» »

Lenovo program za detekcijo sistema ?

Lenovo program za detekcijo sistema ?

#000000 ::

Ima lenovo kak tak program ipd. kot recimo HP ki ti preko plugina pokaže kakšen točno sistem imaš ?
Ker imam težave z gonilniko za Ideapad Y560, nevem kater sistem naj izberem pri downloadu driverjev, ker jih je morje a vsi imajo kao ločeno grafiko, a ta ima integrirano ATI in po podatkih HWinfo integrirano še intel pa zdej nimam pojma kaj je res in kaj ni, ker te programi se dostikrat motijo.

LP

Invictus ::

System Update
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

#000000 ::

Sem probal pa med posodobitvami ne vidim nobenega gonilnika za grafiko.

#000000 ::

Kokr sem ugotovil imajo ta plužna, dve grafiki, obe integrirani :) jezus

Intel HD Graphics (Ironlake) in ATI/AMD Mobility Radeon HD 5730/6570M (MADISON XT/Capilano XT)

Kej tazga pa še ne, ponavad je ena integrirana drugo pa lahko menjaš, zgleda so pri lenovu šli na zihr, ko ti ena crkne imaš še eno šanso :)

#000000 ::

Ima kdo tak laptop, kupljen pri nas ? Ker jest niti pod razno ne najdem tega model tam, oz ga najdem ampak ne vem keterega izbrat izmed 100 različnih konfiguracij istega modela ?

Rad bi posodobil bios, ampak vem akterega izbrat.

Invictus ::

Slovenski uvoznik je precej omejen pri izbiri Lenovo modelov. In niti ni pripravljeni kaj odstopit od svoje politike.

Če ti System Update ni nič našel, pol nisi snel zadnje verzije. Lenovo ima eno najboljših podpor ...

Seveda odvisno od starosti laptopa in uporabljenega OSa. Ampak sam še vedno gor najdem vse za T60, ki je skoraj upokojenec.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

#000000 ::

Ja tko je, laptopu je crknila grafika (ena od obeh) zdej jest sem to porihtal in dela, sem vzel drug disk in namestil gor win 7 32 pač samo za test če bo delalo kot treba, zadeva dela tam brez problema.

Zaplete pa se ko dam notri original disk ki ima nameščene win 7 64 in do dobrodošli dela vse kot treba (prej je mel črtast ali pikast ekran ali pa črnega) ko pa pobere gonilnika za grafiko, kateri očitno niso ok ali je cel OS že verjetno zapacan, takrat pa spet fašem črn zaslon, dočim če zaženem zadevo v varnem načinu dela normalno, ne morem pa tam odinstalirat ATI catalyst-a ker mi tega sistem ne pusti, pravi da win installer ni dosegljiv v safe modu, niti ne morem instalirat ničesar, sem probal obnovitev sistema, ampak je izklopljen, ne upam si tudi kar instalirat nov windows, čeprav ima ločeno C particijo, datoteke pa na D: brez da se posvetujem z lastnikom. Je pa še ena težava, bios je zaklenjen tako da ne morem pogledat v bios kater točno model je, lastnika sploh ne poznam, vem njegovo ima in priimek nimam pa tel. cifre, ker ga je k meni prinesel nekdo tretji, ki pa ima že cel dan nedosegljiv Gsm ;((

Tako da ne vem kaj naj, sploh pa tega modela ni na Lenovo podpori, je Y560 ampak je 100 različnih oznak vmes pa nobene niti približno podobne tej.

Je pa zgleda za druge modele in starejše podpora zelo dobra, odkar pa so menjali tale vmesnikj je pa poraz.
Edit: aja sem poskusil v safe mode zagnat system update od lenova pa tudi tam dobin nek error, da naj reinstaliram zadevo, a kako naj to nardim če ne pusti, sem probal porihtat (da mi pusti install-uninstall v safe mode) z enim od vodičev na netu pa tud ne pomaga

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Invictus ::

Naredi backup in reinštaliraj.

Tisti Windowsi ki jih da IBM so tako ali tako zapacani s cel kup sranja ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

#000000 ::

Ja najboljš bo tako, drugače lahko čakam k budala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejša varianta novega namiznega računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
757673 (5752) seminal
»

Thinkpad T500 in Win7

Oddelek: Operacijski sistemi
171510 (1170) CMpunk
»

strojna okvara?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152090 (1656) Brias
»

Lenovo IdeaPad G700, BIOS dostop

Oddelek: Pomoč in nasveti
378316 (7522) Invictus
»

Nova grafična kartica za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
204256 (3120) hojnikb

Več podobnih tem