoli ni vprasala kako bi z BT poslala kak file nekomu.

Da ne omenjam tega, da je posiljanje podatkov preko BTja drugim uporabnikom precej bebavo. Najprej mors it vklopit BT, potem mora un k sprejema vklopit BT, pol moras poslat, pol mora un potrdit to, da hoce sprejet file, ... Pol po moznosti se geslo zahteva al en al drugi.

Ce bi bil BT tako pomemben, potem ne bi bilo toliko iphone uporabnikov.

Se najbolj je pa trapasto to, da mora open source zealot razlagati ljudem, da z iPhonom ni nic tako zelo terminalno narobe. :>

Pošiljanje fotk z BT je preživeto, se strinjam. Na SGS 3 pač samo položiš dva telefona skupaj in rešeno....:))

BigWhale je izjavil:

Mavrik je izjavil:

BigWhale: Kdo je ta mitični "navaden uporabnik" ki ga vsi tako veselo z riti vlačite? Ker očitno ma vedno nove lastnosti ko si morate zmisliti podporo za svoje trosenje neumnosti.


To je un tam ----> .

Sam mal delc stoji, pa se ga ne vidi dobr.

Lej, kdorkoli pride sem in rece "Android je X-krat boljsi od iPhone-a" ali pa "iPhone je Y-krat boljsi od Androida" je cist navaden troll. Obe platformi sta povsem uporabni in dovolj za vsakdanjo uporabo. Sem dovolj dolgo casa uporabljal oboje.

francek1 je izjavil:


....dokler ne začneš z eno najbolj osnovno operacijo; prenos mp3 na telefon, recimo...


Ja, tak user si instalira itunes, tko kot mu pise v navodilih od telefona in si nalozi vse svoje mp3 datoteke na telefon. A tega se ne da pocet al kaj?

Kot ponavadi, za vsako normalno početje, kjer drugi uporabljamo brezžične prenose z mapami, moraš pri jabki seveda naložit neko iSranje od softvera..jebeš telefon, kjer moraš navodila prebirat za njegovo uporabo.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

M-XXXX ::

Pošiljanje fotk z BT je preživeto, se strinjam. Na SGS 3 pač samo položiš dva telefona skupaj in rešeno....

To podpira vsak android telefon, recimo naložiš tole pa je: https://play.google.com/store/apps/deta.....

Zelo cool zadeva se strinjam, vendar ista situacija kot sem že primer dal zgoraj: ko pa nimaš wifija/dobrega mobilnega omrežja pa narediš :/? Bluetooth, kabl^^

noraguta ::

Lej, kdorkoli pride sem in rece "Android je X-krat boljsi od iPhone-a" ali pa "iPhone je Y-krat boljsi od Androida" je cist navaden troll. Obe platformi sta povsem uporabni in dovolj za vsakdanjo uporabo. Sem dovolj dolgo casa uporabljal oboje.
navaden troll si ti. sem onoje videl v praksi in vem kaj in kako omogočata. eno preko posiljene zaprte infrastrukture s kopico pomanljivosti, drugo pa kar vse dela. razen občasnih šlamparij.
ampak apple userji nam prodajate file sinhronizacijo na server kot zadnji krik mode in inovacije. niti ne preberete kar vm folk tupi. ker ste pretupi.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

BigWhale ::

Jaz v bistvu nisem Apple user, kot tudi nisem Android user. Uporabljam pa oboje. Hecn, a ne? Skoda, ker med besnim tipkanjem odgovorov sploh ne beres kaj ti ljudje napisejo.

Ti si nekaj videl v praksi jaz sem pa oboje uporabljal v praksi. Dalj casa kot nekaj minut, dalj casa kot pol leta.

noraguta ::

ne bluzi sinhronizacija obstaja na obeh platformah. cel kup pa na i ne obstaja, se ne da. nexus4 samo letvico postavlja še precej više. in v praksi ne uporabljaš ne nfc ne powerpada.(ampak ti si očiten edin ekspert kateri ima dostop do obeh naprav).

če pa ti v praksi ne uporabljaš , ne nucaš, je pa to tvoja stvar.

upraksi zmer nek apple fan prikriči z kakim featurjem katerega nihče ne pogreša a je nujen in neobhoden. retina je bila sol zemlje pol leta nazaj. danes imamo pa ipada mini, z obupno resolucijo. ampak iBeboti nam vedo vedno povedat kako optimalna je njihova naprava.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

PNG ::

No, no, sedaj pa ste šli malo predaleč. iNaprave SO zaprte - se spomnim ko sem imel ipoda (žal na področju MP3 predvajalnikov res ni konkurence in sem na svojo veliko žalost moral kupiti karkoli od tega podjetja) sem moral imeti itunes inštaliran da sem lahko prenesel gor glasbo. S tem da itunes je takrat (ali pa še zdaj?) delal RESNIČNO obupno na windowsih. Za zjokat.

Potem sem si spisal neko skriptico, ki je preko WMP znala prenašati glasbo (nikakor pa ni šlo ipoda mountat).

To je ena izmed stvari. Potem pa so tu ringtoni pa odsotnost copy/paste ko so ga že vsi ostali telefoni zdavnaj imeli blabla. No, važno da so napredni uporabniki dobili novo iteracijo PET (5!) ikonic na vrstico sedaj.

Mavrik ::

Zakaj že se vi tu pogovarjate o iPhoneu v temi o Nexus 4? Mrš!
The truth is rarely pure and never simple.

MrStein ::

To še ni nič. Poglej, kako se own ringtone za budilko na Androidu nastavi.

Upoštevaj tudi, da je video s poletja 2009, torej iz časa android 1.x nekje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Jst ::

A mislite, da se bo kje pri nas dalo kupiti štirico po ceni, ki jo je določil Google? Imam feeling, da bodo v ponudbi Mobitela/Simobila/... za 600EUR+.

Čeprav me tako srbi Lumia 920 zaradi fotoaparata, ampak kaj ko meni WP7 UI ne potegne. WP8 pa ni kaj drugačen.

Težka odločitev, ravno ko mi je telefon padel že stotič in nazadnje mi je počilo steklo (ampak vse dela).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

dejanslo ::

Iz FB by mobitel.si
"Mobitela Nexus 4 skoraj zagotovo ne bomo ponujali. Če ga bomo, bomo to objavili tudi tu :)"
There`s More Than One Way To Do It
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WSJ: Nexus 9 prihaja kmalu

Oddelek: Novice / Android
216881 (4663) FlyingBee
»

Novosti z Applove predstavitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5629786 (25735) PrimozR
»

Predstavljena trojica novih Nexusov

Oddelek: Novice / Android
3313325 (10791) PrimozR
»

Googlova prireditev začasno odpovedana, malha novosti poka po šivih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7116760 (12790) PrimozR

Več podobnih tem