» »

Zakonopljo.si - zbiranje podpisov za predlog zakona

Zakonopljo.si - zbiranje podpisov za predlog zakona

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 16
»»

cerpin-taxt ::

Nočem odpirati debate o smiselnosti legalizacije marihuane. Tole bo zanimalo predvsem tiste, ki problematiko že poznajo (in se zavedajo da je treba nekaj naredit).

Mogoče ste slišali, da je društvo umetnikov Pavilijon prejšni mesec v državni zbor vložilo predlog 4ih zakonov, med katerim je eden tudi "zakon o konoplji" ki rastlino dekriminalizira in legalizira.

Da se zakon pošlje v obravnavo potrebujejo 5000 overjenih podpisov do 11. novembra. Trenutno so jih zbrali okoli 1000, časa pa ni več veliko (12 dni).

Zato sva s prijateljem na hitro naredila tole spletno stran zakonopljo.si, s katero želima pospešit zbiranje podpisov.

V kolikor se strinjate s pobudo, bi vas prosil, da stran lajkate in razširite besedo med svojimi prijatelji, ki bi jih tematika lahko zanimala. Še bolj pomembno pa je, da obrazec dejansko sprintate, poštemplate na občini in pošljete na naslov društva oziroma ga podpišete s spletnim certifikatom.

Zdej je priložnost da naredite nekaj koristnega za državo.

KoMar- ::

Citiram:
ker je
povsem jasno, da konoplja ne
sodi na seznam strupenih, temveč
na seznam zdravilnih rastlin.


A mentalna počasnost rednih uporabnikov ter nezmožnost upravljanja z motornimi vozili tudi spadata pod zdravilne učinke?

Ker bi tako naredili ogromen korak
v boju proti nezakoniti trgovini z drogami
in na ta način občutno razbremenili policijo ter ji
omogočili, da se posveti bolj objektivnim problemom.

S tem se pa strinjam. Sploh v Ameriki pretiravajo. Ampak droga je vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Looooooka ::

Jst bi podpisu...ampak ne zaradi "zdravilnih" lastnosti.
To je ponavadi argument zadetkov.
Iz konoplje se da delat od prtov do posod...oz razgradljive plastike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

izbrisiracun ::

Kaj pa za industrijsko konopljo se kaj zanimate? Trenutno rabiš dovoljenje, da jo sploh lahko seješ. Sicer sem za uporabo v medicinske namene, kajenja kar tako za lepši dan pa bi svojim bližnjim močno odsvetoval.

cerpin-taxt ::

Tudi rešitev problematike z industrijsko konopljo je vključena v predlog zakona.

http://zakon.zakonopljo.si/

freesty ::

Jaz bi bil kvecjemu za zato, da se poveca bancni proracun. Legalizirat pa obdavcit ;)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Mipe ::

Najprej je treba prepovedati alkohol, ker je dokazano škodljiv.

Keyser Soze ::

Kaj sem jaz to zadnjič na Discoveryju al nekem drugem kanalu videl - nek ameriški podjetniški reality. Možnost uživanja marihuane brez nadležnega THCja. Skratka, vsi zdravilni učinki enaki tisti "tazadeti".

A kdo ve za kakšno zadevo gre v tem primeru?
OM, F, G!

Keyser Soze ::

Mipe je izjavil:

Najprej je treba prepovedati alkohol, ker je dokazano škodljiv.

A to ti resno, al tako na podlagi ljudskega izročila?

Saj govoriva o zmerni uporabi ane? Ni se treba glih nalivat, da uživaš alkohol. To veš ane?
OM, F, G!

Mipe ::

Vseeno je alkohol odgovoren za nemajhno število nesreč oziroma incidentov s smrtnimi žrtvami in gmotno škodo. Škoda, da ga ne znajo vsi zmerno uživat.

Rias Gremory ::

Se strinjam z Mipe-tom.
Da je nekdo povzročil nesrečo, ker je bil pod vplivom alkohola sem slišal že vsaj xx-krat, da pa je nekdo zaradi vpliva trave pa še ne. Ampak ne pravim, da trava ne vpliva na vožne lastnosti posameznika.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

PaX_MaN ::

Najprej fuknite pol stvari ven iz zakona.
Recimo:
1.4.2.9. ECB je ključen pri oblikovanju sinaptičnih povezav med možgansko skorjo in gangliji
1.4.2.10. Kanabinoidi so odgovorni za prenos vidnih dr
ažljajev do možganske skorje

1.4.2.11. ECB sistem je bistven za živčni in periferni sistem žlez z notranjim izločanjem, za prehranjevanje in za metabolič
no ravnovesje
1.4.2.12. ECB sistem obvladuje električno frekvenco, ki jo oddaja češarika in s tem skrb
i za normalno delovanje organizma
[...]
1.4.3.1.3. Konvencionalni antidepresivi nič bolj učinkovito ne blažijo depresije od placeba

1.4.3.1.4. Konvencionalni antidepresivi povečajo tveganja za srčni infarkt
[...]
1.4.3.8. Zdravilno uporabo konoplje spodbuja društvo levkemičnih in limfomnih bolnikov
[...]
1.4.2.11.8. Brezhiben kanabinoidni sistem varuje pred epileptičnimi možganskimi deformacijami

Pa recimo:
1.4.3.3.2. Konoplja uravnava motnje centralnega živčnega sistema

Dr. Diego Centonze iz Univerzitetne nevrološk
e klinike v Rimu je v raziskavi leta 2007 ugotovil, da konoplja uravnava motnje centralnega
živčnega sistema, kot sta multipla skleroza ter amiotrifična lateralna skleroza.
https://docs.google.com/viewer?a=v&q=ca... http://www.cingulate.ibms.sinica.edu.tw...

U resnici v linkanem članku - prvi link, drugi ne dela - to ne piše - "cannabis" se pojavi samo dvakrat, pa v resnici zmeraj govore o (endo)kanabionidih, ki so seveda umetni; oh, pa THC je tut umeten.
Pa razne študije na miših tut ven zabrište.
Čem rečt, ven zabrište stuff ki nima zveze z marihuano, omejite se sam na študije kjer je direkt uporabljena marihuana in še to sam tiste, ki so se delale na ljudeh.

Matek ::

Sem zadevo že pred par tedni podpisal, ampak itak je povsem iluzorna. Problem je, da s tem zadeva samo pride do DZ-ja, kjer oni gladko zavrnejo vse skupaj in to je to. Isto je bilo recimo z Zakonom o osebni asistenci letos, pa je še dosti manj sporen od teh štirih, ki jih je vložilo društvo Paviljon. In (so I've heard) tudi bolje spisan.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

MaterVola ::

Keyser Soze je izjavil:

Kaj sem jaz to zadnjič na Discoveryju al nekem drugem kanalu videl - nek ameriški podjetniški reality. Možnost uživanja marihuane brez nadležnega THCja. Skratka, vsi zdravilni učinki enaki tisti "tazadeti".

A kdo ve za kakšno zadevo gre v tem primeru?


Sem gledal tudi jaz. Sezona je imela deset cca. deset delov. Zanimiv vpogled v svet gojiteljev marihuane v zdravstvene namene.

Evo, NG. http://www.ct.com/news/advocates/mariju...

Proti koncu je bilo omenjeno, da so uspeli ločiti sestavine z zdravilnim učinkom od psihoaktivnih. To naj bi bila prihodnost te branže.

s1m0n ::

Tako je bilo pri nas kakšne 2-3 mesece nazaj.
In se še bo verjetno ponovilo!
 Slikca

Slikca


Bilo je pa tega čez 50.000km^2 :)

Industrijska je zelo uporabna, kar tudi sam podpiram, da se bolj uporablja!

Phantomeye ::

Keyser Soze je izjavil:

Mipe je izjavil:

Najprej je treba prepovedati alkohol, ker je dokazano škodljiv.

A to ti resno, al tako na podlagi ljudskega izročila?

Saj govoriva o zmerni uporabi ane? Ni se treba glih nalivat, da uživaš alkohol. To veš ane?



Takisto uživanje trave ne pomeni, da si nonstop zadet.

shadowfax ::

Ne kadim, sem pa za legalizacijo. Sploh, če lahko nekdo na ta račun dobi službo, država pobere davek, nadzorovana bo kvaliteta proizvoda. Ne vem kdo bi imel od tega škodo. Nekateri imajo še večjo veselje poseči po nečem samo zato, ker je nelegalno.

Relanium ::

Nisem junkie ampak sem ZA, da se vsaj policija ne bo hvalila kok so enmu mulotu zasegli cele 3 sadike tega, namest da bi se posvetili pravemu kriminalu.

Pa občasno, 1X na 2 meseca seveda paše tak mal za foro.

Vikking ::

s1m0n je izjavil:

Tako je bilo pri nas kakšne 2-3 mesece nazaj.
In se še bo verjetno ponovilo!
 Slikca

Slikca


Bilo je pa tega čez 50.000km^2 :)

Industrijska je zelo uporabna, kar tudi sam podpiram, da se bolj uporablja!


Tudi za. Sploh za za degradirana območja (onesnažena) in območja kjer je slaba kvaliteta tal. Da se uporabit celotno rastlino. Tudi sem za, kjer je namen izključno za uporabo v medicini.

Proti pa sem, za uporabo v "rekreativne" namene.

izbrisiracun ::

Zakaj ne predlagate najprej samo industrijske konoplje in registrirano rabo indijske v medicinske namene, bi zbrali dosti več podpisov. Korak za korakom.

Sam recimo ne bom podpisal tako dolgih črev, kot je tole, ker je gotovo nekaj kar ne podpiram in ne bom sedaj premleval vsega. Tudi ne maram, da se meče vse v isti koš z industrijsko, ker je to korak nazaj.

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

s1m0n je izjavil:

Tako je bilo pri nas kakšne 2-3 mesece nazaj.
In se še bo verjetno ponovilo!
 Slikca

Slikca


Bilo je pa tega čez 50.000km^2 :)

Industrijska je zelo uporabna, kar tudi sam podpiram, da se bolj uporablja!


torej, za dve Slovenije in pol
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zheegec ::

In zakaj bi legalizirali konopljo? Je še en izmed odličnih virov zaslužka za organiziran kriminal in se ga zato ne sme legalizirati. Še alkohol in cigarete prepovedati pa bo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Rias Gremory ::

Pa ti sploh veš kaj se zgodi ko se xy stvar legalizira? Pomoje ne.
Zgodi se to, da se jo OBDAVČI ampak ljudje to začnejo kupovati (pač če bi prišlo do tega, da bi se prodajalo v lekarnah) ker je legalizirano in črni trg se ZMANJŠA kar pomeni, da je več nadzora nad kvaliteto xy substance in tako tudi manj možnosti, da so v xy substancah čudne oz. zdravju nevarne primesi (s tem ne mislim, da droge pa niso več nevarne, ampak to, da se lahko v raznih tabletkah ala MDMA oz. bolje poznan kot X znajde tudi kakšen sladkor, moka tudi cianid baje. Pač kar pride izdelovalcem pod roke).

Lp
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

win64 ::

@ALIEn3001: Tvoj argument ne drži vode. Poglej si kaj se je zgodilo, ko so prepovedali alkohol v ZDA. Namig: Al Capone
Ljudje bodo še zmeraj najdli način, kako priti do teh izdelkov, le da bo služil nekdo drug.

francek1 ::

Sem za absolutno legalizacijo. Če je ne legalizirajo, pa naj država prepove alkohol in cigarete. A to pa ne bi? Zakaj že?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Relanium ::

Zato ker je preveč truda v karkoli se poglabljat in spreminjat ter poleg tega še trošit denar.
Itak je zdaj bolj aktualna kriza, davki in bančništvo.

judoka ::

freesty je izjavil:

Jaz bi bil kvecjemu za zato, da se poveca bancni proracun. Legalizirat pa obdavcit ;)



^^^^

Slovenija je z svojo majhnostjo in nepomembnostjo kot naročena za kaj takega. Dvomim pa, da je ob vsej kvazi morali to možno.

Ne glede na to kakšen odnos ima človek do konoplje, dejstvo je da je manj škodljiva od alkohola in v končni fazi tudi od tobaka.

Good Guy ::

Zapret vse drogeraše!!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Relanium ()

Brane22 ::

In zakaj bi legalizirali konopljo? Je še en izmed odličnih virov zaslužka za organiziran kriminal in se ga zato ne sme legalizirati. Še alkohol in cigarete prepovedati pa bo.


Če priznavamo zakonitosti trga, o katerih uradno tako radi ser*jemo, potem ji bo z legalizacijo _drastično_ upadla cena in s tem tudi privlačnost za organiziran kriminal. Zanj bo po tem ene toliko privlačna kot izdelava in prodaja štumfov na črno.

Sedaj pri marihuani plačuješ dejanjsko samo rizik, ki ga mora nositi preprodajalec zaradi pregona države.

Ko ta rizik izgine, ti kriminalci ne bodo imeli česa zaračunati.

Rias Gremory ::

@Good Guy
Definiraj besedo drogeraš. :)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

judoka ::

Zheegec je izjavil:

In zakaj bi legalizirali konopljo? Je še en izmed odličnih virov zaslužka za organiziran kriminal in se ga zato ne sme legalizirati. Še alkohol in cigarete prepovedati pa bo.



Maš zgodovinski primer prohibicije.

Kaj se je zgodilo, ko so alkohol prepovedali?

V končni fazi se bo človek drogiral. Z alkoholom, tobakom, cukrom, ....
Prohibicija prinese organiziran kriminal, ker ne "prečrta" potrebe po prepovedani stvari. To storiš z vzgojo.

Matija82 ::

Keyser Soze je izjavil:

Kaj sem jaz to zadnjič na Discoveryju al nekem drugem kanalu videl - nek ameriški podjetniški reality. Možnost uživanja marihuane brez nadležnega THCja. Skratka, vsi zdravilni učinki enaki tisti "tazadeti".

A kdo ve za kakšno zadevo gre v tem primeru?


Čisto vsi osebki, ki si jih videl v tisti seriji so kadili travo, ki vsebuje THC. "Medicinska konoplja" je zgolj konoplja. So preference v razmerja kanoboidov toda to je odvisno od sorte (ne legalnega statusa) in še vedno je prisoten THC.

Rias Gremory je izjavil:

ampak to, da se lahko v raznih tabletkah ala MDMA oz. bolje poznan kot X znajde tudi kakšen sladkor, moka tudi cianid baje. Pač kar pride izdelovalcem pod roke).


No ja, ne bi šel tako daleč (glede cianida). Vsaj brez linkov ne. Bi pa opozoril na dejstvo, da je izdelovanje drog posel in mrtev in pohabljene stranke niso dobre za posel. Lahko pa osamljeni norci naredijo marsikaj (Ted Kaczynski).

cerpin-taxt, supet ! Kapo dol za samoiniciativo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matija82 ()

PaX_MaN ::

francek1 je izjavil:

Sem za absolutno legalizacijo. Če je ne legalizirajo, pa naj država prepove alkohol in cigarete. A to pa ne bi? Zakaj že?

Mednarodne pogodbe.

Rias Gremory ::

Matija82 je izjavil:

Keyser Soze je izjavil:

Kaj sem jaz to zadnjič na Discoveryju al nekem drugem kanalu videl - nek ameriški podjetniški reality. Možnost uživanja marihuane brez nadležnega THCja. Skratka, vsi zdravilni učinki enaki tisti "tazadeti".

A kdo ve za kakšno zadevo gre v tem primeru?


Čisto vsi osebki, ki si jih videl v tisti seriji so kadili travo, ki vsebuje THC. "Medicinska konoplja" je zgolj konoplja. So preference v razmerja kanoboidov toda to je odvisno od sorte (ne legalnega statusa) in še vedno je prisoten THC.

Rias Gremory je izjavil:

ampak to, da se lahko v raznih tabletkah ala MDMA oz. bolje poznan kot X znajde tudi kakšen sladkor, moka tudi cianid baje. Pač kar pride izdelovalcem pod roke).


No ja, ne bi šel tako daleč (glede cianida). Vsaj brez linkov ne. Bi pa opozoril na dejstvo, da je izdelovanje drog posel in mrtev in pohabljene stranke niso dobre za posel. Lahko pa osamljeni norci naredijo marsikaj (Ted Kaczynski).

cerpin-taxt, supet ! Kapo dol za samoiniciativo.


MDMA has received a bad reputation for being cut with chemicals that are devastating to the human body including rat poison. Although this may happen, recent surveys of seized Ecstasy pills indicate that purity levels are generally high, and that adulterants are rare.


Ampak seveda ne pravim, da ja pa cianid in podobni strupi pri 90% tabletah. Problem nastane če in ko fašeš slabo kvaliteto ("dodatki", ki sem jih omenil) in potem droga pristane na slabem glasu (ponavljam: ne pravim, da je so MDMA in podobne stvari zdrave, razen seveda za marihuano se najdejo študije kako je (ne)zdrava) kar je pa že tako ali tako.

edit: Še ena povezava: MDMA @ Wikipedia

Zdaj pa ne bom več off-topic.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

just this:
Because the drug war is actually insane, not just seemingly insane. Alcohol abuse kills 75,000 people a year. Legal prescription drugs kill 100,000 people a year. Marijuana kills zero. The statistics for violent crime and accidental death follow the same pattern.

Read more: http://www.esquire.com/the-side/best-mo...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Matija82 ::

PaX_MaN je izjavil:

francek1 je izjavil:

Sem za absolutno legalizacijo. Če je ne legalizirajo, pa naj država prepove alkohol in cigarete. A to pa ne bi? Zakaj že?

Mednarodne pogodbe.


Mednarodne pogodbe nam onemogočajo prepoved alkohola in tobaka ali ?

Rias, se vse strinjam da je čistost vprašljia, zmotila me je omemba cianida, ker kakor vem tega niso našli v nobeni tabletki dosedaj.

shubell ::

Lepo legazirati ter fajn obdavčiti pa bo. Bo še vedno ceneje kot od dilerčkov, nadzor bo, delovna mesta bodo nova ter pobrani davki bodo od tega.

The Player ::

Za kaj za vraga, šele sedaj ko gre proti koncu začnete s promocijo zbiranja podpisov? Jaz sem slišal za to zbiranje podpisov, ko mi je to omenil prijatelj, ampak ker nisem nikjer našel dodatnih informacij o zbiranju glasov se nisem zganil.

upam, da boste drugič se stvari prej lotil ne pa šele proti koncu.

Vseeno pa pohvale, upam, da se bo kej premaknl :)

Zheegec ::

win64 je izjavil:

@ALIEn3001: Tvoj argument ne drži vode. Poglej si kaj se je zgodilo, ko so prepovedali alkohol v ZDA. Namig: Al Capone
Ljudje bodo še zmeraj najdli način, kako priti do teh izdelkov, le da bo služil nekdo drug.

Vidim, da ne razumete sarkazma... Ja, konoplje se ne bo legaliziralo, ker je odličen vir zaslužka za mafijo - torej kolege od politikov, ki so trenutno na oblasti in so bili na oblasti...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

m0LN4r ::

V predlog naj napišejo, da ima samo država pravico prodajat/trgovat marihvano in da ima samo država pravico določati cene marihiuiuane in njenih izdelkov. Pa bo hitreje šla legalizacija.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

.:joco:. ::

Škoda res, ker se med valid argumente za legalizacijo marihuane zasvinja z raznimi "zdravi raka" ipd.
Pa škoda ker tale predlagani zakon ni čisto nič podoben zakonu.
:|
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Zheegec ::

Škoda res, ker se med valid argumente za legalizacijo marihuane zasvinja z raznimi "zdravi raka" ipd.

A ni dovolj že "manj škodljivo od alkohola" ? :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

.:joco:. ::

Zame je dovolj že "it's my fucking business".
Samo pravim, da s slabimi in lažnimi argumenti delajo škodo.
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Phantomeye ::

.:joco:. je izjavil:

Zame je dovolj že "it's my fucking business".
Samo pravim, da s slabimi in lažnimi argumenti delajo škodo.


Meni gre to tudi na živce. A je težko branit travo z argumenti kot so 'manj škodljiva razvada od alkohola, uživalci niso nasilni, tako kot se dogaja pri alkoholu, itd', ne pa 'da zdravi x število bolezni', ker itak vsak debil ve, da nihče od teh ljudi ne kadi trave zato, ker zdravi raka. V tem pomenu folk želi, da se legalizira za druge ljudi, hkrati bi sami izrabljali to možnost.

Ce bi pa nekdo rekel, da se bo legaliziralo samo za ljudi, ki imajo RES te težave, bi se pa kadilci spet bunili.

in ja, sem za legalizacijo.

Cervantes ::

Nič ne bo.

"War on drugs" je čisto prevelik bussiness. V USA (n še kje) od tega živi vsaj toliko kriminalcev kot policajev.

In kaj bodo (oboji) delali, ko bojo enkrat out of job?

Banking?:)):))

Mipe ::

Ledvice.

vorantz ::

sej bo še dovol nevarnejših momilj, pa naj te preganjajo :P

m0LN4r ::

Ja alkohol povzroča škodo na eni strani, pa profit na drugi strani.
Legalizacija trave bi povrzočila padec konzumiranja alkohola in stem tudi padec profita iz alkohola in škoda zaradi alkohola.

Recimo v gostilni se napijejo razbijejo šipo, profit ma steklar, gostilna s prodajo (ker ma zavarovanje za steklo) in država z davkom :D

Razbiješ avto? Jej bo treba kupt novega. Prodaja avtov v sloveniji šepa. Prideš na sodišče zarad alkohola? Sodišče kasira v vsakem primeru.

Alkohol je preveč dober biznis, trava bi mu zmanjšala profitabilnost.

Žal
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

izbrisiracun ::

Škoda res, ker se med valid argumente za legalizacijo marihuane zasvinja z raznimi "zdravi raka" ipd.
Pa škoda ker tale predlagani zakon ni čisto nič podoben zakonu.
:|


Se tudi jaz strinjam, gre za en velik overkill s temi argumenti, kot neka top shop reklama.

Res ne vem zakaj se ne legalizira bolj "po kosih" industrijska/medicinska/športna raba.... dobivam vtis, da zato, ker bi vsi hobi kadilci takoj radi lažji dostop, do svoje razvade in je vse drug zgolj diverzija. Sicer podpiram legalizacijo, ker mislim, da je tako zadevo lažje kontrolirat in ob normalni vzgoji otrok, ne bo zaradi tega nič več zadetkov.

Če bom kje videl kakšen predlog zakona, ki bo urejal zgolj rabo industrijske konoplje in konopljo za medicinske namene ga bom podrobno pogledal in po vsej verjetnosti podpisal.

Zgodovina sprememb…

Rias Gremory ::

Pol pa ne vem če bodo legaliziral. Niti ne zmanjšali preprodaje.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.
««
«
1 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kanabis/konoplja/marihuana (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21429644 (24680) Uizi
»

Legalizacija marihuane 2016 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
904144296 (57119) gushto
»

Sistem medicinske konoplje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7013852 (8001) Spajky
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21741890 (30159) jype
»

Zastrupitev z THCjem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31676821 (68059) Okapi

Več podobnih tem