» »

BIOS od prenosnika

BIOS od prenosnika

ThomasSGS ::

Mene zanima kako na prenosniku bootaš iz USB-ja ker na začetku se nič ne odpre če klikam F8 ker mi je zdaj nekaj windows unilčilo in neznam is USB-ja bootat ?
Mi lahko kdo pomaga pri tem ?

Assass1n ::

Pri meni je bios f10 če se ne motim. Google: how to enter bios "tvoj prenosnik" . Potem pa pod boot order nastavi vrstni red. Pa usb more bit bootable (wintousb program)
Lp
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

ThomasSGS ::

Ampak ni tako da ti more na začetku neki kazat da klikneš F10 ampak meni direktno windows 7 prižge ! Čim prižgem raunalnik se že nalaga windows 7 gor !

Zgodovina sprememb…

Yacked2 ::

Za vstop v BIOS je na prenosnikih DELL nastavljeno na F1. Če pa želiš samo bootati iz USB/CD pa F12, nato iz seznama izbereš napravo. Restartiraj računalik in toliko časa pritiskaj ustrezno tipko da se ti pojavijo BIOSi.

ThomasSGS ::

Ali to je pri vseh prenosnih računalnik da na začetku ne pokaže kaj moraš klikniti za v BIOS ?

Pozor: Moj prenosnik nima CD pogona !

Yacked2 ::

Amm...odvisno od samih nastavitev BIOSov. V google vpiši "How to enter BIOS /model računalika/". Če nima CD pogona potem ostane samo še Bootable USB. Priporočam program UNETbootin

binez ::

ThomasSGS je izjavil:

Ampak ni tako da ti more na začetku neki kazat da klikneš F10 ampak meni direktno windows 7 prižge ! Čim prižgem raunalnik se že nalaga windows 7 gor !

Potem maš pa res neverjetno srečo, da maš tako hiter boot. Tega nima vsak.
A nisi ti že pred kratkim nekaj trolal v tej temi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BIOS - boot menu ne zaznata USB ključa

Oddelek: Pomoč in nasveti
331532 (1098) MrStein
»

Instalacija Windows 10 USB (Boot USB)

Oddelek: Pomoč in nasveti
61254 (972) Riff
»

Ne gre namestiti Windowsa + ne zažene trenutnega (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514254 (3420) MasterKiD
»

no bootable device

Oddelek: Operacijski sistemi
182102 (1824) mstoji1
»

Laptop brez OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
253673 (2980) ricola78

Več podobnih tem