» »

raspbmc in T-2 playlista

raspbmc in T-2 playlista

virgo81 ::

Zdravo

zanima me če ima kdo izkušnje z predvajanjem T-2 kanalov na raspberypi-ju preko xbmc-ja. Poizkušal sem predvajati kanale iz m3u playliste ampak mi predvaja samo zvok. A je morda kje kaka nastaviev za codek ali kaj podobnega?

Sem popolni začetnik v xbmc-ju

Aasimar ::

Dela bp, samo MPEG-2 licenco rabiš kupiti, ker ni privzeto vključena v RaspPI pingvinu. Dobiš na RaspPi uradni strani.

virgo81 ::

Se mi je zdelo da bo kaj takega ja sem že bral o tej licenci, kupim danes ;-)

A drugače kakšne izkušnje imate dela je RaspPI dovolj stabilen za xbmc konzolo?

Včeraj sem mal matral to malo zver in mi včasih ni zaznalo usb miške in ga moram restartat ppobal sem tudi MPEG-4 filme vrtet ampak se mi je vsake toliko sesu med predvajanjem. H264 dela pa BP.

virgo81 ::

Evo potrjujem

kupil mpeg2 licenco in vrtim T-2 preko xbmc(raspbmc) in raspberry-ja zaenkrat vse stabilno.

Aasimar ::

XBMC dela super na tej igrački. Maš več distribucij, jst mam Openelec. Samo CPU navij na 850+, pa bo še vmesnik delu ok. Uporabljaj ali Confluence, ali kaj podobno enosatvnega. Aeon flux skin je pa tako tako. Rabš ga navit na 950+.

Qushaak ::

Obujam to tomo, ker me zanima ali je možno preko XBMC-ja ali VLC-ja (preferira se XBMC) tako nastaviti, da bi preko kakega programa za Android preklapljal med programi na tak način, da bi vpisal številko programa (kot na T-2 daljincu za njihov STB)?
Oz kako bi se na lahek način prestavljalo med tv programi, če je daljinec smartphone in XBMC laufa na Raspberry Pi-ju?

Druga kar me zanima pa je, da sem po nekajmesečnem premoru (in po formatu računalnika) spet hotel mal gledat TV na računalniku. Spet sem šel čez ta vodič, ampak ne dela več. VLC mi kar ponuja nek alert da naj vpišem username in password. Kaj ni več možno gledati TV-ja preko kompov?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XBMC Video plugin MMC RTV Slovenije

Oddelek: Programska oprema
134648 (2180) tomazs0
»

Raspberry Pi za HTPC

Oddelek: Kaj kupiti
486479 (5778) GTX970
»

Prodali že dva milijona Raspberry Pi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
8825734 (20631) hojnikb
»

Linksys wrt54gl - DD-WRT

Oddelek: Omrežja in internet
6859 (698) mitjau
»

HTPC WIN7 + XBMC + siolTV

Oddelek: Pomoč in nasveti
62025 (1849) Primoz78

Več podobnih tem