» »

U+niversity sranje

U+niversity sranje

Phantomeye ::

Okej, fora je naslednja. Zadnjic sem se naivno prijavil na to sranje, ko so okoli hodile neke hostese... pač v upanju, da si kot reven študent priborim kakšno škatlico čikov. Pac itak, sem si rekel, da se bom takoj doma opt-outal.

Skratka na stvar sem pozabil, dokler danes nisem dobil njihovega maila (ja vem, lahko bi nastavil filter in bi šlo direkt v smeče, ampak dober, zanalašč ne). Neka reklama za njihov žur. Spodaj, kjer se pri teh newsletterjih ponavadi odjaviš piše samo to:

To elektronsko sporočilo vsebuje zaupne informacije, ki so namenjene samo in izključno naslovniku. Vsebina tega elektronskega sporočila ne sme biti kopirana, distribuirana ali posredovana tretjim osebam. V primeru, da ste prejeli to elektronsko sporočilo pomotoma naprošamo, da o tem obvestite pošiljatelja ter jo izbrišete s svojega sistema. Obveščamo vas tudi, da so za učinkovito hrambo zapisov, ki bi lahko bili v povezavi z zakonskimi postopki, vsa elektronska sporočila poslana avtorju tega elektronskega sporočila prepisana in shranjena v zavarovanem skladišču.


Okej, ne bo šlo. Zato sem poskusil po-googlat to zadevo. NIČ (mogoče zaradi operatorja +). Na facebook tudi nič (čeprav mi je omenjala nek App).
Mail prihaja iz domene mpgplus.si, ki ne vodi nikamor (sklepam, da je to pac mailing domena od www.mpg.si

Zdaj pa, a ni po zakonu, da imam pravico opt-outa, ceprav sem jim dal osebne podatke in pa, da morajo biti pogoji uporabe kje na voljo?

What should I do?

overlord_tm ::

Za zacetek posli mail da bi se odjavil. Ce ne smirglajo poslji mail IP-RS njih pa na CC.

Fave ::

http://www.bizi.si/MPG-PLUS-D-O-O/ - to je verjetno ta firma.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Phantomeye ::

Poslal sem jim mail, da zelim, da izbrišejo moje osebne podatke ter moj mail z newsletterja. Zdaj pa čakam, na jutri. Me zanima kak bo njihov reply.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Debata,ali je preposlati email kaznivo

Oddelek: Loža
203123 (1660) OldSkul
»

Google na zahtevo Goldman Sachsa izbrisal spročilo v e-poštnem predalu svojega uporab

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
227816 (5734) Matija82
»

Email Server

Oddelek: Pomoč in nasveti
181601 (917) bluefish
»

Ne kličite nazaj scammerjev po mobitelu - email

Oddelek: Loža
3210316 (9408) Lion29
»

Policija prestreza e-maile aktivistov!

Oddelek: Loža
72156 (1929) poweroff

Več podobnih tem