» »

Amazon, valuta in prijava

Amazon, valuta in prijava

MrStein ::

amazon.com

1.) A je mogoče nastaviti, da prikazuje cene v evrih? (razen čisto na koncu, v zadnjem koraku naročila)

2.) Vsakič, ko grem v gledati vsebino nakupovalnega vozička, ali pa svoje nastavitve, me vpraša za geslo, čeprav sem že prijavljen. Pa čeprav se potem vrnem v nakupovanje, pa spet odprem voziček, me spet vpraša za geslo. A je to vedno tak, ali gre za kako napako? Brskalnik je Firefox, na Windows 7.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mcgeek ::

MrStein je izjavil:

amazon.com

1.) A je mogoče nastaviti, da prikazuje cene v evrih? (razen čisto na koncu, v zadnjem koraku naročila)

2.) Vsakič, ko grem v gledati vsebino nakupovalnega vozička, ali pa svoje nastavitve, me vpraša za geslo, čeprav sem že prijavljen. Pa čeprav se potem vrnem v nakupovanje, pa spet odprem voziček, me spet vpraša za geslo. A je to vedno tak, ali gre za kako napako? Brskalnik je Firefox, na Windows 7.


1) Ne. Omogočajo pa plačilo v €. Poišči med nastavitvami.
2) Normalno.

MrStein ::

1.) Ja, saj sem napisal, da tisto na koncu (plačilo) poznam. Obstaja kaka GreaseMonkey skripta? ;)
2.) A desetkrat se prijaviti v 15 minutah je njim normalno? Nič, pol pa bom "geslo na papirček napisal in na monitor prilepil..." ;((
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

antonhac ::

Bom izkoristil temo:
Na Amazonu UK sem naročil baterijo za notebook.
Prvič je še isti dan kot naročilo prišel mail da je paket zavrnjen s strani kupca ??
Drugič po 20 dneh povpraševanje zakaj paket še ni dostavljen, čez pol ure odgovor, da je bil paket zavrnjen s strani kupca ??
Tretjič (iz drugega računa) čez 10 dni mail, da je paket "undeliverable".
Vsakokrat vrnejo denar s poštnimi troški na kartico. Do sedaj (nazadnje pred enim letom) se kar nekaj stvari naročil in dobil brez problema. Delam na pošti, paket preverjeno ni prišel do pošte v mestu dostave. Ne pošiljajo pa priporočeno, da bi lahko poizvedoval.
Ima kdo v zadnjem času podobne izkušnje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: antonhac ()

Furbo ::

Morda kak čuden trgovec na amazonu, ki se mu ne da pošiljati v Slovenijo?
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Cold1 ::

2.) A desetkrat se prijaviti v 15 minutah je njim normalno? Nič, pol pa bom "geslo na papirček napisal in na monitor prilepil..."

V .txt datoteki ga imej, ter ga, po potrebi, kopiraj in prilepi... druge rešitve nimaš. (skomig):|

Furbo ::

Meni se v amazon ni treba prijavljati 10x, le vsakič, ko grem proti postopku plačila.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

MrStein ::

Ja, ampak če se potem vrneš v trgovino, pa spet v voziček oz. proti plačilu, a te spet vpraša?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Furbo ::

Ja. Kar je tudi logično, ker se folk večinoma ne zna odjavljati.
Je pač potrebno upoštevati, da je bila zadeva delana prvenstveno za američane. Sami bi zafrknili, ko bi nekdo z njihovo kartico kaj kupil, potem bi pa še tožili. :)
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

MrStein ::

Ja, ampak kakih 5 minut pa bi lahko trajala prijava. Še na banki session dlje traja.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Gandalfar ::

A mas se kaksen cist drug racunalnik s katerim lahko to probas? Zgleda kot da ti kaksen privacy thingie brise zadeve.

MrStein ::

Tebi dela drugače?

Sem probal na eni "sveži" instalaciji Windows 7 (MSE in nič druge navlake)
V Chrome in je še bolj čudno. Kliknem na gumb "Hello. Sign in, Your Account" in me kar vrže v Profile settings (gumbi "your digital orders" in podobno).
Ko bilokateri link kliknem, med komaj za geslo vpraša.

Ampak tam tudi, če dam kaj v Cart, pa gren proti Checkout, me vpraša za ime in geslo, čeprav sem pred manj kot minuto vpisal.

PS: Heh, kliknem na Sign out in zahteva geslo. Ne moreš da verjameš.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po menjavi mrežne RDP ne dela.

Oddelek: Operacijski sistemi
321986 (1001) WhiteAngel
»

Ali se splača kupiti iPhone SE v 2018? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6912800 (10639) Furbo
»

Varovanje WIFI omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
101276 (898) bluefish
»

vista - domače omrežje - nadležno geslo, kako dostopati do share foldrov brez win pas

Oddelek: Operacijski sistemi
51906 (1356) aiko
»

win 2k pro problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
131338 (1156) krho

Več podobnih tem