» »

Galaxy Tab 2 10.1 vs G. Note 10.1

Galaxy Tab 2 10.1 vs G. Note 10.1

todman74 ::

Na Mobitelu imam možnost vzet Tab za 1€, ali pa Note ZA 60€,pa me zanima, če slednji upraviči ta denar za nekoga, ki pravzaprav niti ne ve, kaj konkretnega bi s tablico počel (jaz npr.)

poiuz ::

Razlika med tab in note 10.1 je več kot očitna.

2jedrni vs 4jedrni procesor
2x1ghz vs 4x1.4ghz
1gb ram vs 2gb ram
ekran bolši
funkcija slika v sliki
zvok bolši
funkcija razdeliti na 2 ekrana
s pen pisalo
...
...
...

odgovor se ponuja sam ;)

todman74 ::

Vem, da je "na papirju" Note boljši, kaj pa v praksi? Kakšna je dejansko razlika? Nisem imel namena kupit tablice, ampak ker imam že nekaj let internet neomejeno pri Mobitelu in ker v teh naših rovtah praktično ni boljše alternative, bi bil verjetno nor če ne bi nekaj vzel.

No, sem malo preledal ponudbo na pa vidim, da imajo še iPada za 90€....načeloma nisem ljubitelj iNaprav, ampak prodati se verjetno vse da.

todman74 ::

Me j**e pisanje po 7 palčnem netbooku, "namiznik" mi je crknu.

Če se komu ljubi pogledat pri Mobitelu, katere tablice vse ponujajo....

M-XXXX ::

Obvezno Note 10.1 tudi če bi bil 150€ dražji... Galaxy tab je generacijo stara tablica, Note pa najnovejša!

PacificBlue ::

Galaxy tab sem imel v sluzbi in mi je bila cist neuporabna zadeva..se posebej pri pregledovanju specifikacij v acrobat readerju, kjer si mogel imet sreco da si lahko prestavljal drsnik gor in dol..vse se je zatikalo, ekran je bil neodziven kot mrtvi konj. Tako da o galaxy tabu sploh ne razmisljaj.

spyker123 ::

Jaz sem tudi v dilemi, ker bi si rad nabavil malo boljšo tablico, odločam pa se med samsungom Note 10.1 in Apple Ipad 4th gen..oba sta mi super, pogledal kar nekaj youtube review-ov, pa še vedno ne vem..zaenkrat je v prednosti ipad zaradi dolge avtonomije baterije in dobrega zaslona, po drugi strani pa je velik minus to, da ima zaklenjen sistem in odsotnost USB vhoda itd..

M-XXXX ::

Premisli še o Asus Tf201/tf300/Tf700. Odlični zasloni, baterija z dockom prešiša Ipada po levi in desni, pa še preskoči ga, dober hardware, lepi (subjektivno),...

todman74 ::

Sem vzel Nota...sicer nevem kako Tab dela, ampak tale zadeva je dejansko uporabna za tablico.Sicer nisem se nic aplikacij nalagal, ampak tisto kar je gor nalozeno dela v nulo. Brskanje po internetu je skoraj ekvivalent tistemu na mojem namizniku(22 palcen ekran+ mis). Za 60€ zame vsekakor dober nakup.

Sem bil skoraj preprican, da bom tole prodal naprej, sedaj pa slabo kaze...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša Android tablica?

Oddelek: Kaj kupiti
115340 (4744) lemperor
»

Samsung Galaxy Tab 2 ali Ipad2

Oddelek: Kaj kupiti
247691 (7265) M-XXXX
»

Samsung Galaxy Note 10.1 še ta mesec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5921644 (18835) nekikr

Več podobnih tem