» »

samsung galaxy ¨ problem nujno

samsung galaxy ¨ problem nujno

merko ::

Pozdravljeni. Prosil, bi koga, za pomoč pri problemu. Kupil sem rabljen samsung, preko oglasnika.Telefon lepo ohranjen, dela, le nobene sim kartice ne zazna. Kje je problem??? Hvala

SaXsIm ::

Pokvarjen je. Najbrž je bil zato naprodaj.
SaXsIm

#000000 ::

Ali je pokvarjen, ali pa zaklenjen od strani operaterja, kar se zgodi če prijaviš krajo ali izgubo. Če si vtaknil vanj svojo naročniško kartico in je aparat blokiran, pričakuj klic, kjer ti bodo razložili da imaš ta in ta aparat in da ga prinesi k njim ali na policijo.

Če pa je pokvarjen si sicer ob denar, ampak si se izognil velikim nevšečnostim, vsekakor pa si skopiraj ali shrani oglas ter kontakt prodajalca, ker ga znaš rabiti. Srečno

btree ::

lahko tudi, da si kartice rinil narobe noter, ker mislim, da se da na SGS1 kartico narobe vstavit.

merko ::

Ne, sej kartica gre not samo na en način tko, da ne, to odpade. Če ga nesem na en servis, mi lahko ugotovijo napako?

lampa ::

Ali pa je zaflešan. Sam sem mojega zaflešal z romom ki mi je izbrisal IMEI številko. Ni prepoznal nobene sim kartice ,sem mislil da je uničen. Sem ga flešnil na stock rom in sedaj dela. Probaj še to nimaš kaj izgubiti.

lp
lampa

merko ::

zaflešan??? na kakšen način ? sem laik kar se telefonu tiče in ne razumem kaj si hotu povedat, lahko malo razložiš?

lampa ::

Mogoče je prodajalec hotel na telefon naložiti neoriginalen rom,pa se mu je zalomilo. Na mojem samsungu je bil gingerbread zdaj sem ga nadgradil na jellybean.:vmes se mi je zgodilo da ni prepoznal sim kartice in je imei številka izginila. Nisem se mogel povezati z nobenim omrežjem.Vrnitev na original rom je pomagala in zdaj telefon spet dela.

lp
lampa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zafrkniti tistega,ki ti je ukradel mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8027386 (9299) nergac
»

Kakšna je šansa, da dobim svoj telefon nazaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8328075 (11479) Mare2
»

Pisanje IMEI številke v mobilnik

Oddelek: Mobilne tehnologije
61855 (1669) blackbfm
»

Ukraden telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4115779 (14147) Mcsin
»

Kako izslediti računalnik na internetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5712576 (6537) bluefish

Več podobnih tem