» »

HP gonilniki

HP gonilniki

uraeus ::

Imam plato HP DC 7600 compatible mini tover,točneje:375376-001 in velik problem.Do sedaj sem namreč imel wireless,torej brezžično omrežno kartico,kjer sem ko sem jo kupil dobil seveda originalen gonilnik(cd).Sedaj pa sem napeljal kabel in že je tu problem.Imam namreč XP Pro ki pa potrebuje gonilnik za eternet.Povlekel sem že vse gonilnike iz HP-jeve spletne strani,in naknadno še šest različnih driver packov solution vsakega čez tri giga,našel vse od video do audio gonilnika pa mislim da tam nekje 30 ethernet-ov a niti eden ne ustreza.Na HP-jevi strani pa tudi nisem mogel najti niti točnih specifikacij oz. naziva originalnega gonilnika da bi vsaj vedel kaj na točno iščem.Zraven tega sem pa še velik laik.Če ima kdo takšno plato ali jo pozna ali kako drugače ve kakšen gonilnik rabim in kje naj ga najdem,mi naj prosim sporoči.Že vnaprej se zahvaljujem za odgovore.
  • spremenilo: uraeus ()

5er--> ::

Povej Vid in Pid naprave za katero rabiš gonilnike.

uraeus ::

Ne vem kaj je Vid in Pid,a kot sem že napisal bi rabil driver za hp plato in Xp os.Z tem detektorjem pa še ne vem kako si bom pomagal ker mi namreč prav internet manjka.

uraeus ::

Aja sedaj vem kaj je Vid in Pid a nisem doma.Bom videl če bo to delovalo brez povezave,samo če mi identificira da bi mogoče lahko potem z drugim kompom dol potegnil na ključek.Hvala za video.

5er--> ::

Ne rabiš tistega detektorja (je le edini video, ki sem ga našel, kjer se vidi kje sta vid in pid).

uraeus ::

Ja kako pa potem naprej,ker tam ni nobenih starih gonilnikov kako naj potem najdem?Sorri a res sem laik.Kakšen postopek priporočaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: uraeus ()

5er--> ::

Najdeš vid in pid, ju vpišeš v google in gonilniki so (skoraj) na dlani.

uraeus ::

Ok bomba.Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne zazna grafične kartice v prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
141350 (1161) SkRjO
»

Arduino - Java komunikacija

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
151498 (759) FX6300B
»

težava z usb ključkom

Oddelek: Pomoč in nasveti
121096 (933) primož5544
»

driverji za "other PCI Bridge device" in "SM BUS controller

Oddelek: Operacijski sistemi
71069 (971) petrus
»

računalnik ne prepozna Garmina

Oddelek: Pomoč in nasveti
142002 (1817) skrat_mitja

Več podobnih tem