» »

Predelava skuterja

Predelava skuterja

d4vid ::

Imam Sym Basix Jet 50 in sem že nekaj ga rihtal... Vzel sem ven tisto ploščico iz menjalnika, odprl izphuh. To pa je vse, vendar mislim ta teden kupti še drug izpuh. Zanima me, kaj naj še zrihtam, da bo šel boljše. Trenutno gre nekje 60-65, prej sem ga mal navzdol pritisnil in potem sem prišel na ravnino in je šel 70, vendar ko se zaženem v hrib, pade hitrost na 30-35. Zanima me predvsem, kaj naj storim, da gre v hrib nekje 45-50?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Janac ::

variomat mogoče?

eric_cartman ::

vrž si gor 80cc kit... in je to to.. končno boš mew okol 90 - 100 ... v ornk klanc pa ti bo zihr 50 potegnu..

konc debate..drugač pa ne vem zakaj bi metu na to sranje tok dnarja.. bolš narest izpit za 125 in si kupš neki kar ma dejansko prestave... ne pa te sesalce... al pa si uzamš runnerco 125 al pa 180 ccm...

ne kompliceri... tko al tko pa..te skutrji s temi mičkenimi koleščki so krsta na kolesih.. pa čist nč druzga.. gledaš vsaj tko da ma motor ornk gumo..mew kolega runrco 50 kubično.. jo je spedenu tko da je mew končno 110.. se je skor 2 krat ubiw.. pol jo je pa prodow..

eric_cartman ::

nč prevrnu..

ta motor pač ni narjen za take hitrosti.. rabš močnejše ogrodje.. rabš bolše gume.. rabš bolše diske (na splošno bremze)...

pač ne gre...če daš na jugota od ferarija mašino.. bo pr 200 na uro razpadu na 100 kosov...in to dobesedno... to je totaln overkill u pomenu hitrosti in moči...

T0RN4D0 ::

Zanima me predvsem, kaj naj storim, da gre v hrib nekje 45-50?

Thres no replacement for displacement. Prodaj ta jajca in si kupi en normalen motor. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

marjanmb ::

Malo si preglej forum Skuterist

BigWhale ::

Enovrsticnice, ki so off-topic bodo brisane. Hvala.

energetik ::

d4vid je izjavil:

Vzel sem ven tisto ploščico iz menjalnika, odprl izphuh.
Hvala lepa, da morite folku, ki se nahaja v bližini. Ne, ne zgledate frajerji, za večino folka ste zgolj nadloga.
En tak usran skuter povzroča toliko hrupa in smradu kot vsaj 30 bencinarjev, ki laufajo zraven.

komar88 ::

Premočno prerihtanega skuterja ti ne priporočam. Meni gre okoli 80 km/h vendar se s tako hitrostjo ne vozim. Edina res dobra stvar je, da dobro vlečee v breg. Vedi, da bo poraba ko ga prerihtaš veliko večja, meni popije tudi nad 6 l na 100 km, če gas stisnem do konca (PAZI: ne vozim ga z max hitrostjo, samo ročico za gas stisnem do konca). Pa take majhne kolice so pravi strup, z lahkoto padeš, pri večji hitrosti še veliko lažje. Če ga že prepihtaš rabiš tudi boljše zavore, na kar pa veliko ljudi pozabi. Pa še tole, že pri hitrosti 55 km/h umre 9/10 mopedistov. Pa nočem ti vzbujati slabe vesti, samo tako, v vednost.
MAN UTD <3

rokvalencic ::

torej imam eno uprasanje. Kupu sem naraku 72cc 4t kit za syma simply 50. zdej pa nevem ce bi rabu širit bloke al je uredu tako kot je da gre gor
Lp

hojnikb ::

rokvalencic je izjavil:

torej imam eno uprasanje. Kupu sem naraku 72cc 4t kit za syma simply 50. zdej pa nevem ce bi rabu širit bloke al je uredu tako kot je da gre gor
Lp

pri 72cc kitu ni treba sirit blokov...
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skuter 25 km/h (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7219634 (1489) predi
»

Motorji, skuterji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Na cesti
69483426 (4405) hojnikb
»

Skuter (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
517921 (3298) markasaso12
»

Apn6 izpuh (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9215959 (12389) oo7
»

Ugodno prevozno podjetje

Oddelek: Loža
161512 (977) radmannsdorf

Več podobnih tem