» »

Težave: win 7 in CS6

Težave: win 7 in CS6

RED_line ::

Pozdravljeni

Imam 2 neljubi težavi z računalnikom. Prva je ta, da ko mi windowsi zmrznejo in reštartam računalnik, ta ne pride do windovsov. Po ne vem kakšni logiki se mi SSD disk skrije in ga ne zazna. Posledično ne pride v win in mi utripa samo ena črtica v kotu ekarana. Ko računalnik ugasnem in še 1x prižgem, SSD disk ni na prvem mestu za zaznavanje win in rabi malo več časa da se zažene. Po tem deluje vse normalno. Zakaj se mi to dogaja?

Druga težava pa je fotošop 6. Imel sem ištaliranega originalnega trial verzijo. Ko je ta potekla sem želel inštalirat shekano. Ta program mi inštalira in tudi če ga shekam mi zmeraj teži da je moja trial verzija potekla in da moram kupit program. Je kakšna varianta da se tega rešim? saj izgleda, kot da se me je kje zapomnil in zmeraj zahteva da kupim program.

Hvala za pomoč

lp

solatko ::

Zadeve rešene z nakupom legalnih verzij ali uporabo alternativnega programja.
Delo krepa človeka

RED_line ::

windovsi so original. za fotošop pa ne mislim daja 5k€ da si uredim 3 slike

bluefish ::

No, s prvim vprašanjem ni problema, glede drugega pa beri forumska pravila. In ja, za tiste tri slike letno je odprtokodni GIMP več kot dovolj.

amigo_no1 ::

Imam 2 neljubi težavi z računalnikom. Prva je ta, da ko mi windowsi zmrznejo in reštartam računalnik, ta ne pride do windovsov. Po ne vem kakšni logiki se mi SSD disk skrije in ga ne zazna. Posledično ne pride v win in mi utripa samo ena črtica v kotu ekarana. Ko računalnik ugasnem in še 1x prižgem, SSD disk ni na prvem mestu za zaznavanje win in rabi malo več časa da se zažene. Po tem deluje vse normalno. Zakaj se mi to dogaja?

Katera MB in SSD ? Ahci ali ide ? Na katerem portu je priklopljen ssd ?

Druga težava pa je fotošop 6. Imel sem ištaliranega originalnega trial verzijo. Ko je ta potekla sem želel inštalirat shekano. Ta program mi inštalira in tudi če ga shekam mi zmeraj teži da je moja trial verzija potekla in da moram kupit program. Je kakšna varianta da se tega rešim? saj izgleda, kot da se me je kje zapomnil in zmeraj zahteva da kupim program.

Uninstall ni izbrisal vse svinjarije, ki jo namestil na sistem.

RED_line ::

disk je SSD. ahci ali ide ne vem, kam je priklopljen več kot to da je priklopljen ti ne znam povedat :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows backup in restore - prosim za pomoč

Oddelek: Operacijski sistemi
202111 (973) BorutK-73
»

bingo@opensource......

Oddelek: Pomoč in nasveti
7744 (531) grizl
»

antivirusni trial

Oddelek: Pomoč in nasveti
151696 (1565) Seljak
»

Pomoč/ zunanji SSD

Oddelek: Pomoč in nasveti
242360 (1487) simongrega
»

Boj proti piratstvu

Oddelek: Problemi človeštva
291789 (1351) Tomay

Več podobnih tem