» »

Mladi in nadobudni snemalci in montažerji. Mnenje o nas

Mladi in nadobudni snemalci in montažerji. Mnenje o nas

brutalfit ::

Smo skupina nadobudnih mladeničev, ki je pred kratkim ustanovila mlado filmsko društvo across, to pa zato ker smo se odločili zaiti v profesionalne vode video produkcije, oziroma snemanja in montaže.

Želimo si prodreti na slovensko sceno in kot mladi tudi uspeti in si rečti, da smo v mladih letih le nekaj naredili... Mogoče bo to naša prihodnost, ves ta svet kamer in montaže, vsaj tako si sedaj želimo. Mogoče pa tudi ne, ampak le upamo da nam uspe.

Tu pa je naša fb skupina http://www.facebook.com/#!/groups/130038377137592/

Naše dosedanje reference: snemanje predstavitvenih videov osnovnih in srednjih šol, video o android aplikaciji (v prihodu!), poroke, videospoti (v produkciji) in še veliko ostalih manjših kot večjih naših projektov.

Admine, pa prosim to ni marketing, želimo si le da bi zvedeli kaj več o nas ali pa bi nas kdo priporočil prijateljem ipd.. Na dan z vprašanji in delite nas med druge ;)

BigWhale ::

Ce bi nalimal kaksne reference, da bi si jih lahko pogledali ... Ne bi bilo slabo. :)

brutalfit ::

No pa dajmo:

Sicer en prvih in večjih projektov lahko bi rekli preizkusni projekt, ki smo ga snovali nekaj časa, kot plod naše mlade domišljije ampak smo se ob njem veliko naučili :)

Eden najstarejših večjih projektov, kjer smo se prav tako veliko učili :

Počasi se je začelo tole obdobje snemanja za ledino ipd.

V montaži so trenutno videospot (ki izide verjetno oktobra) in predstavitveni film SLOVENSKE android aplikacije (izid neznan), predstavitev trgovine v btcju (izid neznan).

Vmesni projekti, ki so seveda ogromno boljši in neprimerno bolj profesionalni niso na youtube kanalih, ker so se vrteli večinoma, tam kjer je stranka hotela. Naša če bi lahko tako rekli "profesionalnost" se bo kazala v projektih, ki bodo izšli in so v montaži (prej omenjeni projekti). Sicer so pa na naši fb strani slike, in utrinki s snemanj, pa tudi kakšen video se najde :)

utrinki s snemanja videospota: http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.3256861679315.107240.1800302167&type=1

utrinki s snemanja za slovensko android aplikacijo: http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=4255159551254&set=o.130038377137592&type=1&theater

utrinki s snemanja za btc trgovino: http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=4179542900885&set=o.130038377137592&type=1&theater
http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=4144032413145&set=o.130038377137592&type=1&theater

in še in še na naši fb skupini :)

Zgodovina sprememb…

brutalfit ::

Še en utrinek: http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=4172209437553&set=o.130038377137592&type=1&theater

Našli pa smo še en naš projekt na kanalu vimeo. Naš lanskoletni projekt,kjer smo si želeli prikazati zgodbo o vojaku. Spremlja ga klasična filmska glasba,z vložkom branega besedila našega slovenskega pisatelja, več si pa oglejte pa na: http://vimeo.com/25409958 Projekt je nastal z hitro zamislijo in uresničitvijo, včasih smo malo preveč hiteli :)

Nove zamisli, projekti,in upam da vaši komentarji ter reference nas čakajo in vabijo MLADO filmsko društvo across :)

Zgodovina sprememb…

brutalfit ::

Mogoče kakšna mnenja, kritike?

Veseli bomo da nam kdo, ki se vrti v tem svetu, pridobi kakšno referenco oziroma nas priporoči.

Vse člane SLO-TECHA pozdravlja mlado filmsko društvo across!

tpleko ::

to spada bolj pod umetnost. kle niso ravno umetniki, so bolj naravoslovci.

brutalfit ::

tpleko, ne razumem sicer tvojega namena.

Drugače pa končno izšla naša reklama za SLOVENSKO ANDROID APLIKACIJO- LOCUS4U- pitna voda na območjih kjer smo. Ogledate si jo lahko na

Kenpachi ::

Pravi, da bi moral to postat pot 7 umetnosti, ne pa v rubriko Loža.
Zaraki Kenpachi.

SaXsIm ::

Ni mi všeč narratorka.
SaXsIm

brutalfit ::

Tema je bila skopirana tudi v 7 umetnosti :).

SaXsIm narratorko smo dobili katero smo pac dobili, glede na ceno najema, izbiro med drugimi narratorkami. Kriterije, smo morali zaradi nujnosti posnete reklame hitro izbrati. Vendar, smo se prav odločili, ker je narratorka po našem mnenju opravila odlično in kakovostno delo, prav tako dobivamo veliko pozitivnih "feedbackov" s strani drugih.

Hvala za kritike, ki so dobrodošle.

OrkAA ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrkAA ()

brutalfit ::

Strinjamo se... ZELO dober glas ima.

Mi pa smo se odločili na podlagi prejšnega posta :)

msjr ::

Tkole na hitro bom malo pokritiziral, prav zato ker sem tudi sam ene sto let nazaj delal identične napake:

- na splošno imate probleme s soundom, nekje fercera, nekje je prepotihem
- trailer za bazo20 ne pove nič o filmu, grafika je preveč udarna za statične kadre
- pazite pri kostumografiji, ker je recimo mama pri "Vrnem se" čisti fail
- velikokrat predolgi kadri
- dobro preštudirajte scenarij, ne se lotevat na prvo roko, vadite scene pred snemanjem
- pri gimnaziji ledina vam boom uletava v kader, izogibajte se mikrofonom v roki - odločite ali naj bo filmček ali pa tv reportaža
- reklama za android je že v osnovi fail. Komu je filmček namenjen? Končni uporabnik ga ne bo nikoli pogledal do konca, za investitorje bi bil boljši čisto navaden power point (bi zgledal bol profi)
- igralci naj bodo malo manj afektirani, niso v gledališču
- lokacije so ponekod fail, ne moreš snemat bavarca in napisat Zenica. Je par boljših lokacij v Ljubljani.

Predvsem pa - ne hitet, res ne hitet in ne bit zadovoljni kar s prvo zadevo. To vodi v delo na lokalni televiziji (ali pa snemanje porok) ali pa največ v snemanje kakšne telenovele. Za film, tudi kratki, se je treba na vsakem koraku ustavit in preštudirat, zakaj to, zakaj ono, a bo to delovalo ipd.

Drugače pa pridni in vse pohvale. Pa kapo dol tistemu, ki vam daje za opremo in verjame v vas. Veliko uspehov želim še naprej.

p.s.: pa kritike od prjatlov in familje ignorirajte, njim je vedno vse super :)

brutalfit ::

Veseli smo da si je en vzel čas in lepo obsežno brez pomilovanja napisal pravo kritiko.
Sedaj pa odgovori:
Vemo sound smo popravili(stari projekti) sicer so pa vsi projekti razen reklame za aplikacijo stari več kot 1 leto z veliko napak in kot praviš preveč hitenja in zaletavanja v sam projekt. Vse reference razen videospota (stare več kot leto) so bile posnete z osnovno hd kamero, katero smo že zamenjali z DSLRjom kjer smo že posneli reklamo za aplikacijo(LOTUS4U), btc trgovino in videospot, ki sta še v prihodu.
Boom je bil zanalašč v kadru (saj veš "umetnost" pa to) :)
Ker smo v video produkciji in je investitor za reklamo tako hotel smo pač naredili video reklamo. Hvala ti za vse kritike. Sicer pa kmalu sledi videospot, kjer mislim da boste videli na kakšnem nivoju sedaj delamO ;)

Vse investicije v opremo so se pokrile iz denarja od projektov
(saj pravim ogromno projektov je posnetih in jih ni na naših kanalih ampak samo pri stranki, kjer so samo stvar predstavljali).

Lep pozdrav, ACROSS

BigWhale ::

msjr je izjavil:

- na splošno imate probleme s soundom, nekje fercera, nekje je prepotihem


?! Kaj dela zvok??? Jest sem ze star, pa ne razumem teh izrazov. :>

msjr ::

BigWhale je izjavil:

msjr je izjavil:

- na splošno imate probleme s soundom, nekje fercera, nekje je prepotihem


?! Kaj dela zvok??? Jest sem ze star, pa ne razumem teh izrazov. :>


Sej jest tud nisem mladinec, pa stare izraze uporabljam, previsok nivo je, pa hrešči.

Okapi ::

Jest sem ze star, pa ne razumem teh izrazov.
Si hotel reči, jaz sem mlad, pa ne razumem teh starih štromarskih izrazov.:))
http://de.wikipedia.org/wiki/Verzerrung...

O.

BigWhale ::

Okapi je izjavil:

Jest sem ze star, pa ne razumem teh izrazov.
Si hotel reči, jaz sem mlad, pa ne razumem teh starih štromarskih izrazov.:))
http://de.wikipedia.org/wiki/Verzerrung...

O.


Torej, lost in translation! Pravi izraz bi bil verjetno clipping. :)

andromedar ::

BigWhale je izjavil:

Okapi je izjavil:

Jest sem ze star, pa ne razumem teh izrazov.
Si hotel reči, jaz sem mlad, pa ne razumem teh starih štromarskih izrazov.:))
http://de.wikipedia.org/wiki/Verzerrung...

O.


Torej, lost in translation! Pravi izraz bi bil verjetno clipping. :)


Odvisno ali ti je bližje nemščina ali angleščina. Pri nas so feršterkeri vedno fercerali :)

Across pa...čakamo na videospot. Za koga pa ste snemali?
Eh?

Looooooka ::

Trailerji kot trailerji...v bistvu dovolj dobri, da bi clo pogledal zadevo, ki jo predstavljajo.
Kar se tice reklame je pa hmm meni osebno cisto mimo.
Ce je to reklama za koncne uporabnike bi naredil novo(tole me pac ne pritegne)...ce je video za marketing spet deluje, kot video, ki je samemu sebi namen. Za 20 vrstic teksta, ki se menja in zensko(z zelo nadleznim naglasom in glasom), ki spet spet nasteva ogromno stvari, ki jim spet ne mores slediti(ker poskusas prebrati 3000 vrstic teksta, ki se stalno menja) marketing verjetno ne rabi. Si bojo ze prebrali tekst, ki ga na sestanku verjetno dobijo. Edini plus je posnetek punce, ki pije vodo. Ce bi tiste dolgocasne tekste z res nepotrebnimi efekti(tekst z nekim 30 stopinjskim rotate efektom) zamenjali s kaksno animacijo ali pa celo isto zensko, ki se coha po glavi, ker jo zanima kvaliteta vode...bi bilo veliko bolje.
Na kratko...prvi video je zanimiv. Bi sel pogledat(pa tud ce bi bil naslov Kmet cez noc) :)
Drugemu ne zaupam, ker imena, ki letijo proti meni pac niso neke hollywoodske zvezde in bi rajsi videl vec odlomkov iz filma. Tretjega nisem pogledal.
Reklama pa kot sem rekel...me spominja na nekaj kar nas marketinski oddelek spravi skupaj zgolj zaradi formalnosti in za izdelek pac ne zelijo zaparavljati casa/denarja :)

Za zvok pa ne bom nic rekel, ker se mi sanja ne s cem ste kodiral zvok...tko da je mogoce original ok...mogoce mam pa tud jst zvocnike ze v peesdi(sumim ze nekaj casa) :)

Mogoce vam rata dobit tistga modela iz oddaje Slovenija ima talent...ki je baje dovolj dobro oponasal Don LaFontaina. Bi bil super za vase trailerje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

brutalfit ::

Videospot je zaenkrat skrivnost in presenečenje naj tako tudi ostane :)

Drugače pa reklama je bila narejena z tekstom, ki ga je zahtevala stranka, in na način njihovih želj.

Ja tistega se pa še spomnimo, bi bil dober :)

LP ACROSS.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

I: cx500 in 7870 tahiti le

Oddelek: Kaj kupiti
101202 (1089) 69charger
»

Prikaz nasprotnih dejstev: Slovenska policija nabavlja IMSI catcherje (2)

Oddelek: Novice / NWO
3420346 (16536) enadvatri
»

Prijatelji na Facebooku

Oddelek: Loža
356192 (4906) čakajoči
»

Hotmail z novimi metodami za varovanje elektronskih predalov

Oddelek: Novice / Varnost
226349 (5286) MrStein
»

Nakup kolesa

Oddelek: Šport
313296 (2517) IvoJan

Več podobnih tem