» »

Free Remote support program za podjetja

Free Remote support program za podjetja

bsslo ::

Zdravo,

mi lahko naštejete/predlagate free programe za nudenje pomoči, kot je TeamViewer? Mora biti free tudi za podjetja oz. za komercialno uporabo. Zaželjeno je, da deluje podobno kot Team Viewer, ISL, ipd. - torej z vmesnim strežnikom/proxyjem.

Hvala.

#000000 ::

Skor se lahko slikaš za ribiško :) če je free je al nikakvo, ali pa za linux, one klik varijanta kot TV in da deluje preko vseh požarnih zidov je vedno za plačat, probi remote desktop v windowsih ta je free.

Mezga0153 ::

bsslo ::

ChunkVNC zgleda obetajoč. Na hitro kolikor sem vrgel oko, je v tem primeru repeater tisti vmesni strežnik/proxy, ki si ga moraš postaviti sam. Ga bom bolj podrobno pogledal, do takrat pa dobrodošli tudi predlogi oz. nasveti.

blackbfm ::

hja, teamviewer recimo res deluje 100% (tu tudi leži njegova dodana vrednost), z raznimi vncji pa so lahko kakšne frke, ali nastavitve ali počasnost ali bogsigavedi kaj..ultravnc singleclick sem uporabljal nekaj časa se je obnesel vredu, potem je prišla vista in je stvar postala v momentu neuporabna-prekinjalo povezavo. Koliko je trajalo da so zrihtal ta problem nevem ker sem ga nehal uporabljat:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teamviewer (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7814074 (3284) Ales
»

Alternativa TeamView-erju ali zamenjava IDja (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
9218509 (14665) MrStein
»

Remote Desktop

Oddelek: Omrežja in internet
202983 (2380) Yacksy
»

Microsoft Office za Mac 26. oktobra

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
348816 (7764) dejanslo
»

Remote dostop?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71115 (999) Decko100

Več podobnih tem