» »

napajalnik

napajalnik

DrSergioDJ ::

če bi jest hotu napajalnik uporablat za cist neki drugega, a je potreben tist ventilator ( a se napajalnik tok segreva ) al ga lahko fuknem vn ( napajalnik itaq ne bo zaprt v uni skatlci
...

Bungee- ::

Odvisno od tega kolk bi obremenil napajalnik. ce ga bos za cca 200W potem kar pusti ventilator noter, ce pa bo za kaj manjsega .... potem pa navali narode 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

msmiha ::

Priporočljivo bi bilo, da je ventilator notri. Lahko pa daš tudi kakšnega manjšega not
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OZZY ::

Jest sem ga enkrat laufu brez ventilatorja (nisem ugotovu, da mi je crknu) pa mi je šel po gobe-zakaj:verjetn se je pregrel. Zato uporab ventilator.

DrSergioDJ ::

ma, itaq ne bo fore, ker ne bo v skatli, razn, če obrnem vent, da piha v napajalnik.
...

kayot ::

Pomoje da je dobr da je vent notri, ker hladi tranzistorje in tiristirje. Jest bi ga puszil notr saj se tranzistorji zlo hotro pregrejejo in so zanič.

zizi ::

Bolj da ga pustiš notr 0:):8):8):8):\8-O:|;)

alien-w ::

pusti vent notri in ga lepo daj samo na 5V, tudi ce bo skatla odprta. Samo zato, da bo zadeva zrak cez vroce dele vlekla nic drugega,pa se tisje bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero midi-tower ohisje?

Oddelek: Kaj kupiti
151930 (1684) Andrej14
»

Vodno ali zračno za P4? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
835313 (4225) mimax
»

Push ali pull vntilator na radiatorju?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211599 (1354) Pyr0Beast
»

Odprti napajalec?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91159 (1010) VASkO
»

Kateri ventilatorji so najbloljši? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
574541 (3928) Lucio

Več podobnih tem