» »

Kopiranje DVD-RWja

Kopiranje DVD-RWja

kleDo ::

Zanima me, če kdo ve ali je (verjetno je) možno kopirati DVD-RW, ki je bil posnet v neki videoteki na drug DVD-RW disk in kolikšna je približna cena te storitve, ter kdo bi jo lahko opravil... dobrodošel kakšen naslov.

Tr0n ::

hmm... :)

Jure2k ::

In tema bo kmalu.....zaklenjena...

Le kje se moderatorji potikajo;)

Tr0n ::

spijo...

kleDo ::

ne zaklepat... fora je v tem da je moj prjatu (oz. njegov znanc al kaj) posnel film, ki smo ga posneli na našem potovanju z videokamero, na DVD... zdej bi pa jes rad ta DVD... pa ne vem kje. Pa še cena me zanima (približno), da vidm, če ni predrago in se mi bl ne splača presnet na VHS

Prosm za pomoč... loh tud na moj mail
domen.kleva@t2studio.si

Han ::

Bi se moralo dat skopirat. Če ne z občajnim programom, kot je npr. WinOnCD 6 DVD Edition, pa s posebnim, kot je npr. DVDXCopy.

Tarzan ::

Razen, če so zaščitli DVD z Macrovisionom in ga zakodirali na regijo 1>:D
Potem rabiš uporabit posebne prijeme:P

nuclear ::

Jure2k: In tema bo kmalu.....zaklenjena...

in kva je tle ilegalnega?:\
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

Tarzan ::

Zanima me, če kdo ve ali je (verjetno je) možno kopirati DVD-RW, ki je bil posnet v neki videoteki na drug DVD-RW disk in kolikšna je približna cena te storitve, ter kdo bi jo lahko opravil... dobrodošel kakšen naslov.


In kaj tukaj NI ilegalnega?
Človek je rekel, kako nej presname DVD. Na začetku še ni povedal, da je to prijateljev film. Omenjal je videoteko in logično razmišljanje je, da so v videoteki presnemavali filme (kot v dobrih starih časih>:D ). Potem je še vprašal, v kateri videoteki se da presnemavat na DVD-RWje. Na začetku bi moral reči, da hoče presneti DVD od prijatelja.

No, kleDo, da se vrnemo k tvojem problemu. Ne bom ti povedal, kako prepisat zaščitene DVDje, ker to bi bilo ilegalno. Lahko pa ti povem, da lahko nezaščitene DVDje prepišeš prav tako lahko, kot bi si presnel CD. Potrebuješ nekoga, ki ima pekač DVD-RW. Mislim, da so v Sloveniji še precej redki, ampak v Ameriki se pekača dobi že za okoli 50 jurjev.
Jaz ga nimam, ker so zaenkrat mediji še precej dragi, ko se bojo pa pocenili in enote postale bolj "standardizirane", potem ga bom z veseljem posvojil>:D

LP,
Jure


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

presnemavanje vhs-cd

Oddelek: Zvok in slika
205184 (3774) sergejevic
»

DVD snemalniki s trdim diskom in DVB-C (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9522646 (9861) Yossarian
»

Filmski trak (8mm) spraviti na VHS ali DVD

Oddelek: Zvok in slika
152314 (1624) DJ Beat
»

Test Blu-ray zapisovalnika Pioneer BDR-101ABK

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
236059 (4437) Jaffa
»

NERO

Oddelek: Programska oprema
7892 (822) mchaber

Več podobnih tem