» »

Iščem žele za lase ki je trd kot beton

Iščem žele za lase ki je trd kot beton

Janac ::

Kupil danes tole:



Pa ima gor napisano 7, pa mi po 2h deluje kot da sploh nisem imel nikoli želeja gor, da ne govorim da mi lasje kar dol popadajo. Prej imel:



pa mi drži veliko bolj(6) kot tista 7-ka...

Mi lahko torej svetujete eno konkretno zadevo?

Isotropic ::

brezveze imo
drugace se pa takemu rece vosek

PINki ::

Ko sem še uporabljal gel mi je got2b držal kot kamen res. Rumena embalaža, v mullerju.

shinko ::

ne kupuj v trgovini ampak povprašaj pri frizerih in kupi profi robo

Janac ::

OT: A mislite da v mullerju vračajo denar če jim prinesem gele? Vzel sem jih 3 pa 2 sta še neodprta. Itak če piše gor 7 je to čisto očitno zavajanje kupcev.

bluefish ::

Jao, vse je odvisno od tipa las.

Isotropic ::

mah ponucaj te tri do konca pa je

papasmrk ::

Če vsi povprek šparajo pa še ti ddej...torej pobrij si glavo, ne rabiš dajat za frizerja niti za gel. Koneckoncev še šampona boš manj porabil.
Jaz že 6 let živim brez frizerjev in gela :D

V-i-p ::

Syoss v Mullerju, pa ti bo garantirano držalo vse pokonci =). Ampak ne gel, tudi vosek ni, zelena takšna škatlica...

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

black ice ::

papasmrk je izjavil:

Če vsi povprek šparajo pa še ti ddej...torej pobrij si glavo, ne rabiš dajat za frizerja niti za gel. Koneckoncev še šampona boš manj porabil.
Jaz že 6 let živim brez frizerjev in gela :D

True that. Ni boljšega.

Looooooka ::

http://www.saveonhaircare.com/shop/lisa...
ne vem kje se prodaja(narocil pri frizerki)
Pelje scat vse kar je bilo omenjeno v tej temi(probal/mam vse doma).
Zadeva je tok trda, da je dejansko rajs ne uporabljam :P ... sem rajs na zgoraj omenjenemu got2b rumene barve. je malce bolj userfriendly :)
in BAJE da zna prezivet tud vodo(da si ko prides ven lahko frizuro popravis pa spet prime)...ampak nisem testiral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Robi :P ::

js sm meu kako leto nazaj za ekstremno zlepljeno irokezo z dolgimi lasmi tafta 7 in je odlično držal ( res je da sm za eno irokezo punco skor četrt tube :D) Zdej ko mam normalno irokezo ne zlepljeno pa s kratkimi lasmi pa mam tut tafta 7 in ga dam le toliko kot je frnikola velika ( malo kroglico ) in razmažem pa drži celo noč in cel dan potem pa samo z vodo popravim in spt drži še en dan pol je itaq treba nanovo :D

JesusChrist ::

vau, giki prišli do stopnje, ko so začeli "nekaj dajati nase ne sam vase" :))
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

freesty ::

Janac tale taft, ko si nalimal v prvi post ima "moč" 12 ne 7. Jaz sem do sedaj tudi tega 7 uporabljal pa bom zdaj kupil tega 12, da probam. Taksne mat rdece barve je.. Ko 7ka je glossy rdece.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Tarzan ::

Purpen - poliuretanska pena. Ni ravno kot beton, je pa blizu. :D

Relanium ::

Ne kapiram tega s purpeno ampak če pa uporabiš cyanoakrilat boš zagotovo dosegel željen rezultat.

Drgač pa js prisegam na Niveo, mislim da je 7-ka najmočnejša trenutno, vglavnem ko ga nanašaš skoraj dobiš občutek, kot da si lase lepiš.

z3ro ::

 Keune

Keune


Tole najdi v kakšnem frizerskem salonu. Pri moji frizerki stane 12€, je pa daleč najboljši gel (vbistvu pasta) kar sem kdaj probal.

Aston_11 ::

Probaj tega:

 Pena

Pena

Keyser Soze ::

Si kdaj probal lak za lase? Taft petka (ostalo je bilo po večini šodr). Če daš to gor, maš pa res take lase, da se lahko kdo še poškoduje, če te lopne po glavi.
OM, F, G!

hurikhan ::

Ah ja... mladiči :D

Najboljš kar sem do sedaj sprobal je CLAY (glina) od l'oreal-a.

http://www.amazon.co.uk/A-Head-LOreal-t...

Zelo močna zadeva pa še mat efekt je, tako da se ti lasje ne svetijo (ni za čefurje). ;)

Dobi se pa pri frizerjih (10 EUR +).

Janac ::

freesty je izjavil:

Janac tale taft, ko si nalimal v prvi post ima "moč" 12 ne 6. Jaz sem do sedaj tudi tega 7 uporabljal pa bom zdaj kupil tega 12, da probam. Taksne mat rdece barve je.. Ko 7ka je glossy rdece.


Pa ma res 12, nevem od kje mi 6... No sej ta mi pogojno ustreza, sam bi še vseeno malo močnejšega...

A lahko še poveste cene v Mullerju, ker grem danes zamenjat.

urosz ::

zakaj pa bi rad mel lase trde kot beton? ni dovolj, da je žele/vosek dovolj močan da utrdi frizuro, pa je to to?

Janac ::

če ni dovolj trd potem sčasoma vse skup pade?

Kaboom ::

Schwarzkopf Got2B Glue je vredu, z njim sem zacel in je precej mocen.

Naslednji korak je pa Schwarzkopf Osis Rock Hard, ki je salonska verzija prvega. Se bolj mocen in bolj trpezen... Vsake tri dni je cist dovolj na novo naredit, vmes malo z vodo popravis... Tudi bazen prezivita oba.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Keyser Soze ::

Tri dni?

Da si jaz glave ne umijem tri dni crknem IMO. Ni ga čez frišno bučo zvečer, preden greš spat.
OM, F, G!

Janac ::

Jaz si glavo umivam vsak dan

Mesar ::

Cement uporabi...
Your turn to burn!

Kaboom ::

Vsi različni vsi različni.

Ze anatomsko nismo enaki, torej so navade tudi drugacne. Po športanju si naprimer vedno umijem tudi lase... Vsakodnevno umivanje pa je na nek nacin pretiravanje in unicevanje naravne zascite koze in las.

Our bathing and hair washing routines are based on a strange system of depleting the skin and hair of their natural oils by lathering up with soap and shampoo and then replenishing them with moisturizers and conditioners. We carry out this (usually) daily ritual for a couple of reasons: By Western standards...


Link: http://health.howstuffworks.com/skin-ca... (+ Next page)
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

korenje3 ::

ko sem bil otrok kot je janac, sem se želeja izogibal, zato ker mi je povzročal lomljenje las. zato sem se zatekel k uporabi voska.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

bdoxx ::

@janac probaj od afrodite črnega v šparu ga dobiš za 4€
http://www.google.si/imgres?q=afrodita+...

blue ::

Janac ::

Pričeske v stilu ježkastih bodic nikakor niso privlačne.

Je to res?

genesiss ::

da

Janac ::

Prosim za argumente?

scubby ::

http://www.schwarzkopf.si/sksi/si/home/...


"Kratke lase najlažje oblikujemo z gelom, ki pričesko naredi obstojno. Pri tem morate paziti tudi na pravilno količino. Pričeske v stilu ježkastih bodic nikakor niso privlačne"

Janac ::

Ja no vem.

Zanima me predvsem zakaj.

IcEk` ::

Sprašuješ stvari ki so čist subjektivne. Enim paše eno, drugim drugo. Pacaj si lase tak, da se bos ti najboljse pocuto, kaj te boli kaj si drugi folk misli? Kaksni punci bos pa ze vsec, na jezeka al pa kak drugače..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IcEk` ()

Unknown_001 ::

Uporabi cement :D

Pol pa bo beton taprav, sam brez peska :)) (lahko probaš mivko nasut).

Villain ::

scubby je izjavil:

http://www.schwarzkopf.si/sksi/si/home/...


"Kratke lase najlažje oblikujemo z gelom, ki pričesko naredi obstojno. Pri tem morate paziti tudi na pravilno količino. Pričeske v stilu ježkastih bodic nikakor niso privlačne"


Kaj se mi splača uporabit, če imam nekoliko daljše lase? Recimo nekaj takega

bozicek ::

Bilo je receno ze v mnogo takih temah
Za "beton" varjanto se uporablja lak....jop lak
primer, se spomnis tistih punk frizur, metrske spice in podobno...to ti noben vosek, glue ne bo drzal...ampak samo lak

Kako jaz naredim...zjutraj naspricam lak na lase, da so malce mokri od laka, se skustras da nastane neka oblika in nato se enkrat cez da drzi

seveda pa za to ne uporabljas tistega rjavega laka ki ga ima mami, kateri samo disi, ampak kaj bolj mocnega...recimo Taft crni petka
Darila letos samo za poredne

Janac ::

Mogoče lahko daš sliko?

bozicek ::

aja ta frizura ki si jo dal....oblikovana z gelom in nato spricana na polno z lakom da je obstojna

sliko mene...bolj da ne, ker na slikah sem kot smrtni greh
Darila letos samo za poredne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bozicek ()

Janac ::

sliko te konzerve da vidim prosim.

bozicek ::

[img]http://shrani.si/f/23/119/4rY5uCZx/1655...

samo mi ni vsec...je pa edina k se kulturno drzim na njej...pa tud ni standart glih moja frizura...malce prevec mokra in polizana
Darila letos samo za poredne

Janac ::

sam slika pa nedela lih najbolš :D

bozicek ::



faking telefon
Darila letos samo za poredne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oblikovanje moške frizure

Oddelek: Loža
312795 (1928) Tilen
»

najmočnejši gel za lase

Oddelek: Loža
101810 (1180) Domobrancek
»

Urejanje frizure (brez želeja)?

Oddelek: Loža
274971 (3399) Steinkauz

Doma narejen gel za lase [Ultra super duper strong]

Oddelek: Loža
3210552 (6510) LjubimPeezde
»

Pripomočki za lase

Oddelek: Loža
214113 (2451) Saladin

Več podobnih tem