» »

Nba 2k13

Nba 2k13

cordoba ::

Pozdravljeni ljubitelji nba. Leto je naokoli in končno spet nova, boljša igra, ki se mi zdi letos super.Igram demo na ps3, igro pa sem prednarocil preko zavvija.
Še kdo navdusen?
  • spremenilo: cordoba ()

s51as ::

Jaz ne zadanem nič...
Sem si kupil nov plošček za tole igrat pa nič ne zadanem, nobene žoge ne ukradem, zabit ne morem pa če stralaš vame...
groza...
predolgo nisem tega igral... pol je treba pa še tolko stvari na tem ploščku obvladat, da mi sploh ne gre... pa se že kake 3 dni matram s temle...
It's just me myself and I

s51as ::

zdaj sem odigral že 60 iger na my carrer pa ni nič kaj bolje. Še vedno igram par minut na tekmo in dam cca 5 točk... nekaj delam narobe.. grem še vadit...
It's just me myself and I

primozzzz ::

Kaj pa če daš težavnost na Rookie? pol pa bi mogl skorej vse notr it.. samo to je brezveze pol igrat =)
NI PODPISA

s51as ::

Kje pa nastaviš težavnost??? 8-O
It's just me myself and I

Kurzweil ::

A to vsi na konzolah igrate?

Jaz sem občepel pri 2k11, ker mi je ugajala pa sem vmes igral 2k12 pa mi ni bla ravno všeč. Kar mene zanima je če vse isto oz. podobno kot pri 2k11 in 2k12 ali imajo spet kake uber novosti? Predvsem kar se kontrol tiče me zanima...

s51as ::

Jaz igram na PC, ne vem pa kako je blo na prejšnjih ker nisem igral. Pravijo da je od 2k12 drgače le to da je nekaj novih metov.
It's just me myself and I

Kurzweil ::

Me pa nekaj zanima, kako je z igranjem online... imam 2 originala igrali pa bi štirje nek tournament vsak z vsakim 4 tekme, da se res vidi kdo je najboljši. Pe me zanima nekaj, igra je za domačo uporabo lahko kopirana kot backup, pa me zanima ali obstaja za katerega od zadnjih treh 2k basketov možnost da se igra stvar lokalno?
Ali je možno da igramo med sabo še drugače, kot preko uradnega serverja? ker 2 originala niti slučajno nimam namena kupit ekstra, pa še to je govoroa o 2k11, dejansko bi bilo vseeno kater release samo, da so pogoji za vse enaki.
Obstaja kakšna alternativa, ali samo uradni serverji ? hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA 2K14

Oddelek: Igre
302456 (1652) Kurzweil
»

NBA 2K13 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
738816 (7472) Seljak
»

gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7520877 (18416) Sssaga
»

NBA 2K11

Oddelek: Igre
292733 (1851) deadeye1
»

NBA 2k10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558251 (5761) mrdejan13

Več podobnih tem