» »

Sesalec - nateg

Sesalec - nateg

«
1
2 3
...
5

letmein ::

Pozdravljeni,
mamo sta akviziterki nekako prepričali v to, da je na obroke vzela nek oh in sploh sesalec, ki naj bi bil vreden 2,5k€, kar je vsaj 5 kratnik realne vrednosti po kratkem pregledu neta(nategunska je tudi firma). Pogodbo je podpisala in vzela na 3 leta obroke ter vplačala 50€. Zanima me, če lahko pogodbo prekine in vrne sesalec - sodeč po pravozatalebane lahko?!

Drekcpekc ::

Lahko poveš kater točno sesalec je to? Mogoče link ali slika?
Drugače pa kakor jaz vem, je po zakonu tist 14 dnevni rok za odpoved od pogodbe.

Zgodovina sprememb…

stock ::

Pa takoj je treba ukrepat! Da ne bojo rekli pridite 15ga na razgovor pol pa jih "ne bo" v pisarni ta dan.

letmein ::

Gre za sesalec Pro Aqua, ki ga prodaja firma(oz. celo več slamnatih firm) o kateri je na spletu en kup tem o neplačevanju študentov/delavcev. Sam sesalec, ne bom rekel, da je slab, definitivno pa ni vreden 2,5k€. Sta jo omrežili zvečer, notri ju je spustila samo zato, ker je bila ena od njiju neka sorodnica v nevem katerem kolenu, ki naj bi prišla samo na "obisk"(napovedano). Kaj mi je storiti, če se bodo sprenevedali, kar je glede na njihov sloves zelo realna možnost?! Sreča je vsaj to, da je vzela na obroke in ne bo problem z vračanjem €..

SplitCookie ::

Če je pogodba sklenjena na daljavo jo lahko prekineš brez težav. Poglej si nekaj tem glede tega.

Tisti sesalec je vreden ~100€
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

mat xxl ::

A to je to čudo ! http://www.ebay.de/itm/ProAqua-Wasserst...

Glede razveze pogodbe se posvetujte z kakim pravnikom, ker sem že slišal, da so te firme pripravljene celo tožiti ... ali dati izvržbo na podlagi verodostojne listine, tako, da pazite, da pogodbo prekinete pravno pravilno, sicer pa vam na tržnem inšpektoratu tudi svetujejo kaj in kako.

šernk ::

In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

vorantz ::

šernk je izjavil:

mal več povedano o tem: http://www.zps.si/brosure-in-zlozenke/s...


Če vas podjetje sploh ni poučilo o pravici o odstopu, rok za odstop ne začne teči.

Kolk je to kej močno?
Ker zelo zelo dvomim, da so ji to povedali :P

first_line ::

Mene je samo groza, da bom en dan prišel domov in bomo imeli nov sesalec, ponve in filter za vodo. Ugodno, cirka 10k€.

Nevem zakaj take cigane ne lovijo policisti, ne pa da mirno goljufajo in nategujejo reveže.

A ni bila že tu ena tema ko je od nekoga dedek kupil super duper ponve?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: RockyS ()

RockyS ::

@first_line se opravičujem sem po pomoti kliknil "predlagaj izbris".

Potem takem bi morali folk, ki nasedam takim prodajam tudi loviti in poslat v kako ustanovo...

first_line ::

RockyS je izjavil:

@first_line se opravičujem sem po pomoti kliknil "predlagaj izbris".

Potem takem bi morali folk, ki nasedam takim prodajam tudi loviti in poslat v kako ustanovo...


Aja, pozaprimo babice in dedke ki spustijo prijazne prodajalce v hišo (seveda dopoldne da ne bo slučajno sin ali pa hčer doma), nato pa ne odidejo dokler ne kupi njihovega izdelka.

francek1 ::

Problem ni v prodajalcih , ampak v glupih kupcih....Takim vzet opravilno sposobnost in prodajalci tudi izginejo....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sss ()

letmein ::

Skratka katastrofa. Cifre na pogodbi so eno(kar ene random cifre), ko zračunaš število obrokov x znesek obroka + 50€ so številke druge. Na pogodbi ni navedena niti številka pogodbe, niti nič ne piše, če je vse skupaj brez obresti oz. koliko so potencialne obresti, zanimivo je tudi, da brez žiga(res, da ni obvezen..). Sabo sta odnesli sta tudi originalno embalažo sesalca. Na pogodbi piše tudi, da mora bit sesalec vrnjen neuporabljen - wtf(?!), če pa ga je pa akviziterka sama odprla za demostracijo, ko sploh še ni bilo govora, da bo kaj kupila. Sem kontaktiral tržni inšpektorat, tako da bomo videli kaj se bo iz tega razvilo, v vsakem primeru pa roma sesalec nazaj na naslov naveden na pogodbi.


Cigani:
http://med.over.net/forum5/read.php?151...
http://med.over.net/forum5/read.php?151...
http://med.over.net/forum5/read.php?12,...
http://med.over.net/forum5/read.php?59,...

Relanium ::

Nateg na suho po dolgem in počez.
V tisto original embalažo bojo tako vtaknili nov kup te plastike iz kitajske in jo spet prodali za lep denar.
Vglavnem še na embalaži šparajo.

Še moja teta je enkrat kupla nek res precenjen sesalec, ja tamala ma pač astmo in res pomaga in je res dober in podobni izgovori.
Ampak umetnost je takemu dopovedat, da so ga nategnili.

Pač naj plača, sj konec koncev je to davek na neumnost

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

RockyS ::

first_line je izjavil:

RockyS je izjavil:

@first_line se opravičujem sem po pomoti kliknil "predlagaj izbris".

Potem takem bi morali folk, ki nasedam takim prodajam tudi loviti in poslat v kako ustanovo...


Aja, pozaprimo babice in dedke ki spustijo prijazne prodajalce v hišo (seveda dopoldne da ne bo slučajno sin ali pa hčer doma), nato pa ne odidejo dokler ne kupi njihovega izdelka.


Zakaj bi bilo koga spustil v hišo? To pomeni, da lahko k dedku in babici vsak dan dopoldan pride prijazni ropar ter pobere pol hiše.
Eni pozabljate da je tudi starejše ljudi treba vzgajat.

Phantomeye ::

K nam je tudi prišel en tak čapec - na povabilo fotrovega sorodnika (ki so ravno takrat prisli na obisk). Potem je pa dejansko visel pri nas do enih zjutraj (od sedmih zvecer). Dejansko so čas, ki bi ga lahko namenili druženju, preživeli v dnevni, kjer je tisti tip sesljal.

Pa sem bil prepričan, da bo mati vsaj nekaj kupila. Ampak sem jaz na srečo večkrat prišel iz svoje sobe in zmotil tisto ekstazo in s tem preprečil nakup.

Faking 6 ur je utrujal, jedel našo hrano (ki mu je bila ponujena - jaz mu jo ne bi ponudil).

Moram pa priznat. Tip je bil dober. ZARES dober prodajalec. Ce bi prodajal kaj meni ljubega, bi mu pomoje šope keša metal v noge.

Pa sesalec tudi ni bil slab, sam vreden 5000EUR ali koliko že pa tudi ne.

Zgodovina sprememb…

RockyS ::

Phantomeye je izjavil:

K nam je tudi prišel en tak čapec - na povabilo fotrovega sorodnika (ki so ravno takrat prisli na obisk). Potem je pa dejansko visel pri nas do enih zjutraj (od sedmih zvecer). Dejansko so čas, ki bi ga lahko namenili druženju, preživeli v dnevni, kjer je tisti tip sesljal.

Pa sem bil prepričan, da bo mati vsaj nekaj kupila. Ampak sem jaz na srečo večkrat prišel iz svoje sobe in zmotil tisto ekstazo in s tem preprečil nakup.

Faking 6 ur je utrujal, jedel našo hrano (ki mu je bila ponujena - jaz mu jo ne bi ponudil).

Moram pa priznat. Tip je bil dober. ZARES dober prodajalec. Ce bi prodajal kaj meni ljubega, bi mu pomoje šope keša metal v noge.

Pa sesalec tudi ni bil slab, sam vreden 5000EUR ali koliko že pa tudi ne.


Ti ne dobiš tistega sesalca s katerim je on bil tam. That's the problem.

energetik ::

Problem je, da _noben_ sesalec ni vreden več kot 200-300€. Komplet sesalna enota (motor+vetrnica) baje stane iz tovarne par 10€. HEPA filter je tudi reda 10-20€. Vse ostalo je pa samo kup plastike. Že sesalnik za 1000€ je velik nateg.
Zakaj folk naseda? Očitno zaradi premale informiranosti, tako kot je problem tudi na vseh ostalih področjih življenja.

DarwiN ::

Tudi jaz sem kakšno leto nazaj moral posredovati, ker mati je že bila pripravljena zagrabiti.. In tudi sta bila nadvse prijazna prodajalca na obisku do poznih ur. Ena hvalnica za drugo, obilo popustov in daril, čeprav končna cena pa je bila kljub temu slabih 2000€...

Nedavno pa podoben primer z nekimi magneti za ob posteljo. Sem prepričan, da jih poznate... Za več kot 700€ !!!!!! Predračun je bil že narejen, mati vsa vesela, kako bo bolje in trdno spala, kako jo ne bodo bolela kolena, itd, itd..

Skratka, vedno je nekaj... Zadeve krožijo na vsakih nekaj let... A sucker is born every minute.. Ta pregovor še kako drži..

Foter ravno prejčnji teden kupil "energy bracelet" za 35€. :D.. Zapesnica, ki deluje na kvantni mehaniki in ima nešteto zdravilnih učinkov, med drugim izboljša ravnotežje, torej manj padcev in polomljenih kosti.. Tip mu je demonstriral zadevo.. Najprej je foter stal na eni nogi, razširil roke, nakar ga je tip vrgel z ravnotežja tako da se mu je eno roko porinil navzdol... Nato pa je sledil podoben preizkus, vendar si je tokrat nadel to magično zapesnico energy bracelet, vendar tokrat stari ni padel iz ravnovesja.. :D Hudiča...:P KUPIIIIIIIIIIIIIIIM!!!!!
In pol seveda najdeš to demonstracijo razkrinkano na netu, kjer pri prvem poizkusu nategovalec, ko stranki roko potisne navzdol, jo obenem potisne tudi proč od človeka, torej sila deluje nekako diagonalno stran od človeka proti tlom, čeprav izgleda kot da tip pritiska samo proti tlom. Pri drugem primeru, ko ima stranka ta energy bracelet, pa prodajalec potisne s silo navzdol + proti osebi, kjer je pol oseba seveda bolj stabilna..

Ampak ok, 35€ ni prevelik davek na neumnost, čeprav bi jaz te goljufe kaznoval, pa naj bo... Nato smo preko ebaya kupili podobne energy bracelete po 1.5€ each, vsa razširjena družina (razen seveda mene), 10 komadov, ker so pač bili skeptični vame!!!! VAME, ne v sam artikel...Vame so dvomili, in zato smo pač naročili te cheap zadeve in smo bili vsi srečni. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

RejZoR ::

Kera jajca so tole, pa še vodni, fuj in fej. Če si že pripravljen dat velike vsote je vreden zgolj in samo Vorwerk, pa še tam bi lahko dal par deset ali sto evrov nižjo ceno. Ga imamo že leta in je res super zadeva.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Phantomeye ::

DarwiN je izjavil:


Foter ravno prejčnji teden kupil "energy bracelet" za 35€. :D.. Zapesnica, ki deluje na kvantni mehaniki in ima nešteto zdravilnih učinkov, med drugim izboljša ravnotežje, torej manj padcev in polomljenih kosti.. Tip mu je demonstriral zadevo.. Najprej je foter stal na eni nogi, razširil roke, nakar ga je tip vrgel z ravnotežja tako da se mu je eno roko porinil navzdol... Nato pa je sledil podoben preizkus, vendar si je tokrat nadel to magično zapesnico energy bracelet, vendar tokrat stari ni padel iz ravnovesja.. :D Hudiča...:P KUPIIIIIIIIIIIIIIIM!!!!!
In pol seveda najdeš to demonstracijo razkrinkano na netu, kjer pri prvem poizkusu nategovalec, ko stranki roko potisne navzdol, jo obenem potisne tudi proč od človeka, torej sila deluje nekako diagonalno stran od človeka proti tlom, čeprav izgleda kot da tip pritiska samo proti tlom. Pri drugem primeru, ko ima stranka ta energy bracelet, pa prodajalec potisne s silo navzdol + proti osebi, kjer je pol oseba seveda bolj stabilna..

Ampak ok, 35€ ni prevelik davek na neumnost, čeprav bi jaz te goljufe kaznoval, pa naj bo... Nato smo preko ebaya kupili podobne energy bracelete po 1.5€ each, vsa razširjena družina (razen seveda mene), 10 komadov, ker so pač bili skeptični vame!!!! VAME, ne v sam artikel...Vame so dvomili, in zato smo pač naročili te cheap zadeve in smo bili vsi srečni. 8-)



UUUU.... jst mam še boljšo prigodo.

Moja babi je kupila nek magični prašek oz. kamne... k streseš v lavor vode, daš noge noter in potem ti ta zadeva prepuca telo.... v vodi se pa nabere ta svinjarija.

Pa povabi mojega strica, da bi sprobal to zadevo. In takoj ko je clovek stopil skozi vrata, je ona v lavor stresla to čudo in mu rekla, da naj da čevlje dol in noge not, pa bo videl ta čudež. Ampak je stric skeptično vztrajal, da to ne deluje, da ne bo tega naredu... in ta 'prepir' je trajal kakšnih 10 min... a kdo ugane, kaj se je zgodilo? :D

Voda v lavorju je počrnela sama od sebe :D :D

Zgodovina sprememb…

freesty ::

Ja, ce je pa iz zraka vlekl umazanijo..dooh.

Ko sm se delu v BB je ena teta stara prisla, ce imamo baterije za eno stvarco. Bil je gori potenciometer pa en gumbek. Kao ON/OFF pa jakost. In to bi naj ful pomagalo. Blo je v cheap plastiki(13x7x4cm) in ko js to odprem je blo not sam vezje, da so se ledice prizigale, ko si ti gumbeke obracal. In to naj bi pomagalo proti bolecinam v krizu in ne vem kaj. Teta je rekla, da je dala za to 20k starih tolarjev. Pa še to na boljšjaku celo.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

first_line ::

RockyS je izjavil:

first_line je izjavil:

RockyS je izjavil:

@first_line se opravičujem sem po pomoti kliknil "predlagaj izbris".

Potem takem bi morali folk, ki nasedam takim prodajam tudi loviti in poslat v kako ustanovo...


Aja, pozaprimo babice in dedke ki spustijo prijazne prodajalce v hišo (seveda dopoldne da ne bo slučajno sin ali pa hčer doma), nato pa ne odidejo dokler ne kupi njihovega izdelka.


Zakaj bi bilo koga spustil v hišo? To pomeni, da lahko k dedku in babici vsak dan dopoldan pride prijazni ropar ter pobere pol hiše.
Eni pozabljate da je tudi starejše ljudi treba vzgajat.


Začuda pri nas ni roparjev, ti prodajalci pa se ti vsilijo v hišo. Očitno nisi še nikoli doživel, oziroma ne vem kaj jih tako braniš, si med njimi? Pa če te oropajo obvestiš policijo. Tatu je lažje poiskati kot te 'poslovneže', ki so skriti za zakonom in lažmi.

šernk ::

včasih se da celo poceni priti skozi pri teh :)

nazadnje smo nabavili super duper kvalitetno odejo iz "prave" novozelandske volne in vzglavnik za 20€ :D

tip je seveda zagotovo še vedno nekaj zaslužil, ampak takšna odeja te takoj stane 20€ v katerikoli trgovini. začelo se je pa 500€ za komplet, 500€ za dva kompleta, no dam še dodaten popust 400€ za oba, 100€ za komplet, 150€ za dva, njegova konča cena je bila potem 50€ za dva kompleta, moja končna 20€ za en komplet in več ne vzamemo :D

če sem le doma in da slišim, da pride kdo prodajat, sem takoj na vratih prodajalec pa niti četrt koraka v hišo. Naslednjega bom najbrž kar na cesto poslal pa naj od tam prodaja :D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: šernk ()

bluefish ::

first_line je izjavil:

Začuda pri nas ni roparjev, ti prodajalci pa se ti vsilijo v hišo.
Kako pa to storijo? A na vratih nimate ključavnic?

RockyS ::

first_line je izjavil:

RockyS je izjavil:

first_line je izjavil:

RockyS je izjavil:

@first_line se opravičujem sem po pomoti kliknil "predlagaj izbris".

Potem takem bi morali folk, ki nasedam takim prodajam tudi loviti in poslat v kako ustanovo...


Aja, pozaprimo babice in dedke ki spustijo prijazne prodajalce v hišo (seveda dopoldne da ne bo slučajno sin ali pa hčer doma), nato pa ne odidejo dokler ne kupi njihovega izdelka.


Zakaj bi bilo koga spustil v hišo? To pomeni, da lahko k dedku in babici vsak dan dopoldan pride prijazni ropar ter pobere pol hiše.
Eni pozabljate da je tudi starejše ljudi treba vzgajat.


Začuda pri nas ni roparjev, ti prodajalci pa se ti vsilijo v hišo. Očitno nisi še nikoli doživel, oziroma ne vem kaj jih tako braniš, si med njimi? Pa če te oropajo obvestiš policijo. Tatu je lažje poiskati kot te 'poslovneže', ki so skriti za zakonom in lažmi.


Ne pribijaj nekaj, če pojma nimaš. Zakaj pri pm moraš spustit tujca v hišo??? ZAKAJ??? Ti drži pištolo na glavo al s čim se ti VSILIJO V HIŠO???
In od kje tebi da jih branim? Jaz samo pravim da so tisti, ki jih prostovoljno spustijo v hišo in potem pizdijo kako so se jim VSILILI v hišo NEUMNI!
Ne seri da ga ne moreš zabrisat čez balkon, če se ti kar naeenkrat pojavi v dnevni sobi, še pretepeš ga lahko in šele nato pokličeš policijo. Zakaj? Zato ker si se počutil ogroženega in si ravnal v samoobrambi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

first_line ::

bluefish je izjavil:

first_line je izjavil:

Začuda pri nas ni roparjev, ti prodajalci pa se ti vsilijo v hišo.
Kako pa to storijo? A na vratih nimate ključavnic?


Ključavnice so na hišnih vratih, na avtih, lopi... pa jih ne rabimo in še nikoli ni nič izginilo.
To, da se prodajalec kar naenkrat, neslišno pojavi v dnevni sobi pa ni normalno. Čez balkon ga pa ne smeš zabrisati ker je ubog pošten človek ki skrbi za starejše osebe. Če je tarča z Alzheimerjevo pa še toliko bolje, lahko še več 'pomaga'.

bluefish ::

first_line je izjavil:

Ključavnice so na hišnih vratih, na avtih, lopi... pa jih ne rabimo in še nikoli ni nič izginilo.
To, da se prodajalec kar naenkrat, neslišno pojavi v dnevni sobi pa ni normalno. Čez balkon ga pa ne smeš zabrisati ker je ubog pošten človek ki skrbi za starejše osebe. Če je tarča z Alzheimerjevo pa še toliko bolje, lahko še več 'pomaga'.
Hudimana, prav želim si spoznati enega, ker so očitno prave ninje.

first_line ::

RockyS je izjavil:

Ne pribijaj nekaj, če pojma nimaš. Zakaj pri pm moraš spustit tujca v hišo??? ZAKAJ??? Ti drži pištolo na glavo al s čim se ti VSILIJO V HIŠO???


Zadnjič so šli mimo nemški turisti, so se ohladili v dnevni, pa Radensko sem jim postregel.

Očitno si iz mesta za tremi zakljenjenimi vrati. Pridi se malo sprostiti na podeželje, da mi od mojega prispevka za zdravstvo ne bojo preveč pobirali za zdravila za tvoj visok krvni tlak.

bluefish ::

Jah, če vi spustite vsakega mimoidočega v hišo, je to vaš problem. V mestu smo s tem prenehali že kar nekaj časa nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

RockyS ::

first_line je izjavil:

RockyS je izjavil:

Ne pribijaj nekaj, če pojma nimaš. Zakaj pri pm moraš spustit tujca v hišo??? ZAKAJ??? Ti drži pištolo na glavo al s čim se ti VSILIJO V HIŠO???


Zadnjič so šli mimo nemški turisti, so se ohladili v dnevni, pa Radensko sem jim postregel.

Očitno si iz mesta za tremi zakljenjenimi vrati. Pridi se malo sprostiti na podeželje, da mi od mojega prispevka za zdravstvo ne bojo preveč pobirali za zdravila za tvoj visok krvni tlak.


Ne, uporabljamo PVC vrata/okna, navadno ključavnico in to je vse kar rabiš, seveda sem pozabil na ZDRAVO PAMET.
P.S.
Nisem iz mesta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

first_line ::

bluefish je izjavil:

Jah, če vi spustite vsakega mimoidočega v hišo, je to vaš problem. V mestu smo to prenehali že kar nekaj časa nazaj.


Pa začuda v celi vasi ni še nikoli nič izginilo, tujci se ne vsiljujejo v hiše, ne kradejo, prodajalci 200€ vrednih sesalcev za 2500€ pa prežijo na starejše osebe (sploh dopoldne ko so sami doma).

A ni čudno da je več zaupanja do enega nemškega turista, kot pa do potujočega trgovca z LJ tablicami?

Je pa res da se hribovci ne moremo primerjati z meščani v svojih intelektualnih in materialnih dobrinah. To mi je pa popolnoma jasno.

RockyS ::

Se še kdo čudi, da so jih opeharili? Jaz takih nategov ne privoščim nikomur, ampak preberi si še enkrat celotno temo in boš videl kje je težava.

In pokazal si vso svojo veličino, tudi kmetje imamo vrata. Nimajo jih klošarji, kar po napisanem sodeč vi niste.

Phantomeye ::

Ko se že ravno kregate. Se je že dogajalo, da folk ni zaklepal vrat, pa so akviziterji pozvonil in probal, ce so vrata odklenjena potem pa vstopil v hišo.

Vse odvisno od tega, kako agresivna je njihova prodajna politika.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Pri tovrstnem vstopu mu mirno rečeš, naj se odstrani. V nasprotnem primeru lepo klic na policijo.

first_line ::

RockyS je izjavil:

Se še kdo čudi, da so jih opeharili? Jaz takih nategov ne privoščim nikomur, ampak preberi si še enkrat celotno temo in boš videl kje je težava.

In pokazal si vso svojo veličino, tudi kmetje imamo vrata. Nimajo jih klošarji, kar po napisanem sodeč vi niste.


Problem si ti in tebi podobni ki podpirate da se finančno oškoduje naivne in ljudi ki mečejo denar v vsakogar ki jim obljubi da jih ne bo več bolelo.

Ko bi država poskrbela za šibkejše še kje drugje kot le za pijance, lenuhe in cigane bi bil lahko dosti bolj sproščen.

Če si iz vasi in moraš zaklepati pa že sam veš zakaj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: RockyS ()

bluefish ::

Nihče tega ne podpira, vendar težko kriviš svet za naivnost peščice.

Me pa zanima, kako si predstavljaš, da bi država poskrbela za preprečevanje tovrstnih praks. Policaja v vsako slovensko hišo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Zvezdica27 ::

lp,

sam za informacijo, ne vem če je placebo ali kaj, ampak zgoraj imenjeno energijsko zapestnico sem probal, preko prijatelja, ki jo je kupil, torej nobenega prodajalca ni bi zraven, ni bilo niti na prodaj in kolega je čist OK...

...

ej nevem, ampak tisto glede ravnotežja drži.

Ne vem pa je placebo ali kaj je, ampak razlika je bila in je bila 100%. Ne vem pa kaj je zadaj.

In sem bil in sem še vedno spetičen in ne bi kupil nikoli, samo vem pa da z zapestnico nikoli nisem izgubil ravnotežja.

Tole o sesalcu za 2,5 k evrov je pa smeh... sam kaj ko se bo meni čez 30 let lahko zdolil o isto. hm.

zz

marvin42 ::

Zvezdica27: tebi se bo isto zgodilo že precej prej, glede na to da pri tebi energijske zapestnice že zdaj delujejo :D
Mostly Harmless

RockyS ::

first_line je izjavil:

RockyS je izjavil:

Se še kdo čudi, da so jih opeharili? Jaz takih nategov ne privoščim nikomur, ampak preberi si še enkrat celotno temo in boš videl kje je težava.

In pokazal si vso svojo veličino, tudi kmetje imamo vrata. Nimajo jih klošarji, kar po napisanem sodeč vi niste.


Problem si ti in tebi podobni ki podpirate da se finančno oškoduje naivne in ljudi ki mečejo denar v vsakogar ki jim obljubi da jih ne bo več bolelo.

Ko bi država poskrbela za šibkejše še kje drugje kot le za pijance, lenuhe in cigane bi bil lahko dosti bolj sproščen.

Če si iz vasi in moraš zaklepati pa že sam veš zakaj.


Še enkrat, kje si pobral da podpiram take prodaje? Govorim o tem, da si skregan z logiko. Kdo ti je nasilno ali proti tvoji volji vstopil v hišo?
Če se ti zgodi kot je opisal nek uporabnik zgoraj, da poskusijo če so vrata odklenjena in potem vstopijo v hišo sploh ne vem kaj imaš za razmišljat o tem, da bi poslušal njihovo ponudbo ali opravičila? Naženeš jih in konec.
Če so v hiši starejši ljudje, ki sami ne zaklepajo vrat pa naredit tako, da se jih da odpret samo od znotraj, zunaj pa je tista "bunka".

SplitCookie ::

Ta folk ki nateguje je treba strpat na v neko popravno inštitucijo.

če mislite, da je OK da se folk ki zaupa drugemu nategne, potem je edino pravilno da nategnejo tudi vas.

S takim obnašanjem do ostalih pada samo zaupanje in potem smo vsi skupaj v enakem dreku, ko folk, kateremu bi nekaj resničnega dejansko koristilo, ne zaupa tej novosti.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Zvezdica27 ::

lp,

jaz ti samo povem osebno izkušnjo... in preziram tiste fore TOPSHOP shit itd, sam zapestnico sem pa probal in si ne znam razložit.

Samo tolko.

zz

DarwiN ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

sam za informacijo, ne vem če je placebo ali kaj, ampak zgoraj imenjeno energijsko zapestnico sem probal, preko prijatelja, ki jo je kupil, torej nobenega prodajalca ni bi zraven, ni bilo niti na prodaj in kolega je čist OK...

...

ej nevem, ampak tisto glede ravnotežja drži.

Ne vem pa je placebo ali kaj je, ampak razlika je bila in je bila 100%. Ne vem pa kaj je zadaj.

In sem bil in sem še vedno spetičen in ne bi kupil nikoli, samo vem pa da z zapestnico nikoli nisem izgubil ravnotežja.

zz


Standardni test za ravnotežje je, da stojiš na eni nogi, na "slabši" nogi, zapreš oči in razširiš obe roki, ter štopaš sekunde.... Z leti ta čas pada, ampak en 30 letnik zdrži v povprečju ene 20-30 sekund, en 50-letnik pa že samo ~10... Pravzaprav imaš TUKAJ opisan test in tabelo s povprečnimi pričakovanimi časi po letih starosti..

Pa daj temu kolegu naj proba najprej 3x z zapesnico, izračuna povprečje, nato pa 3x ponovi brez zapesnice... :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

first_line ::

Ja, otrok je tudi sam kriv ko ga zlorabi pedofil. Sam si je kriv, kaj pa je hotel zastonj liziko.

bluefish ::

first_line je izjavil:

Ja, otrok je tudi sam kriv ko ga zlorabi pedofil. Sam si je kriv, kaj pa je hotel zastonj liziko.
Ja, ful dobra primerjava. Daj no s takimi.

BlaY0 ::

Po moje je tudi keč ravno v opravilni sposobnosti. Samo problem je v tem ker je v zakonu definicija opravilne sposobnosti iz leta 55, danes moraš pa imeti profil na FB-ju, če ne defakto nisi opravilno sposoben. Skratka, stara mama je po zakonu opravilno sposobja in akviziter jo tudi po zakonu čisto legalno nategne.

SplitCookie ::

Ne moreš pričakovati od povprečnega državljana da bo vseveden.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Janac ::

Smo imeli doma podobno...že večkrat. Sem pa zelo vesel ko kakšen tak prodajalec pride domov.

bluefish ::

SplitCookie je izjavil:

Ne moreš pričakovati od povprečnega državljana da bo vseveden.
To ni vsevednost ampak zdrava kmečka pamet, ki je očitno ravno po vaseh najbolj primanjkuje.

BlaY0 ::

SplitCookie je izjavil:

Ne moreš pričakovati od povprečnega državljana da bo vseveden.

Seveda da ne, ne moreš pa opravilne sposobnosti ali funkcionalne pismenosti iz leta 55 enačiti z današnjo. Časi "šivilj" so minili, treba se je izobraževati tako ali drugače skozi celo življenje.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sesalci Lura premium (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
516282 (5085) stara mama

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143628 (63310) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764297 (23945) mat xxl
»

vodni sesalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9020393 (10514) AnjaNja

Več podobnih tem